Slevy pro Vás ZDE.

Duben 2011


FLY London - kolekce jaro-léto 2011

26. dubna 2011 v 20:30 -Fashion kampaně, kolekce
Producenti FLY London na své internetové stránce oficiálně představili nejnovější střihy značky.
Teď už všichni víme, jaké modely budou nejdůležitější v nové kolekci FLY-a. Tyto modely prostě nemohou chybět v nabídce těch větších obchodů spoluprácujících se značkou. Nemohou chybět, protože jsou skvělé. Stejně skvělé a šílené jako dřívější modely.
Producenti ujištují, že úroveň šílenství v jejich botách nepřekračuje přijatelné hranice. V nové kolekci naleznete charakteristický pro značku smysl pro humor. Všechno se vyznačuje vkusem a skvělým propracováním.Jarní bundy!

24. dubna 2011 v 18:11 -Bundy
Jarní bundičky jsou vedle své praktičnosti i zajímavou tečkou, která může dokonale doladit vaše oblečení. Jsou tenké, takže se pod ně vejde lehký svetřík, ale zároveň také skladné, takže je můžete bez problémů strčit do kabelky nebo si je uvázat kolem ramen. Pořídíte-li si bundičku z omyvatelného materiálu v tmavé barvě, můžete si ji i rozložit pod sebe, rozhodnete-li odpočinout si během polední pauzy posezením na trávě v nedalekém parku.Boty D&G - jaro/léto 2011 jsou plné květinové elegance a romantismu

22. dubna 2011 v 16:52 -Boty
Módní značka D&G přichází na jaro a léto 2011 nejen s novou kolekcí oblečení, ale také s novou kolekcí obuvi, která sebou přináší mnoho okouzlujících a nápadných kousků. Aktuální kolekce obuvi D&G totiž nabízí plno krásných modelů bot, ze kterých teplé dny přímo září. Zaměřující se zejména na květinové motivy, nová kolekce obuvi značky D&G působí skutečně romanticky. A boty zdobené květinami si letos musíte pořídit také!


Luxusní módní šperky od Bvlgari

19. dubna 2011 v 18:00 -Šperky atd..
Šperky jsou přesně tím módním doplňkem, který dělá z ženy opravdovou dámu. Dodají outfitu to, co pouhé oblečení nezvládne - glanc a noblesu. Pokud hledáte jednu ze špiček šperkařského průmyslu, bezpochyby sem patří firma Bvlgari. Už přes sto let se drží na výsluní a těší se obrovské oblibě nejen bohatých a slavných ale i těch, kdo si prostě libují v luxusu a kráse. Bvlgari se může pyšnit více než 230 butiky po celém světě a jak už to u firem takovýchto rozměrů bývá, nezůstalo pouze u šperků. Tato italská značka nám dále nabízí například kabelky, parfémy nebo ubytování v jejich luxusních hotelech.

Nové jarní drdoly pro formální příležitosti i denní nošení!

19. dubna 2011 v 17:50 -Vlasy
Pokud jde o eleganci a půvab, nic nepřekoná všestrannost a propracovanost up-do účesů, nebo chcete-li drdolů. Hodí se pro neformální i formální příležitosti a s up-do účesem si můžete pohrát i když máte třeba jen středně dlouhé vlasy. Zkuste trochu zaexperimentovat. Stát vás to bude jenom pár minut před zrcadlem, kde si můžete natrénovat a vyzkoušet, jaký styl drdolu by vám slušel nejvíce.

Žluté nehty jsou IN

17. dubna 2011 v 12:07 -Nehty
Nalaďte se letně.
Žlutý lak na nehty dobyl Paříž. Všichni víme, to znamená jediné - brzy si získá i zbytek světa. Žlutá na nehtech je jednoduše IN. Výrazná, pozitivní, na letní měsíce byste těžko našli vhodnější barvu. Top odstín sezony dodala opět značka Chanel - La Vernis 577 Mimose. Svou žlutou nabízí i Essie, jmenuje se Shorty Pants. Komu budou připadat odstíny příliš křiklavé, může se poohlédnout jinde. Zastřenou žlutou nabízí třeba OPI, odstín Need Sunglasses. Pravidlo zní: nosí se lesk i mat, třpytky jsou tabu.
Rady závěrem:
Každá žlutá vám nemusí slušet, například odstín s lehce oranžovými podtóny se nehodí pro blondýnky. Žlutá se zeleným nádechem zase dělá bledou pleť. Chce to vyzkoušet.
A s čím žlutou nosit? S barevnými módními kousky ve stylu colour blocking. S černou vypadá glamour, se šedou a nude sportovně chic.
Dejte si pozor: Některým barevným odstínům sluší i nedbalost nalakování, v případě žluté je street look tabu. Žlutá musí být na nehtech perfektní!

ZDROJ:www.elle.cz