Slevy pro Vás ZDE.

Duben 2009


Nové trendy v účesech pro toto jaro přináší retro

18. dubna 2009 v 17:25 -Vlasy

Mikáda se drží

Klasická mikáda, jaká byla in v minulé sezóně - tzv. "bob", už poněkud ustupují do pozadí, ale mikádo jako takové si ještě rozhodně drží své místo na výsluní. Prodělalo totiž menší proměnu - od symetrického, v zásadě klasického a neprovokujícího přešlo k provokujícímu a zábavnému. Trendy jsou všechny asymetrie - ofina už nemusí být pečlivě rovně střižená, naopak veškeré inovace jdou do módy, a podobně je to i s celkovým zarovnáním délky - například zadní linie vlasů může zůstat delší, nebo nepravidelně zarovnaná.Zahoďte žehličky na vlasy! V módě jsou opět vlny

18. dubna 2009 v 17:20 -Vlasy

Vsaďte na neposedné kudrny

V minulých sezónách se v kolekcích světových návrhářů často objevovaly rovné, někdy až konzervativní účesy, letos však nastává velká změna. Světoví návrháři sází na neposedné kudrny a stylisté tvoří vlnité účesy na krátkých i dlouhých vlasech! To je skvělá zpráva především pro ženy, které se po každém umytí vlasů trápí s keramickými žehličkami. Nyní už nemusíte své kudrny skrývat, ale právě naopak je ještě zvýraznit. Trendy kudrny a vlny jsme mohli zhlédnout v mnoha jarních a letních kolekcích úspěšných světových značek.

Gotické prameny vlasům sluší a ubírají věk

18. dubna 2009 v 17:16 -Vlasy
Nejděte do toho doslova po hlavě! Dříve než si definitivně vyberete tu správnou barevně pestrou vlasovou kombinaci pro vás, je lepší vyzkoušet si, do čeho se to vlastně pouštíte. Myslím, že každá z nás už si někdy zkusila to zklamání, kdy přišla ke kadeřnici s fotkou perfektního účesu a odcházela s tím samým, ale zdaleka ne tak perfektním dílkem na hlavě.

Ale nebojte, se gothic účes není pro vás. Pokud vám je kolem 30 a více, s trochou aplikované decentnosti do gothic stylu určitě omládnete. A pokud vám je pod 30, tak přesně pro vás tento módní trendy styl je.

Seznamte se s deseti trendy v dámských účesech pro zimu 2008/2009

18. dubna 2009 v 17:12 -Vlasy
Jaké trendy v oblasti účesů a stylingu vlasů pro nás přichystala tajemná zima? Tušíte, že se přes zimu musíte uchýlit k velké změně, abyste následovala trendy? Omyl! Nemusí tomu tak vždy být. Stačí jen malinko a s noblesou upravit váš současný účes a stále budete in. Například ofiny stále zatím neřekly sbohem. S velkou slávou jsou tu opět i tuto zimní sezónu a budou vám velice slušet. Dostaly poněkud jinou tvář, prošly inovací, která je posunula zase o kousek dál a dodala jim novou energii a eleganci.

Účesy pro žabky i padesátnice

18. dubna 2009 v 17:07 -Vlasy
Zatímco se loňský rok nesl převážně ve stylu kratších sestřihů a naprostým fenoménem bylo mikádo, rok 2008 fandí převážně asymetrickým sestřihům a delším vlasům, které se stávají jakoby až módním doplňkem výstřihu.