Slevy pro Vás ZDE.

Boty D&G - jaro/léto 2011 jsou plné květinové elegance a romantismu

22. dubna 2011 v 16:52 |  -Boty
Módní značka D&G přichází na jaro a léto 2011 nejen s novou kolekcí oblečení, ale také s novou kolekcí obuvi, která sebou přináší mnoho okouzlujících a nápadných kousků. Aktuální kolekce obuvi D&G totiž nabízí plno krásných modelů bot, ze kterých teplé dny přímo září. Zaměřující se zejména na květinové motivy, nová kolekce obuvi značky D&G působí skutečně romanticky. A boty zdobené květinami si letos musíte pořídit také!

Květinové vzory, potisky a detaily se na poli světových módních runway staly tento rok skutečně oblíbeným prvkem. Kolekce obuvi D&G pro jaro a léto 2011 tak působí hravě, mladistvě a velice roztomile. Ti, kteří se zajímají o nejžhavější trendy v obouvání ví, že velice trendové jsou modely obuvi inspirované sedmdesátými léty. A i tento podnět "žhavých sedmdesátek" pak najdeme v kolekci D&G - od jednotlivých motivů, přes barvy až po samotné látky. Ať žije pestré a květinové D&G jaro a léto 2011!

Květinové zdobení

Jasné a zářivé barvy, široká paleta potisků a dotyk romantismu, jsou zcela jistě zřetelnými prvky celé kolekce D&G pro jaro a léto 2011. Co se módních detailů týče, brand D&G si pro sezónu jara a léta 2011 vybral zejména květiny. Květinové motivy jsou v kolekci téměř všudypřítomné, a to ať už mluvíme o samotných potiscích nebo ozdůbkách. Možná nejvíce překvapivou záležitostí ohledně této kolekce obuvi D&G je, že florální motivy jsou ve skutečnosti více vidět jako samotné ozdoby nežli potisky.

Klínové sandálky v kolekci vedou

Co se samotných designů obuvi týče, modely jsou si velice podobné. V podstatě se jedná o klínové sandálky s výraznou platformou, otevřenou špičkou a řemínkem, který obepíná kotník. Pata zůstává buď zavřená, nebo otevřená, řemínek je ozdoben pestrým různobarevným květinovým detailem. Paleta barev je nejvíce zaostřena na červenou, zelenou, žlutou, modrou, purpurovou.

Hrajeme šachy

V kolekci obuvi značky D&G pro jaro a léto 2011 narazíme často i na šachovnicové vzory. Ačkoliv se možná někomu může zdát, že jedná o podivínský doplněk, tento vzor sebou přináší osobitou jedinečnost. Šachovnicový vzor zkombinovaný s květinovými detaily nebo kontrastní barvou tak staví modely sandálek D&G tuto sezónu na piedestal. Všechny jednotlivé detaily rovněž reprezentují důvtipný vintage styl.

Něco i pro chladnější dny

A kromě sandálků si pro chladnější dny po dešti, kterých na jaře a v létě nebývá vůbec málo, můžete vybrat i vynalézavé klínové kozačky, které vám značka D&G nabízí v pestrých barvách.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama