Slevy pro Vás ZDE.

Říjen 2009sandále

15. října 2009 v 7:53 -Boty
I když se chýlí k zimě tyto sandále jsem sem musela dát, pač jsou nádherný:)


S bylinkami do boje proti akné!

15. října 2009 v 7:37
Akné je způsobeno nadměrným vylučováním kožního mazu, ke kterému dochází především v období dospívání, což je důsledkem hormonálních změn, které v tomto období probíhají.


Hlavním projevem akné je tvorba komedomů - bílých nebo černých, což jsou zanášející se mazové žlázky. Uvnitř zanesené žlázky může dojít k rozvoji infekce a zánětu.

Dochází k bolestivým a neestetickým projevům.

Pět tipů pro zimní péči o chodidla

15. října 2009 v 7:32

1. Nešetřete na zimní obuvi

Kvalitní zimní boty jsou jistě investicí, která se vyplatí a na které by se nemělo šetřit. Vyšší částka, kterou zaplatíte za pevné boty od renomovaného výrobce, se vám vrátí hned několikrát: vaše nohy vám poděkují za pohodlí, ušetříte čas i nervy nutné k reklamaci levných bot, které dlouho nevydrží, a získáte obuv, která bude sloužit několik sezón a nebude po první zimě na odpis. Zimní boty by měly být voděvzdorné, tuto vlastnost ještě po zakoupení podpořte ošetřením impregnačním sprejem. Při zkoušení myslete na to, že zimní boty je lepší volit o kousek větší, aby vás nezábly nohy. Volte boty s důkladným vnitřním vyteplením. Kupujte nejlépe kvalitní kožené boty, které umožní nohám dýchat. Kožené boty jsou nejpoddajnější, prsty se vzájemně netlačí a nohy se v nich tolik nepotí.

15.října.2009

15. října 2009 v 7:25
Dneska jsem ze školy doma, pač jsem nemocná(po dlouhé době.)Když je škola tak nestíhám:( Takže přibude dnes hodně novinek, článků atd...