Slevy pro Vás ZDE.

Prosinec 2009
Jak na krásné nehty

29. prosince 2009 v 21:23 -Nehty
Ač se nehty zdají být jen nepatrnou částí našeho těla, hrají obzvláště důležitou roli. Jsou vidět,
ať jsme kdekoliv a děláme cokoliv. Neupravených, okousaných nehtů si všimneme velmi rychle a skutečně to na nás nepůsobí nijak pozitivním dojmem. Jak ženy tak muži by o své nehty měli dbát a měli by jim pravidelně věnovat svou péči. Ženy mají tu možnost své nehty můžou zdobit a skutečně si s nimi vyhrát.

Vlašské ořechy prospívají zdraví

29. prosince 2009 v 21:11
Ořechy obsahují totiž prospěšné esenciální mastné kyseliny, zvlášť bohaté jsou na minerály - zejména draslík, železo, selen, sodík, zinek, měď, nikl mangan i vitamíny skupiny B a vitamín E. Ořechy se užívají při střevních problémech, proti průjmu, využívali se také na znamenitou ořechovci - ořechový likér. Z vlašských ořechů se také lisuje vysoce kvalitní olej, bohatý zdroj nenasytných mastných kyselin.
V kuchyni se jinak využívají hodně při vegetariánské stravě, ale používáme je hodně i do pečiva, ovocných a zeleninových salátů i pomazánek. Ořechy se často kombinují se sýrem, kdy vynikne jejich chuť.

Na podzim je z vlastní sklizně většinou sušíme, dají se ale také uložit oloupaná jádra do směsi soli a pilin - do kameninového hrnce, známější je konzervování jader v medu.


šaty matches

29. prosince 2009 v 20:54 -Šaty


ONLY tílka

29. prosince 2009 v 20:33 -Tílka
plesovky e dressme

27. prosince 2009 v 20:21 -Plesové a spol. šaty
Ty poslední tři jsou nádherné

Nej triky topmodelek aneb stále krásná!

27. prosince 2009 v 19:55
Také se ptáte, jak je možné, že jsou topmodelky vždy krásné, upravené, prostě bez chybičky? No přece učí se od těch nejpovolanějších - slavných vizážistů, dermatologů a kadeřníků. A vy to udělejte také tak. Díky jejich kosmetickým trikům budete hvězdou i vy!