Slevy pro Vás ZDE.

Červenec 2009

Karlie Kloss for Sportmax

16. července 2009 v 17:40
mikiny Aero

9. července 2009 v 14:28 -Mikiny

další new rubrika

8. července 2009 v 17:23
Další new rubrika z názvem Co je lepší v této rubrice budou nějaké obrázky a vy budete psát do komentářu kterej je hezčí, lepší atd....


Piercing nosu

8. července 2009 v 10:10
Piercing do nosu patří po piercingu uší k nejrozšířenějším a nejstarším druhům piercingu. Nostril (piercing nosních dírek) byl velice rožšířený u původních obyvatel severní a jižní Ameriky, stejně tak jako v oblastech současné Indie. Septum (piercing nosní přepážky) byl a je naopak velice častým druhem zdobení se v oblastech Papuy-Nové Guineye. Jako každý jiný druh piercingu jsou spojovnány s různými slavnostními chvílemi a domorodci jim přikládají magické vlivy a schopnosti.

Piercing nosu, stejně jako piercing uší je minimálně bolestivý, speciální pozornost věnujte výběru šperku. Zapomeňte na ty salony, kde by vám náušnici do nosu (týká se zejména nostrilu) chtěli nastřelit! Obvyklá doba hojení je při optimální péči o piercing 4-6 týdnů.

Piercing uší

8. července 2009 v 10:07
Nejčastější místečko pro aplikaci piercingu a i historicky to je první místo při pokusech s piercingem. Hodne oblíbený byl třeba v Alžbětínské době, nosil ho Shakespeare, později se z něj stala známka luxusu, nosil ho třeba Julius Caesar. Dnes ho nosí muži i ženy, propíchnout lze lalůček, boltec. Aplikace téměř nebolí, hojí se poměrně dobře - pokud o něj pečujeme. Sice je lehké uši si píchnout doma, ale protože je v uších hodně akupresurních bodů, nechala bych to na odborníkovi.