Slevy pro Vás ZDE.

Březen 2010Chlupaté boty jsou obrovským hitem – i nyní na jaře!

26. března 2010 v 18:14 -Boty
Chlupaté boty si zamilujete na první pohled. Žádné uhlazené designy, žádný lesk ani přitažlivost hladké nebo strukturované kůže. Nyní jsou in chlupaté boty! Budou se nosit ještě teď na jaře, trochu v létě a určitě na podzim a v zimě. Nebudete ani věřit tomu, kolik módních návrhářů se na tento dizajn zaměřilo. A protože tento trend je poměrně nový a neznámý, designéři si opět dovolili experimentovat. 
uiop

Beyoncé je novou tváří parfému Heat od Coty

26. března 2010 v 18:09 -Parfémy vůně
Slavnostní zahájení nového parfému Heat Coty Beauty proběhlo ve velkém stylu. Beyoncé si ceremoniál opravdu užila, protože dva dny před představením tohoto parfému získala další pěvecké ocenění. Celá budova Tiffany&Co se koupala v paprscích červeného světla, které se pro novou vůni stoprocentně hodí. 

 Tvůrci nového parfému jsou Claude Dir Givaudan a Olivier Gillotin, kteří se soustředili na orchidejový nádech, vanilkové, magnoliové a broskvové aroma, nechybí zimolez, mandle a pižmo.

Parfém má za úkol působit dráždivě, ohnivě a zároveň sladce, což je kombinace, která se na trhu skoro vůbec nevidí. Toto netradiční pojetí je originální a tvůrcům se účel maximálně podařil.

Pokud tedy chcete, aby váš parfém byl skutečně nezvyklý a přitom nádherně voněl, sáhněte právě po tomto.
uiop


Vůně s názvem Heat bude vypuštěna na trh v průběhu července, přesné datum však ještě není známo. Co je jisté, na své si přijdou zákaznice po celém světě, a to přibližně v padesáti tisících buticích. 

Podvazky nebo podvazkový pás?

20. března 2010 v 9:36 -Spodní prádlo a plavky
Podvazkový pás je součást dámského
spodního prádla. Slouží k držení punčochy na nohou a zamezuje, aby punčocha sjížděla dolů. Má nejméně čtyři podvazkové tahy se sponkami, do kterých se upínají lemy punčoch. Nepleťte si ale podvazkový pás s podvazkem. Podvazek je gumovou kroužek s krajkou, obepínající nohu, který je přetažen přes punčochu a drží ji na stehně.
oooo

krásný trička

19. března 2010 v 12:20 -Trička
Moc krásný trička, všechny bych chtěla jsou fakt good www.honcho-sfx.com
asdf


cute shop moc good prádýlko

19. března 2010 v 7:30 -Spodní prádlo a plavky
Nádherné spodní prádlo zde www.cuteshop.cz

Betty Boop

jhkl