Slevy pro Vás ZDE.

Leden 2011


Tři jablka denně a kila jdou dolů!

13. ledna 2011 v 15:24
Dieta a zároveň i kniha "The 3 - Apple-a-Day Plan: Your Foundation for Permanent Fat Loss" (v českém překladu:  "Tři jablka denně: Váš základ k permanentní ztrátě tuků"), byla vytvořena Tammi Flynn, registrovanou dietoložkou a tréninkovou skupinovou instruktorkou ve washingtonské posilovně. Flynn. Na nový způsob, co se diet týče, přišla, když objevila, že jeden z jejich klientů pojídal před každým jídlem jablko a kromě toho na své stravě nic neměnil. Flynn tak začala experimentovat s touto "jablkovou metodou" i u svých jiných klientů. Výsledky byly ohromující. Během 12 týdnů byl u člověka zaznamenán průměrný pokles váhy o téměř sedm kilo.
ppp

Nejdražší parfémy!

13. ledna 2011 v 15:20 -Parfémy vůně
Začneme luxusní a drahou vůní, kterou určitě většina z vás zná. Jedná se o Chanel No. 5. Chanel No. 5 je první vůní, která byla uvedena známou Gabrielle "Coco" Chanel a v prodeji je již od roku 1921. Vůně Chanel No. 5 je popisována jako nejlegendárnější vůně vůbec a dodnes se nachází v seznamech nejprodávanějších vůní. Vůně patří mezi výjimečné vůně, které na vás vydrží po celé dlouhé hodiny. 100 ml Chanel. No. 5 stojí přibližně kolem 3 000 Kč a více, v závislosti na tom, kde vůni kupujete. Svojí cenou tedy Chanel No. 5 není zdaleka nejdražší vůní, ale vzhledem k množství žen, které si ji koupily a které do ní investovaly, patří mezi nejlépe "vydělávající" a tedy i nejdražší vůně světa.
ůů
Chanel No.5


Trendy plesové kabelky pro rok 2011

12. ledna 2011 v 16:13 -Kabelky, tašky a batohy
Psaníčka, neboli plesové kabelky, nejsou zrovna součástí šatníku, které by podléhaly módním trendům tak často, že je nebudete stíhat měnit. Psaníčko z kvalitního materiálu a v dobrém designu si budete moci ke své večerní róbě vzít mnoho let po sobě a není nic neobvyklého, že i po deseti či patnácti letech bude působit stejně luxusně, jako dnes. Investovat do pěkné plesové kabelky se tedy rozhodně vyplatí.
ppp


SpiritHoods-divoká pokrývka hlavy!

11. ledna 2011 v 20:30 -Doplňky
Třeba ve stylu šedý zajíc
ůůů
Jste otrávená z x vrstev oblečení, které na sebe každé ráno kvůli zimě musíte navléct? A k tomu nasazovat čepici! Pletená hučka omrzí, ale pokud přidáte do své sbírky ručně vyráběné SpiritHoods
Trendy od Juicy-Noční motýl

11. ledna 2011 v 16:42 -Co letí, trendy
Bundička, Marcel Holubec, info o ceně u návrháře, marcelholubec@ gmail.com Svetr, H&M, 599 Kč Podprsenka, Lindex, 399 Kč Kalhotky, Lindex, 199 Kč/ks Náhrdelník, My Tesco/Parfois, 549 Kč Náušnice, The Ring Boutique, My Tesco, 1500 Kč Prsten a náramek, H&M, 199 Kč/299 Kč Nadkolenky, Mango, 299 Kč Boty, Guess, Palladium, 8450 Kč
úúú

Saka a kabáty se vrátily s dvouřadým zapínáním!

9. ledna 2011 v 14:07 -Saka,kabátky
Pánská saka ženy milují. Z našich šatník se nevytrácí již dlouhé roky, pouze mění svůj střih, barvu, délku, tvar límce nebo styl zapínání saka. Tento styl světaček letos na podzim a v zimě určitě musíte mít i vy. A trendem pro sezónu letošního podzimu je sako neboli jacket s dvouřadým zapínáním. To se objevuje na sakách, vestách ale i bundách či kabátech sakového střihu. Tímto jednoduchým prvkem dostává oblečení nový rozměr.
ůůů

Náladové rtěnky

9. ledna 2011 v 14:02 Kosmetika
Emoční rtěnky ještě sice nejsou dokonalé a nestačí vám pouze jedna, která by dokázala sama měnit barvu podle vaší nálady, tak jak to třeba dovedou speciální na teplo reagující materiály u některých šperků. U emočních rtěnek je to jinak. Koupíte si sadu rtěnek, kde každá z barev rtěnky vyjádřující určitou emoci - stav, ve kterém se zrovna nacházíte. Rozklíčovat vaši náladu podle barvy rtěnky se bude muset naučit i vaše okolí.

Harajuku Lovers Gwen Stefani – pět kouzelných vůní

9. ledna 2011 v 13:53 -Parfémy vůně
Pokud nevíte, proč se sada vůní zpěvačky Gwen Stefani jmenuje Harajuku Lovers, a neznáte ani mladý směr japonských teenagerek, který dobývá již nějakou dobu svět, zde je vysvětlení. Harajuku je běžné označení pro oblast nacházející se v blízkosti stanice Harajuku na linii Yamanote v japonském Tokiu. Každou neděli se zde scházejí mladí lidé a oblečení do různých módních stylů, se tu prostě baví. Najdeme zde tak příznivce skutečně mnoha stylů.
ll