Slevy pro Vás ZDE.

Duben 2010Hot hollywood party april 2010

25. dubna 2010 v 13:14
Audrina Patridge
dfgh

Šátek-palestina

25. dubna 2010 v 13:00 -Doplňky
Šátek palestina je v dnešní době snad tím největším módním doplňkem
 Každý ho každodenně nosí nebo ho má alespoň zahrabaný někde ve skříni. A ti, co ho nemají o něm určitě už slyšeli. Není divu. Šátek palestina je skvělým módním doplňkem. Dříve prodávaný jen v klasických černobílých barvách, ale dnes už se díky své různobarevnosti hodí ke všemu. Šátek seženete v moderních barvách
růžové nebo fialové, jestli ale chcete vynikat můžete
zvolit zářivou žlutou nebo oranžovou. Výběr je opravdu velice pestrý.
Vybírat také můžete z mnoha nabídek vzorů. Jistě, že jsou klasickým vzorem
kostičky a různé proužky a vlnky. Ovšem na každém šátku jsou jinak shromážděné. Díky tomu nevypadá každý šátek stejně, i když má třeba stejnou barvu. Každý je něčím originální. Šátek palestina se rovněž pojí s rockovou muzikou. Rockeři si šátek palestina dá se říci sami přivlastnili. Jestliže patříte k příznivcům rockové muziky můžete si vybrat ,,palestinu", na které jsou obrázky
hrůzostrašných lebek či pentagramů.
Velikost šátků palestina je také různá. Šátek je sám o sobě dost velký. V průměru 95×95cm až 150×150cm. Jestliže šátek rozložíte, je ve tvaru čtverce či obdélníku. Ve tvaru obdélníku můžete šátek nosit například uvázaný okolo pasu, což je velice vkusné. Čtvercový tvar šátku je typický pro vázání okolo krku nebo hlavy.Šátek není ani drahý  Seženete ho na tržištích i ve značkových prodejnách. Ceny
se pohybují od 100,-Kč až ke 400,-Kč.
jukzhu


Hravá jarní móda: Flashdance na horské dráze

23. dubna 2010 v 14:59 -Co letí, trendy
Osmdesátá léta letos rozkvétají jako první sedmikrásky. Jsou hravá, plná barev a optimismu. Snoubí eleganci i sportovní styl, vkus i nevkus, avšak ve značně šmrncovním podání. Svez se na horské dráze jásavého jarního flashdance.
Slečna ti přináší několik tipů na trendy kombinace, které se neřídí absolutně žádnými pravidly. Užívej si jara, buď originální a hraj si!

Mistryně kombinací

Sportovní tepláky a barevný top s flitříky či blyštivým potiskem? Ano, i to je povoleno. Neobejdeš se bez kotníčkových tenisek na podpatku, pestrobarevných náramků a trendy minikabelky v zářivých barvách.
Naše tipy: 1. Hromada kovových a plastových náramků (H&M), 2. Bavlněné tričko s potiskem (Terranova), 3. Extravagantní kotníčkové botky na podpatku (Baťa).
hjkl

Pořiďte si neobyčejně sexy plavky / Monokiny 2010

23. dubna 2010 v 14:53 -Spodní prádlo a plavky
Monokiny jsou druhem plavek, jejichž pojem ještě stále není zcela rozšířený. Historii monokin jsme si přestavili v jednom z loňských článků. Pro úplnou představu si ale historii těchto plavek ještě před tím, než se dostaneme k samotným modelům monokin pro tento rok a letní sezónu 2010, připomeneme.
Jako monokiny, kterým se také někdy říká unikiny, byly kdysi označované
jednodílné dámské
plavky, které však tvořily pouze spodní díl plavek. Dámské poprsí tak tedy zůstávalo odhalené. Jako monokiny se taktéž označovaly jen spodní části plavek, tedy plavky bez jejich horních dílů, a to zejména u bikin.
První model monokin byl vytvořen ve Spojených státech amerických roku 1964, a to módním návrhářem Rudim Gernreichem (původem z Rakouska), který je zároveň autorem jejich osobitého označení "monokiny". Jeho původní originální a původní model monokin můžete vidět na obrázku níže.
V tomto článku se dále podíváme na monokiny velkolepých společností Victoria´s Secret a Guess a shlédneme i monokiny přímo z módního mola.
Pokud si tedy budete letošní sezónu pořizovat nové plavky, zkuste vyzkoušet monokiny. Sice nejsou nejlepším typem plavek na opalování, ale pokud pořádáte párty u bazénu, nebo si jen budete číst ve stínu, pak pro Vás budou dokonalým společníkem. Navíc uvidíte, kolik svůdných pohledů ze strany mužů Vám bude dopřáno. A to vždy potěší.
uiop

Džínové sukně 2010

23. dubna 2010 v 14:47 -Sukně
Džínové sukně jsou u žen již několik, nejen jarních a letních, sezón jedním z nejpopuplár­nějších a nejoblíbenějších outfitů. A není se čemu divit. Stylový džínový materiál se dá lehce nakombinovat s dalšími typy oblečení
a módních doplňků
. Výhodou je také pevnost materiálu, která nedovolí i tak příjemnému větru poodhalit intimní partie, jak je tomu bývá u materiálů vzdušnějších.
Díky různým druhů střihu džínových sukní můžete vytvořit outfit jak elegantní tak i sportovní; ty tam jsou časy, které označovaly džínový materiál adjektivem
sportovní
Téma tohoto článku je tedy jasné. Na co se ale zaměříme podrobněji? Podíváme se jaké džínové sukně jsou a budou tuto sezónu moderní a ukážeme si jejich několik různých druhů střihu. Řekneme si, kde si takové modely džínových sukní můžeme zakoupit, od různých módních společností se necháme inspirovat všelijakými kombinacemi džínových sukní s ostatními svršky outfitu a podíváme se i na to, jaké botky se k takovým stylovým a moderním džínovým sukním mohou snadno hodit
xcvb

Show Opening Night apr2010

23. dubna 2010 v 14:42
  Courteney Cox 
jklů


Žhavý trend MAŠLE!!

17. dubna 2010 v 11:07 -Co letí, trendy
Stará dobrá mašlovačka
Mašle nejsou v módním šatníku zase nic tak  nového. Jejich boom začal ve čtyřicátých letech minulého století, kdy je s chutí nosily pracující ženy v Americe. Další "mašlo-manii" rozpoutala popová zpěvačka Madonna, která si v osmdesátých letech zapletla mašli do vlasů, aby u svých fanoušků vzbudila dojem hříšnice s dívčí duší. Letos, po dlouhé pauze, jsou tyto doplňky opět v kurzu. Víte, jak je nosit?
Noste mašli aby vás našli
Všichni je milují - Marc Jacobs, Luella nebo Diane von Furstenberg si zkrátka své jarní kolekce bez mašlí ve vlasech nedokáží představit. Některé ozdoby mají modelky vytvořeny z dlouhých šátků či pruhů látek, jiné jsou ve formě čelenek nebo sponek. Chcete tento trend vyzkoušet na vlastní hlavě? Pak nejprve zvažte několik maličkostí - kolik času můžete účesu věnovat, jak moc šikovné máte ruce a jestli toužíte mašlí provokovat či nikoli. Podle těchto indícií se rozhodněte, zda si budete mašli vyrábět sama, nebo raději dáte přednost ozdobě z obchodu.
sdfs

Kabelky který frčí!!!

17. dubna 2010 v 11:03 -Kabelky, tašky a batohy

Číslo 1-DĚRAVÁ KOŽENÁ TAŠKA

Módní značky, jako například Prada,Yves Saint Laurent nebo Jimmy Choo se při tvoření jarní kolekce pěkně vyřádily. Jejich hitem jsou totiž kabelky z "děrované" kůže. Střih těchto tašek není na materiál nějak vázaný. Zatímco Prada dává přednost sportovnímu stylu, Yves Saint Laurent se drží klasické elegance. Známý návrhář bot, Jimmy Choo, zase vsadil na extravaganci - jeho celokožené fialové psaníčko má originální "síťovaný" detail, který dodává kabelce šmrnc.
ASDF