Slevy pro Vás ZDE.

Září 2010Jak na jednoduché účesy pro krátké i dlouhé vlasy? Vyzkoušete čelenky!

29. září 2010 v 8:28 -Doplňky
ppp
Tento skvostný doplněk, jak už to v krutém světě módy chodí, prožil své pády a vzestupy. Historický vývoj sahá až do antiky, kdy bylo zvykem vítěze olympijských her obdarovat olivovým věncem. Později přebrali Římané z kultury Etrusků zvyk vyrábět si čelenky ze zlata a stříbra. Taková umělecká díla byla pouze pro nejvznešenější a nosila se při velmi důležitých událostech.
Ve vývoji následoval pád. Stále se nosily a vyráběly vzdálené příbuzné čelenek, diadémy, ale nosila je pouze šlechta a královské rody. Až ve 20. a 30. letech 20. století, při rozmachu art deco a charlestonu se dámy začaly zdobit čelenkami v těch nejrůznějších podobách. Obrovský čelenkový boom zavládl následně v době hippies, kdy se nosily přes čelo.Máte tuk v pase? Jezte chilli papričky!

28. září 2010 v 10:25

Experti z Kalifornie přinesli důkazy, že pálivé papričky a chilli pomáhají nejen rozehřát tělo a kapsaicin v nich obsažený má nejen protirakovinné účinky, ale pomáhá také hubnout. Tato látka pomáhá spalovat tuky a lidé, kteří kapsaicin prostřednictvím paprik, feferonek či chilli konzumují pravidelně, mohou zhubnout nadbytečné tukové zásoby uložené v pase.

Kapsaicin produkuje v těle velké teplo, přitom dochází k metabolizaci tuků uložených v oblasti břicha a boků. A kdo nesnáší pálivé potraviny, může vsadit na derivát dihydrokapsiát (DCT), který nepůsobí pálivou bolest a účinkuje stejně.
ppp

Škodí spodní prádlo?

28. září 2010 v 10:22 -Spodní prádlo a plavky
Podprsenky

Když ještě ženy podprsenky nenosily, při chůzi se jim ňadra pohupovala, a lymfatické žlázy se tak při každém kroku masírovaly a stimulovaly. Nejhůř jsou na tom ženy, které nosí podprsenky víc než dvanáct hodin denně, vůbec nejhorší je nosit je i na noc. Podprsenku byste měly svléknout, když přijdete domů. Podle statistik až 80 % žen nosí špatnou velikost podprsenky.

Nesprávná velikost podprsenky má za následek optickou deformaci poprsí, při delším nošení způsobuje bolesti zad či prsou samotných. Zejména v letních měsících se prsa nepříjemně potí a mohou vás zaskočit i vyrážky, svědění, či jiné kožní problémy.

Mezi všemi módními vynálezy všech dob je vítězkou podprsenka "push-up". Hit devadesátých let, jehož obliba stále trvá, dokáže sice vykouzlit úchvatný dekolt i tam, kde příroda nebyla zrovna dvakrát štědrá, ovšem pravidelné nošení je nezdravé.

Spodní prádlo
bMódní obuv Podzim / Zima 2010/2011

26. září 2010 v 17:30 -Boty
Kozačky
ooo
Kozačky - ani letos se bez nich neobejdeme! Hodí se k legínám, šatům i k úzkým kalhotám. O tom, jak neocenitelné jsou v prvních plískanicích a chladných dnech, ani nemluvě! Jaká bude nakonec tato zima, zatím nikdo neví, kozačky ale budou připraveny na každé počasí. O naše pohodlí a teplo se postará obuv s kožešinovými vložkami, nebo dokonce módní termo-obuv. Svrchní materiály a tvary zase zahřejí u srdce!

Nosit se budou měkoučké velury, nubuk a useň v kombinaci s hrubší podešví. Barevná škála jde od kamenných tónů přes odstíny dřeva až po přírodní tóny hnědé. Sami budete překvapeni, kolik odstínů může mít královna letošní zimy - šedá!
Zabijáci štíhlé postavy

26. září 2010 v 14:27
ooo
Měsíc nezdravého stravování, a jeho důsledky neodstraníte ani za dva roky.
Po většinu roku si hlídáte to, co jíte, a proti zásadám zdravého stravování hřešíte jen občas? Třeba na dovolené nebo během zimních měsíců? Pak vás zřejmě nepotěší zpráva, kterou publikovali vědci z univerzity v Linköpingu v časopise Nutrition and Metabolism.
Na základě svého výzkumu došli k závěru, že i krátká perioda, během níž si dopřáváme hodně sladkých a tučných pochoutek, má dlouhodobé následky pro náš organismus a pro naši postavu. Přesněji - stačí k tomu čtyři týdny.
Během výzkumu byl stovce dobrovolníků výrazně zvýšen příjem energie, zhruba o 70 %. Po dobu jednoho měsíce byl jejich jídelníček založen na tučných a sladkých jídlech. A výsledek? Nabytá kila nebyli dobrovolníci schopni shodit ani za dva roky. Čtyři týdny totiž stačily k tomu, aby se narušilo hospodaření těla s tukovými rezervami, a tím se i významně snížila schopnost shazovat přebytečná kila.
Jinými slovy - hospodaření našeho organismu s tukem a cukrem přijímaným v jídle je křehká věc. I když roky jíte zdravě, stačí měsíc skutečného hřešení, a to, co jste své tělo naučili, se rychle vytratí.
Myslete na to, až si příště budete chtít ušetřit čas při obědové pauze a zamíříte do nejbližšího fastfoodu.
zdroj:www.elle.cz

Velký návrat špičatých bot

26. září 2010 v 14:23 -Boty
iii
Vaše botníky opět začnou neoblomně atakovat špičaté střevíce.
Možná že už jste to také zaregistrovaly - všechny celebrity zahodily romantické kulaté špičky a opět je nahradily těmi špičatými. A to na vražedně vysokých jehlách.
A aby bylo jasno, že nejde o žádný raritní módní úlet, obuly je i slavné ženy, jejichž oblékání je středem pozornosti - Kate Moss, Gwyneth Paltrow, Zoe Saldana, Kate Bosworth a konečně i Olivia Palermo.
Takže, směle do nich - jsou klasické, elegantní a naprosto in.

Bambule na botách ve stylu Lolita – to je zimní inspirace Christiana Louboutina

26. září 2010 v 14:10 -Boty
Může být něco více sexy než vysoké kozačky? Ano - kozačky s bambulemi! Bambule v podání Christiana Louboutina zdobí vysoké kozačky ze semiše. Existují hned ve dvou variantách - s černými bambulemi na černém semiši, nebo s bambulemi barevnými. Zatímco černé bambule přes svoji částečnou infantilitu působí velice decentně a fashion, barevné jsou navíc velice hravé a ještě více nepřehlédnutelné.
pppp
zdroj:www.moda.cz