Extravagantní boty Heavy Machine jsou pohodlné a nepřehlédnutelné současně.

15. dubna 2011 v 21:12 |  -Boty
Na jarní kolekci obuvi Heavy Machine 2011 spolupracovali návrhářky Michelle Wu a Yoyo Pan již od roku 2009. Cílem jejich tvorby bylo vytvořit takovou kolekci stylové obuvi, ve které se bude ženám jednak pohodlně chodit, běhat nebo procházek a zároveň se budou hodit pro vícero okolností. Michelle Wu a Yoyo Pan jsou, co se bot týče skutečné umělkyně, a tak není divu, že kolekce, kterou pro jaro a léto 2011 tyto dámy představily, bere dech.

Kolekce obuvi Heavy Machine pro jaro a léto 2011 se skládá z pestrých barev a vysokých podpatků, což vzniklo z inspirace síly ninjů a mechanických hraček, tolik zbožňovaných dětmi. Bez pochyby je nejen zdroj inspirace ale také finální výsledek této kolaborace důkazem naprosté jedinečnosti a exkluzivity.
V kolekci Heavy Machine pro jaro a léto 2011 najdeme pestrobarevné modely sandálků, kotníčkových bot i lodiček. Celá kolekce je protkaná geometrickými efekty a ostrými úhly. Už jen díky těmto charakteristikám je kolekce příkladem zdárně vydařeného futurismu, který na noze vypadá navíc naprosto dokonale. Profesionálně inspirované tvary a materiály bot jsou dokonale spárovány s pestrou paletou barev, ve které najdeme barvy neonové a lesklé, stejně jako neutrální a matné. Ať už je to tvar podpatku, atypicky vyřezaná platforma, nejrůznější průstřihy, kontrastní kombinace matných a lesklých materiálů nebo neutrálních a jasných barev, jedno je jisté. Kolekce Heavy Machine pro jaro a léto 2011 si zcela určitě získala srdce mnoha milovníků módy a zajistila si tak místo v TOP kolekcích pro jaro a léto 2011.
Heavy Machine pro jaro a léto 2011 - kolekce plná netradičnosti.

Proto, aby na modelech obuvi vynikl jejich atypicky a zajímavě řešený design, rozhodly se designérky Michelle Wu a Yoyo Pan z návrhů naprosto vyloučit monochromatické barevné pojetí stylu, což by z kolekce udělalo podle jejich vkusu kolekci příliš klasickou. Namísto toho přišly tyto dvě umělkyně s duhově barevnou kolekcí, s výběrem od barvy modré, přes šedou, červenou, žlutou až po moderní a velice oblíbený odstín barvy korálové.
Atypičnost, barevnost a futurismus. Taková je kolekce Heavy Machine pro jaro a léto 2011.

Pokud i vaše nožky prahnou po nevšedních designech obuvi, zcela jistě považujte jarní kolekci Heavy Machine za dokonalý zdroj inspirace a podnětů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama