Slevy pro Vás ZDE.

Červenec 2010


Vibrant Curve Effect Lip Gloss (MAX FACTOR)

31. července 2010 v 8:04 Kosmetika

Upoutejte pozornost svými rty

Dopřejte svým rtům pocit dokonalosti s novým leskem Vibrant Curve Effect. Výsledkem je nejen skvělá barva, ale i perfektní tvarPlavky 2011

30. července 2010 v 7:57 -Spodní prádlo a plavky
Největší módní veletrh plavek, co připravili návrháři k vodě pro léto 2011.
Plavkový Mercedes-Benz Fashion Week Swim se pořádá každoročně v hotelu Raleigh v Miami Beach na Floridě. Přehlídky plážové módy probíhaly letos opět v týdnu od 15. do 19. července a svedly dohromady návrháře, obchodníky, módní redaktory, celebrity a nejlepší plavkový design na světě.
Jaké plavky budeme oblékat v příštím roce? Návrháři letos překvapili i četnými modely inspirovanými striptýzovými bary a erotickými službami. V kombinaci s umělým poprsím a hubenými postami vyžile nalíčených modelek ke koupání moc nelákají.
pp

Skutečně je milují!

29. července 2010 v 8:03
Některé celebrity se doslova zamilovaly do jedné jediné položky svého šatníku.
Je to tak trochu faux-paux, ale i slavná diva může jednoduše propadnout jediné věci ze svého šatníku a tu pak nosí do otrhání. Které módní doplňky a modely jsou jasnými favority tohoto léta?

Gwyneth Paltrow vložila své nohy
do péče koženým gladiátorkám I
guana od Givenchy. V sandálech
na přední straně se zipem byla
zachycena nejen v ulicích a klubech
 New Yorku, ale i v Londýně.
iiDožeňme světové trendy a oblékněme si na léto pletené modely z bavlny!

28. července 2010 v 10:07 -Co letí, trendy
Pletená móda se stále vrací. Jsou jen období, kdy ji mírně opomíjíme nebo si od ní potřebujeme odpočinout. Pravdou je, že ve světových trendech už opanuje módní pole poněkud déle, než je tomu v našich obchodech nebo - a to možná ještě více - v našich myslích. Módní návrhářka Jiřina Tauchmanová však nezůstala pozadu a pro ty, kdo chtějí svůj šatník ozvláštnit, vdechnout mu atmosféru elegance i ležérnosti zároveň, připravila na léto půvabnou kolekci, ve které si každý přijde na své. Při její tvorbě se nechala inspirovat právě vzpomínkou na obsah babiččiny truhly. 
ppp

Šperkařka Zdena Zingopi představila svoji kolekci šperků pro letošní podzim

28. července 2010 v 10:03 -Šperky atd..

Perly

Elegantní ženskost a poezie šperků je umocněná matnou krásou perel. Perly jsou velice ceněné šperky, které tu jsou už několik století a populární jsou již od starověkého Egypta. Nadčasová elegance perlových šperků je vhodná k nejrůznějšímu typu oblečení. "Miluji perly, jsou tak elegantní a sexy!" tvrdila odpradávna herečka Sophia Loren, proto neváhejte a začněte je nosit. V kolekci Zingopi naleznete perly říční i mořské nejrůznějších barev, od bílé se stopou barvy růžové k hnědé, nebo až černé.
pp


Šortky jsou hitem léta

27. července 2010 v 8:31 -Kraťasy a 3/4
Šortky a kraťasy si letos užijete nejen při jízdě na kole nebo na dovolené. Patří k elegantnímu outfitu a jediné, co musíte, je několik si jich pořídit a naučit se je správně nosit. Největším hitem jsou šortky zcela nepokrytě evokující spodní prádlo. Navíc ne to sexy, ale spíše stahovací a formující, které vám možná připomene faux pas z Deníku Bridget Johnsové. Saténové provedení šortek také často připomíná slavný "adidasový" střih sportovních šortek z 80. let. Mnohdy jim nechybí ani autentické olemování. 
pppp