Slevy pro Vás ZDE.

Leden 2011

Oči přitahují pozornost. Umíte je líčit?

8. ledna 2011 v 13:35 -Líčení
Správně zvolenou technikou líčení i barvami můžete svým očím dodat sexy pohled.
Oči a rty jsou to první, čeho si lidé na tvářích všímají. Proto jim při líčení věnujte zvláštní pozornost. Velmi snadno byste mohla jejich přednosti potlačit a to by byla škoda. Pokud se naučíte pár šikovných tahů a triků, přidáte tak svému vzhledu velmi snadno na atraktivitě.

Důležitá je také úprava obočí. Příliš ho nevytrhávejte, mělo by vypadat přirozeně. Odstraňte pouze chloupky rostoucí mimo linii obočí. Tu zjistíte tak, že přiložíte tužku vedle nosu, aby byl jeden konec těsně u nosní dírky a druhý konec procházel kolem vnějšího koutku oka. Kam vám tužka ukazuje, tam by mělo obočí končit. Kde má začínat zjistíte, když nasměrujete tužku k vnitřnímu koutku oka.
Covergirl Cosmetic’s 50th Anniversary

7. ledna 2011 v 21:04
Kate Walsh
Šaty, make-up pěkný, ale ten kabátek by mohla odhodit.Vysoké boty Converse – modely pro rok 2011

7. ledna 2011 v 19:29 -Boty
Jakou obuv by měl mít správný punkáč nebo metalista? Nejznámější volbou jsou asi boty Steel a kotníkové Conversky. Steelky jsme už v našem blogu zmiňovali, takže nyní nastal čas představit modely tenisek Converse, které budete moct kupovat během roku 2011 na Metalshop.cz.
Hlavní roli bude bezpochyby hrát legendární model Chuck Taylor All Star, avšak na e-shopu se objevily i kecky Allston OX nebo Premiere OS OX. Na vyšší variantu Chuck Taylor, která dosahuje výšky 40 cm, nesmíme zapomenout.
Veškeré Converse boty na Metalshop.cz
ppp

Nejšikovnější módní doplněk? Pásek!

7. ledna 2011 v 19:13 -Doplňky
hhhh
Pásky už dávno neslouží jen k tomu, aby z nás nepadalo oblečení. Když víte, jak na ně, stanou se lichotivým trendy doplňkem. Nejde ale jen o to vybrat pásek, který se bude hodit k vašemu oblečení. V potaz byste měla vzít především vaši postavu.
Začněme tím, kam pásek vlastně připnout.

Rtěnka jako chameleon

7. ledna 2011 v 18:22 Kosmetika
Hydratace a bonus navíc
Pamatujete si ještě na prstýnky, které měnily barvu podle vaší nálady? Zábavná vychytávka z devadesátých let se teď stala horkou novinkou. Samozřejmě už nepůjde o zašlý kovový kroužek hrající každou chvíli jinými barvami, ale o rtěnku! Zkrátka - rtěnka je hot, prstýnek not.

Řemdih? Kdepak, kabelka!

7. ledna 2011 v 18:19 -Kabelky, tašky a batohy
iop
Party za dveřmi a vy přesně víte, které šaty si vezmete. Nechybí vám ale kabelka?
Pokud máte ráda něco neobvyklého, máme pro vás senzační tip.
Představujeme vám kabelku Dafne Balatsos s názvem Stud Ball, jejíž název napovídá mnohé. Jedná se totiž o kožený míček, který je hustě osázený chromovanými hroty. Taštička s neobvyklým tvarem se zapínáním na zip pověšená na koženém řemínku bude perfektním doplňkem, ať ji s sebou vezmete kamkoli.Buďte chic!

7. ledna 2011 v 7:36 -Co letí, trendy

ČERVENÁ

Žena oděná do rudé prý připadá mužům atraktivnější než v jakémkoli jiném oblečení. Není divu. Červená vždycky byla, je a bude symbolem touhy, sexu, nespoutanosti a odvahy. A pokud potřebujete dobít baterky, lepšího spojence nenajdete!
ppp