Leden 2011

Lady Gaga chystá s Coty nový parfém – vonět bude po krvi a po spermatu!

31. ledna 2011 v 18:40 -Parfémy vůně
Už jí nestačí obléct se do pravého masa, ani si na nohy obout šílené McQueenovi boty! Nestačí ji ani být kreativní ředitelkou Polaroidu a vymýšlet trendy novinky, jakou je foťák v brýlích. Ani být hudební ředitelkou značky Thierry Mugler, jejíž novou kolekci pro muže, vytvořenou jejím "dvorním" stylistov Nicola Formichetti, uvedla svojí skladbou z nového, doposud nevydaného alba. Gaga jde dál. Ve spolupráci s kosmetickou společností Coty chystá parfém postavený především na geniálním marketingovém základu - vždyť co média upoutá víc než prohlášení, že parfém voní krví a spermatem! Coty podepsala s Lady Gaga smlouvu již v září loňského roku. Ale na parfém s vůní krve a spermatu si počkáme až do začátku roku 2012.
pp
Na parfém Lady Gaga s vůní krve a spermatu si počkáme až do začátku roku 2012.


Haute Couture šperky 2011

31. ledna 2011 v 18:35 -Šperky atd..

Van Cleef & Arpels

Na Haute Couture Week 2011 představil luxusní módní dům Van Cleef & Arpels nádherné a zajímavé "zipové" šperky. Inspirací těchto ikonických zipových šperků byl pro společnost Van Cleef & Arpels samotný zip, který byl kdysi navržen pro oblečení určené pro námořníky a piloty. Samotnou myšlenku "zipového náhrdelníku" vnukla  umělecké ředitelce a hlavní designérce společnosti Van Cleef & Arpels Renée Puissant vévodkyně z Windsoru. Šperk je vyroben z bílého zlata s diamanty, bílých perel, perly mother-of-perel (matka perel) a drahého (a prý i léčivého) kamene lapis lazuli.
ppp
Zipové šperky Van Cleef & Arpels.


Emo a scene styl - účesy a móda - rozdíly

28. ledna 2011 v 18:25 -Styly a značky
EMO móda a účesy:
Jako emo jsou označovány dva různé styly oblékání "tvrdý styl a jemný styl"
gggg

Nehty, které mění samy barvu!

28. ledna 2011 v 17:29 -Nehty
ůů
Když se nanesou na nehty, vypadají jako klasické barevné gely. Změní-li se ovšem teplota okolí, ve kterém se pohybujete (a to teď v zimě platí dvojnásob), nebo se ze sluníčka ocitnete ve stínu, změní barvu! Jakto?

Svůdně rafinované jako chameleon

Na trh se dostává úplná novinka, kterou si pochvalují nejen manikérky, ale i uživatelky. Jde o řadu barevných gelů, jejichž odstín se mění v závislosti na okolním prostředí. Vysloužily si proto příznačné jméno: Chameleon. Je jen na vás, jak náročné ve svém výběru budete.
  • Jedny reagují na změnu teploty. Ze zářivě žluté je rázem broskvová, z romanticky růžové zase nebesky modrá a podobně.
  • Jiná řada zase vnímá světlo a stín - v šeru budete nevinná růžová kráska, na sluníčku dračice s výrazně fialovými nehty.
  • Pokud se zásadních změn bojíte a máte střídmější požadavky, můžete pomocí speciálního gelu pouze změnit odstín vašeho oblíbeného podkladu.
  • Možná ale netoužíte ani po jednom, jen chcete mít pocit, že máte něco jedinečného, a trochu znejistit své okolí, jakou že to vlastně vaše nehty mají barvu. V tom případě zkuste gely vytvářející duhový efekt z různých úhlů pohledu.

Haute couture kolekce Jean Paul Gaultier pro jaro 2011

28. ledna 2011 v 17:21
Gaultier, který vytvořil proslavenou špičatou podprsenku pro Madonnu a jehož šaty nesly po červeném koberci hvězdy jako Nicole Kidman, Kylie Minogue či Dita Von Teese, nyní předvedl další kolekci, která určitě neskončí jen na tělech modelek. Jean Paul Gaultier dokonale zkombinoval dva světy - punk svět plný mohawk účesů, černých outfitů a kůže se šarmantním a svůdným světem kankánových tanečnic a kabaretním stylem Moulin Rouge.
222

Kožichy opět na scéně

28. ledna 2011 v 17:05 -Co letí, trendy
Vypadat jako polární medvěd je žádoucí! Kožešinové kabáty a vesty jsou jedním z neumírajících trendů. V módě se objevovaly po celé minulé století, jejich nejslavnějším obdobím byla éra 20. a 30. let. Dříve byly znakem šedé eminence, pel hollywoodských hvězd v nich zůstal napořád. Spolu s malým elegantním kloboučkem a koženými rukavicemi vypadaly dámy při každé příležitosti
úžasně.
Na konci 60. let a v 70. letech se rozmohly jako neodmyslitelný doplněk
hippie a boho stylu. Napodobit ho můžete i vy, volné šaty, zemité barvy, třásně a peříčkové ozdoby z vás udělají stylovou krásku, sáhnout můžete i po delší kostkované košili nebo dlouhých splývavých šatech.
ppp

Trendy: pletená ponča

24. ledna 2011 v 18:14 -Co letí, trendy
Když se teploty
drží nad bodem mrazu, venku svítí sluníčko, je bezvětří a v zimním kabátu je vám horko, ačkoliv pod ním máte jen tričko, přichází tedy ten pravý čas pro stylová pletená ponča, která se opět vrací na módní scénu. Nejeden slavný návrhář jimi ozdobil modelky na přehlídkových molech a nyní ponča propagují i spousty celebrit v čele se Siennou Miller, Kim Kardashian nebo Jessicou Simpson. Na rozdíl od jiných trendů objevujících se na módních molech jsou ponča nositelná a pohodlná, což zajisté ocení každá z nás. Jelikož je to pořád trochu neobvyklý kousek oblečení, ne každý ho umí zkombinovat. Pokusím se vám tedy v tomto ohledu pomoci.
§
Make-up guide pro jaro 2011

23. ledna 2011 v 13:22 -Líčení
Trendy v líčení pro jaro/léto, které můžete uvést do života už teď.
Hlavní heslo jara 2011 zní: všechno je povoleno. Rozmanitost vládne světem módy a zahýbala i trendy v líčení. O čem hlavně jsou? O barvách, fantazii a hře. Mezi všemi, které se objevily na módních přehlídkách světových fashion weeků, jsme pro vás našli ty nejdůležitější a nejlepší. Rozhodně stojí za vyzkoušení.

Jimmy Choo má první parfém!

23. ledna 2011 v 13:17 -Parfémy vůně
ppp
Jak voní?
Tamara Mellon, spoluzakladatelka značky Jimmy Choo,pustila do světa první parfém, na jehož vytváření se sama podílela. Nese jméno značky. Pokud jste fanynkou ikonických extravagantních bot, pak vám bude vyhovovat i parfém. Ze všeho od obalu přes flakon až k samotné vůni čiší svůdnost pravého glamouru a stejně jako slavné boty, kvůli kterým by leckterá žena zaprodala duši, i parfém padne každé ženě.