Slevy pro Vás ZDE.

Prosinec 2010

Krajka je zpět, buďte rafinovaně sexy!

27. prosince 2010 v 19:02 -Co letí, trendy
Z mnohými z vás se asi shodneme, že krajka je jednou z nejvíc sexy a zároveň nejvíc luxusních věcí, do kterých žena může zahalit své tělo. V posledních letech, ale jako by na ni ženy zapomněly a snad se ji i trochu vyhýbaly, není tomu však tak dávno, kdy krajka figurovala v šatníku každé dámy. Letos však krajka prožívá velký comeback a zvláště pak letošní podzimní a zimní
sezonu ji můžeme vidět všude. A když říkám všude, myslím tím doopravdy všude. Krajka se totiž z luxusního prádla přesunula na šaty, topy, ale dokonce i na boty, pásky i jiné doplňky.
pp

Estée Lauder-nová kolekce make-up Wild Violet

26. prosince 2010 v 19:37 Kosmetika
Společnost Estée Lauder opět vytvořila skvostnou kolekci líčení, která bude nyní patřit sezóně jara a léta roku 2011. Kolekce líčení se i tentokrát skládá z úžasných barev, ze kterých vás bude jisto jistě přecházet zrak. V případě správně vybraných odstínů líčidel, které ženám pomohou správně zvýraznit a definovat obličejové rysy, je pak takový make-up nejlepším přítelem každé ženy. Je takřka magické, jak kvalitní líčení může ženě pozvednout její "já" a vynést tak její sebevědomí do těch správných výšin. Nová kolekce Pure Color Wild Violet od Estée Lauder na jaro a léto 2011 taková doopravdy je a i vy od ní můžete očekávat pouze to nejlepší. Estée Lauder je totiž světoznámá kosmetická společnost, která se snaží svým zákazníkům každou sezónu přinášet make-up produkty té nejvyšší kvality a jednoduše ví, čím potěšit ženy po celém světě.Šaty na ples

25. prosince 2010 v 8:48
Dobrý ráno!
Asi před měsícem jsem si objednala šaty...chtěla jsem nějaký zvláštní, aby je neměly holky na plese, na plese jsem si kolikrát všimla, že holky mají stejné šaty, tak jsem si řekla, že si koupím takové šaty, které mi blesknou do oka...
web. stránky kde jsem si je koupila www.vampireshop.cz
TO JSOU ONY
úú


Barbie styl

24. prosince 2010 v 15:50 -Styly a značky
Když v roce 1959 vydala firma
Mattel první panenku podle návrhu Ruth Handler, nikdo netušil, že bude mít takový úspěch a jaké šílenství způsobí. Poprvé se Barbie objevila na trhu oblečená do černobílých pruhovaných plavek, už v té době byla k dostání kromě blonďaté i hnědovlasá verze. Snad každá malá holčička vlastní alespoň jednu panenku Barbie, se kterou se může ztotožňovat. Podle odborníků
má nereálně dokonalá postava panenky vliv na poruchy příjmu potravy dívek, proto došlo k tomu, že jí výrobci museli rozšířit pas. V dnešní době se nevyrábí jen obyčejné panenky, svůj vzhled jim propůjčují i slavné osobnosti, např. Angela Merkel, Marie Antoinetta nebo Lady Gaga, vyrobena byla i panenka v burce.
p

Vánoce

24. prosince 2010 v 15:45

Ahoj!

Chci vám všem popřát všechno nejlepší k Vánocům, pohody a lásky...užijte si svátky a prázdniny, odpočiňte si a buďte šťastní...přeje Tara Isabel Ripoll!!

ppp

Christian Dior představuje barevnou plejádu obuvi pro jaro a léto 2011

24. prosince 2010 v 15:38 -Boty
Francouzská společnost Christian Dior je ve světě módního průmyslu pojem nad pojmy. Pařížský týden módy, Paris Fashion Week, kde se konala prezentace módní přehlídky luxusního módního domu Dior pro sezónu jaro a léto 2011, tuto skutečnost pouze potvrdila.  Úchvatné nebyly pouze modely oblečení, ale také modely obuvi pro nadcházející první polovinu roku 2011.
ppTurbany budou módním hitem následující sezóny jaro/léto 2011

23. prosince 2010 v 10:10 -Co letí, trendy
Pokud vzpomeneme na 70. léta 20. století, byly turbany jistojistě bez debat typem módního doplňku, který nezůstal bez povšimnutí. Turbany vám nyní nabídnou možnost vystoupit ze světa klasiky opět - v sezóně jaro a léto 2011 budou opět módní. Díky nim můžete vyzkoušet něco jiného. Něco, na co jste možná doposud rozhodně nebyly zvyklé.
Pro následující sezónu jara a léta 2011 do své kolekce modely turbanů zařadily prestižní módní domy jako Issa, Andew Gn, Jason Wu či Giorgio Armani. Turban dodá vašemu outfitu vintage šmrnc a půvab. Budete jedinečná, výjimečná a nápaditá.
ůůů
Turbany budou příští sezónu vlasovou pokrývkou číslo 1 (zleva: Issa, Giorgio Armani)