Slevy pro Vás ZDE.

Listopad 2010


Make-up plný dramat je trendem pro letošní zimu

28. listopadu 2010 v 20:15 -Líčení

Začněte s očima!

Fialová barva je top barva pro letošní podzim a zimu a toho jsme si mohly všimnout i na módních přehlídkách. V maskérně fialová nesměla scházet. Vvypadá dobře pro všechny barvy a typy kůže, což mnoho žen netuší a často se na tuto barvu zapomíná.
Maxi svetry - módní trefa podzimu i zimy

27. listopadu 2010 v 12:16 -Svetry

Maxi svetry Topshop

Společnost Topshop představuje na podzim a zimu 2010/2011 doslova plnou sbírku těchto maxi svetrů. Všechny jsou dlouhé a huňaté tak, jak módní
zákon letošního roku diktuje. Rozhodně si tu vyberete, jestliže preferujete propínací svetry, ale i v případě dáváte-li přednost modelům maxi svetrů přes hlavu. Je zajímavé kolik různých detailů se na takovém maxi svetru může objevit. Velké našité kapsy, kapuce, různé typy knoflíků, všelijaké vzory, velké límce, rolákový vršek či různý druh výstřihu. Kromě toho si můžete samozřejmě vybrat různé barvy
svetrů. Mezi populární barvy tohoto podzimu i zimy budou patřit všechny tóny přírodních
barev, navy modrá nebo barva starorůžová.
pp
Mrkváčový střih kalhot - s butiky Orsay pokaždé jinak!

23. listopadu 2010 v 20:15 -Kalhoty, overaly
Božský styl mrkváčového střihu hýbe módním
světem tam a zpátky. Ležérně do široka střižená horní část kalhot a zkrácené, rovné
či zužující se nohavice dole. Takový je trend současného podzimu a zimy 2010/2011. Jak ale takové kalhoty zkombinovat a s čím je tedy nosit tak, abychom vypadaly stylově a moderně?
Být elegantní
a nemít podpatky? Ano, přesně takhle můžete vypadat v elegantních černých kalhotách zkrácené délky a mrkváčového střihu. Zapomeňte na mrkváčové kalhoty ze skříní vašich maminek
a vyražte na nákupy vašich fungl nových mrkváčům třeba do butiků Orsay. Stylový elegantně ležérní outfit tak jednoduše zkombinujete s moderním tričkem v květinovém potisku, motorkářskou koženkovou bundičkou s ostrým střihem límce a punkovým stylem psaníčka. K tomu stačí nazout polobotky a váš snadný mrkváčový kousek máte na světě.
pp

4 gothické společenské šaty

20. listopadu 2010 v 16:17 -Plesové a spol. šaty
Šaty jsou z www.aukro.cz od prodejce satybudejovice.
Ty první a druhý žeru a řekla bych že ta cena je slušná za tak úžasný šaty.
ůůů

Krásné kabáty, které ovládnou zimu

20. listopadu 2010 v 11:02 -Saka,kabátky
Doby, kdy jsme musely volit mezi funkčností (teplíčko v ošklivé bundě) a stylem (úžasný kabátek, ve kterém drkotáte zuby), jsou naštěstí passé. V obchodech seženete spoustu pěkných, delších kabátků nebo, je-li nejhůř, péřových kabátů, ve kterých by vám nebyla zima ani v Rusku.

Důraz je kladen na střih

Nejdůležitějším prvkem letošních trendů jsou zejména střihy. Volí se buď čistě ženské siluety v podobě zvýšených ramen a zúžení v pase, nebo naopak rovný splývavý střih. Kabáty se totiž dělají hodně minimalistické a střih má být mnohdy jediným prvkem, který zaujme.