Slevy pro Vás ZDE.

Únor 2010

Nezapomeňte jarní šatník vybavit také sportovními outfity – letos jsou sexy!

27. února 2010 v 10:35 -Co letí, trendy
Sportovní outfity na tento rok jsou sexy! Už na první pohled liší od předchozích období. Hlavní roli totiž hraje štíhlá linie a sex-appeal. Modely jsou zkrátka šik, přestože se jedná o sportovní styl. Budete si připadat skvěle!

Do popředí tohoto trendu se bezpochyby dostává módní návrhář Alexander Wang se svou novou dámskou kolekcí. Jeho svěží pohled na současnou sportovní módu přinesl čerstvý vánek. Hlavními sporty, které jsou předmětem zájmu pro nadcházející sezónu, je inspirace fotbalem, baseballem, hokejem, tenisem, potápěním a tancem.

Víme jak letos na džíny – trhejte, párejte a ničte do dokonalosti!

27. února 2010 v 10:30 -Co letí, trendy
Roztrhané džíny se objevují neustále, ale rozhodně ne v tak velkém množství, jak tomu je letos. Naposledy jsme se s tímto trendem mohli setkat v kolekci Kate Moss pro TopShop z roku 2008. Tehdy se však roztrhané džíny nedočkaly takového zájmu od zákaznic, než se předpokládalo. Každopádně, kolekce Kate Moss jistě přinejmenším znovu odstartovala zájem o tento trend. Už loni se v kolekcích opět roztrhané džínsy objevily, ale kolekce pro jaro a léto 2010 jsou jich skutečně plné.
Kabelky pro náročné / Kabelky Diesel

27. února 2010 v 8:47 -Kabelky, tašky a batohy
Všechny ženy mají potřebu u sebe nosit spoustu potřebných a důležitých věcí, a to je jeden z důvodů proč nosí kabelky. Dalším hlavním důvodem je funkce estetická. Spojí-li se vhodný materiál, tvar a vypracování, pak vznikne módní předmět zahrnující účelnost a krásu.

Výběr kabelky

Při výběru kabelky berte v úvahu příležitost, styl a velikost. Přihlížejte i k velikosti vaší postavy. Jste-li silnější, pak drobná kabelka s úzkým uchem na vaši korpulentnost ještě více upozorní. A naopak. Neplatí však pravidlo, že silnější ženy by měli nosit co největší kabelky. Volete kabelky přiměřené velikosti a vhodných tvarů. Kabelka by měla vyjadřovat vaší image, osobnost a jedinečnost.

Nová řada MAC Give Me Liberty je v dokonalém designu

27. února 2010 v 8:39 Kosmetika
Aktuální kosmetická řada MAC je opravdu jednou z nejoriginálnějších. Ostatně, to můžete posoudit sami. Symbol květiny se zde objevuje v každém jednotlivém kuse a je nedílnou součástí. Velmi pěkné je také barevné provedení.

Kolekce je pojata jako kaleidoskop barevných nálad, které už na první pohled opravdu vyvolávají pozitivní dojem. Jak už napovídá název, také dizajn výrobků by měl být symbolem svobody a neodmyslitelně spjat s londýnským životním stylem.
pp

Nový Couture Dior to je drezúra v Gallianově stylu

26. února 2010 v 12:47 -Co letí, trendy
Gallianovi Couture modely pro Dior jsou ukázkou dokonalé krejčoviny a také jeho tradiční teatrálnosti. Tentokrát ve stylu elegance koňských dostihů s notnou dávkou historična. Outfity jako pro vévodkyně, tradiční jezdecké bičíky, vysoké rukavice, honosné klobouky jako z Ascotu i tradiční cylindry v pánském stylu - tato kolekce je pro skutečné "koňáky".

Celebrity milují Marchesa – šaty této značky jsou posety „červené koberce“

26. února 2010 v 9:35 -Šaty
Merchesa je značkou celebrit. Na seznamu těch, které Marchesu doslova milují, se objevují tak hvězdná jména, jakými jsou Penélope Cruz, Diane Kruger, Kate Beckinsale, Rachel Weisz, Kerry Washington, Ali Larter, Sharon Stone nebo Bar Refaeli. Romantické kolekce této značky jsou přehlídkou naprosto okouzlujících kolekcí koktejlek i večerních rób.

Těšte se na pestré vzory-6 nejmódnějších vzorů pro jaro a léto 2010!

26. února 2010 v 8:00 -Co letí, trendy

Abstraktní myšlenky

Úroda jarních abstraktních potisků pro rok 2010 je bohatá. Efekty plné cákanců čerpají z expresionistického malíře Jackson Pollacka, ale i od "štětcového" virtuosa Lee Krasnera. Oba tito američtí abstraktní malíři 20. století jakoby se podepsali na abstraktní potisky letošních módních látek. Abstraktní vzory vytváří živý kaleidoskop, kde je každý element vzoru spojen pomyslnou nitkou do barevného příběhu.

Módní návrháři a značky:
Barbara Bui, Rodarte, Temperly London

Jaro je ve vzduchu!!!

20. února 2010 v 11:40 -Co letí, trendy
Jaro je skoro tady, což znamená, že jsme na cestě k přechodné doby co se nosí na slunný den s chladem ve vzduchu? Táhnout za jeden provaz, dva své favority na nový vzorec pro jarní dny: pruhy + krajky. Dlouhé rukávy přidá teplo, krajková sukně a šaty až na vrchol ležérní vzhled, který odhalý nohy. Přidejte dotek barvy s květinovým vzorem. Na hlavu patří zábal, náznak hrany s Výřez kotníčková obuv. Jaro je ve vzduchu ...Kostkované košile jsou zpět!

17. února 2010 v 12:22 -Co letí, trendy

Kostkované košile jsou zpět!

Károvaná košile, tento nadčasový a zároveň klasický klíčový prvek šatníku, je zpět. Dnešní muži mají možnost oblékat se stejně jako Jack Kerouac a další básníci Beat Generation, kteří tyto košile proslavili v padesátých letech, nebo jako Kurt Cobain s jeho "anti-módou" z počátku let devadesátých.

Vaše kalhoty oživí potisky všech velikostí a barev!

17. února 2010 v 12:16 -Kalhoty, overaly
Kalhoty zůstávají stále žhavým trendem - v kurzu jsou neustále. Vašemu letošnímu šatníku by měly vévodit čtyři druhy kalhot, které vám v našich článcích postupně představíme: legíny a upnuté kalhoty na tělo, kalhoty rozšířené přes boky a dolu zúžené ve stylu rajtek, kraťasy a posledním typem jsou vzorované kalhoty.

Kalhoty jsou základ šatníku každé moderní ženy!

Náš šatník už nebude šedý a jednotvárný, ale mnohem pestřejší. Vzory a potisky na kalhotách totiž nejsou žádná nuda, právě naopak. Čím veselejší, tím lepší!

Na kalhotách se v aktuálních kolekcích známých návrhářů objevují nejčastěji vzory jako pruhy, květiny, grafické nebo abstraktní tvary. Vzory bývají většinou jasné a odvážné a často také velmi propracované. Designéři si dali skutečně záležet. Co se týká volby střihu, je to jen na vás. Oblíbené jsou totiž jak dlouhé a úzké kalhoty, které známe například v režii značky Roberto Cavalli nebo Balenciaga i rozšířené kalhoty typické pro DKNY nebo Etro.