Slevy pro Vás ZDE.

Květen 2011

Boty od Dolce&Gabbana: To je dřevo, krajka i puntíky!

31. května 2011 v 12:57 -Boty

Modely bot ve dřevě jsou hitem sezóny - dřevěný může být podpatek nebo platforma!
Jaké modely tedy můžeme objevit v kolekci Dolce&Gabbana pro jaro a léto 2011? Jsou to určitě sandálky s vysokou platformou a robustnějším typem podpatku, vše ve dřevěném looku. Právě dřevěné podrážky, platformy a podpatky budou tuto sezónu velice moderní záležitostí. Určitě se totiž bude jednat o must-have tohoto jara a léta. Pokud tedy ještě ve vašem botníku něco dřevěného nevlastníte, měli byste to co nejrychleji napravit a vyrazit do butiku, dřív než bude pozdě.
Galerie nehtíků 31

28. května 2011 v 9:02 -Nehty
od Jenny WElie Saab uvádí svoji první vůni s názvem Le Parfum!

27. května 2011 v 14:04 -Parfémy vůně
"Prvním krokem, jak vytvořit dokonalou vůni, je co nejlépe poznat módního návrháře," řekla Nathalie Heeloin Kamel, víceprezidentka Parfums Issey Miyake a Elie Saab BPI (Beauty Prestige International). "Co nejvíce se snažíme vtlačit designérovo duchovno do flakónku," dodala. BPI výkonní reprezentanti chtěli novou dámskou vůní Elie Saab pojmenovanou Le Parfum vyvolat stejný pocit, jako když se na runway objeví svatební róba z dílny tohoto šikovného designéra.Dlouhým rovným vlasům dodáte dokonalou formu vrstveným sestřihem!

24. května 2011 v 12:26 -Vlasy
Kaskádově sestříhané vlasy poskytují mnoho variací. Můžete se hrát s celkovou délkou vlasů, s délkou ofiny ale i s různobarevně prosvětlenými pramínky. Postupné sestříhání dodá vlasům objem. Tomu vždy snadno ještě dopomůžete pěnovým tužidlem a fénem. Z neforemné masy rovných beztvarých vlasů můžete mít po příchodu od kvalitního kadeřníka na hlavě vytvořeno doslova umělecké dílo. Nebojte se kaskádového střihu! Je skutečně moderní a praktický.Galerie nehtíků 30

21. května 2011 v 12:12 -Nehty
Nehty jsou od Kim GloverRoberto Cavalli pro rok 2011-plné třásní

21. května 2011 v 11:42
Oblečení, které dohromady předvedlo 38 krásných modelek, připomínalo svým stylem tak trochu styl hippies či rockový styl. Prostříhané modely šatů byly často tvořeny různě propojenými a pospájenými provázky. Kromě šatů se na mole objevily také modely nízkých, bokových kalhot se zvonově zakončenými nohavicemi (čímž se proslavilo právě hlavně hippies období). Opět se jednalo o kalhoty různě prostříhané, ozdobené a netypické. A proto také tolik atraktivní. Ze svršků tuto jarní kolekci Roberto Cavalli pro rok 2011 reprezentovaly volné, košilové topy, vesty a jinak řešená tílka. Tu a tam byla poodhalena i podprsenka. Co bylo v této kolekci odhaleno dost často, byly boky a bříška modelek. Mnoho topů totiž končilo v oblasti nad bokami. V závěrečné části módní přehlídky se na modelkách objevily i modely bundiček střižených do pasu. Kolekce však celkově působila naprosto sjednoceně a přitom velice charakteristicky.