Slevy pro Vás ZDE.

Líčení očí jaro-léto 2011

18. března 2011 v 18:47 |  -Líčení
369
Jedním z nejžhavějších trendů ličení očí v sezóně jaro - léto 2011 jsou pastelové barvy, krasný styl ličení, který je ideální pro každého. Protože praktický neexistuje žena, pro kterou by nešel vybrat z palety pastelových barev vyhovující odstín očních stínů.
Světlé, teplé barvy pomáhají vytvářet rozkošný vzhled, který lze přizpůsobit příležitosti, stylu a věku ženy.
Pastelové oční líčení vyhovují všem věkovým kategoriím, jeho teplé odstíny pomáhají rozjasnit pleť a vytvářejí něžný a smavý vzhled, který je ideální pro sezónu jaro - léto.
Stejně jako jakékoli barvy, pastelové odstíny lze použít jemně, ale i výrazně v souvislosti s osobními preferencemi a příležitostmi.

ú
Červené a růžové, nebesky a elektrické modré, tyrkysové, pistáciové a lesní zelené, oranžové a zlaté jsou jen některé z odstínů, které mohou být ideální pro trendy pastelové líčení v sezóně jaro - léto 2011. Přizpůsobte výběr odstínu a jeho sytost barvě Vaší pleti a Vašemu outfitu.
pp
Měníc sytost barvy je možné dosáhnout líčení vhodného na den nebo na večer.
Pro jemnější styl lze použít bledší odstíny, které příliš mnoho nezáří. Nicméně pokud chcete být výraznější, co je obvykle vhodnější pro večer, můžete zvolit sytější odstíny očního líčení v kombinaci se sytější rtěnkou. Vyberte si teple-růžovou, oranžově-červenou nebo žhavě-rudou rtěnku, v sezóně jaro - léto 2011 tyto odstíny jsou nejmódnější. Pokud rtěnka opravdu není Vaše věc, můžete se rozhodnout pro lesk nebo balzám na rty.
pp

Zkuste se při pastelovém líčení rozhodnout pro jeden odstín, případně je možné i kombinovat odstíny, ale mixování příliš mnoha barev se v letošním roce se jednoznačně vylučuje!

Jarní kolekci líčení 2011ppppZDROJ: www.1salon.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama