Slevy pro Vás ZDE.

Listopad 2009Pimkie tílka

24. listopadu 2009 v 11:30 -Tílka


mikiny-Pimkie

24. listopadu 2009 v 11:16 -Mikiny

účesy Jodie Foster

24. listopadu 2009 v 9:22 -Vlasy
Skvělá herečka Jodie Foster už je stálicí Hollywoodu. Má za sebou již spoustu skvělých rolí a dala se také na cestu produkce a dokonce se i posadila za kameru. Nejslavnější se stala po natočení thrilleru mlčení jehňátek, kde si zahralá po boku skvělého Anthony Hopkinse.
Povolání celebrity: Herečka, režisérka, producentka
Datum narození: 19. 11. 1962
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Štír
Výška: 161 cm


Lady gaga-módní ikona

24. listopadu 2009 v 9:09

Šokující módní ikona Lady Gaga má našlápnuto na módní návrhářku

Lady Gaga je novodobý fenomén, jenž okouzlil milióny lidí po celém světě. Blond vlasy, extravagantní oblečení, šokující líčení a podmanivý hlas, to je přesně ona. Je módní ikonou? Nebo chce jen mermomocí šokovat? Ať už je váš názor na ní jakýkoliv, pravdou je, že je to ona, která novinářům na kritiku svého outfitu, účesu nebo postavy klidně zašle fotozprávičku se vztyčeným prstem, který vypovídá naprosto o všem!

Minx mánie

24. listopadu 2009 v 9:00 -Nehty

Propadněte Minx mánii stejně jako světové celebrity - každý den vyrazte s jinými nehty!

Už jste slyšeli o novém manikúrovém trendu nazvaném Minx - o úpravě nehtů, které se stala hitem mezi stovkami světových celebrit? Tato chytrá věcička z flexibilního polymeru se nejprve zahřeje a použije na nehty jako nálepka. Nemusíte si už nechávat lepit nevzhledné umělé nehty, které lze vždy rozeznat od pravých a které navíc nejsou k našim nehtům nejšetrnější. To Minx se k našim nehtům chová méně macešsky.