Slevy pro Vás ZDE.

Boty od Dolce&Gabbana: To je dřevo, krajka i puntíky!

31. května 2011 v 12:57 |  -Boty

Modely bot ve dřevě jsou hitem sezóny - dřevěný může být podpatek nebo platforma!
Jaké modely tedy můžeme objevit v kolekci Dolce&Gabbana pro jaro a léto 2011? Jsou to určitě sandálky s vysokou platformou a robustnějším typem podpatku, vše ve dřevěném looku. Právě dřevěné podrážky, platformy a podpatky budou tuto sezónu velice moderní záležitostí. Určitě se totiž bude jednat o must-have tohoto jara a léta. Pokud tedy ještě ve vašem botníku něco dřevěného nevlastníte, měli byste to co nejrychleji napravit a vyrazit do butiku, dřív než bude pozdě.

Některé dřevěné (a nejen dřevěné, jak uvidíme dále) modely zdobí svůdná krajka. Právě krajku můžeme v případě této aktuální kolekce Dolce&Gabbana považovat za nejvíce charakteristický a nejvýraznější detail. Kromě smyslné krajky jsou však některé další modely obuvi dozdobeny jednak stylovým leopardím potiskem nebo zlatými a stříbrnými aplikacemi. Dřevěných modelů, ze kterých můžeme vybírat, je několik. Ať už se jedná o různě řešené páskové sandálky nebo stylové pantoflíčky.

Kotníčkové střevíce se podle Dolce&Gabanna hodí pro jaro i pro léto

Kromě sandálků s dřevěnou platformou a robustním podpatkem najdeme v kolekci Dolce&Gabbana také kotníčkové modely obuvi, které vyjma apartní krajky zdobí například také květinová aplikace na straně boty. Ačkoliv se jedná o kotníčkovou obuv, průduchy, které krajka vytváří, dopřává noze pocit svobody a lehkosti, díky které se budou vaše nožky cítit pohodlně, i když bude venku přes třicet stupňů. Také špička boty je ponechána otevřenou a tím pádem je příjemně prodyšná. V tomto případě mají střevíce Dolce&Gabbana užší podpatek a žádnou platformu. Krajka bot má podobu paličkovaného efektu nebo háčkovaného či štrikovaného materiálu.

Svůdné lodičky mohou být i v krajce!

Vábivou krajku najdeme i na dalších modelech z jarní a letní kolekce Dolce&Gabbana 2011. Tentokrát se nejedná o sandálky, ani o kotníčkovou obuv, ale o klasické lodičky. I v tomto případě se designéři rozhodli ponechat modelům otevřenou špičku a vyzdobit je květinovými efekty.

Červené puntíky - kýč nebo romantika?

Značka Dolce&Gabbana do své aktuální kolekce zahrnula v neposlední řadě také roztomilé červené puntíky. Ty najdeme na klasických sandálkách i na klínových sandálkách s platformou. V obou případech jsou boty kromě puntíků zdobeny i mašličkou u kotníkového pásku.
Kolekce Dolce&Gabbana pro jaro a léto 2011 nabízí svým zákazníkům možnost pestrého výběru, který je od začátku do konce protkán krajkou. Důvtipná exploze dalších detailů v podobě květin, puntíků, mašlí nebo dřeva, nás může jen upevňovat v tvrzení, že společnost Dolce&Gabbana nepřestává tvořit modely, které berou dech.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama