Slevy pro Vás ZDE.

Únor 2012

Hannah Montana na prodej

27. února 2012 v 16:06
Zdravím všechny,
pomáhám sestřence prodat pár cd a dvd Hannah Montany, v cenách je už započítané poštovné a balné.
Na dobírku neposílá jen předem peníze na účet poté Vám pošle CD nebo DVD.
Zájem o cd a dvd nebo žádost o informace pište na GeorginaSparks@seznam.cz

Kompletní druhá série Hannah Montana

29 epizod na 4 dvd + jeden dvd bonus
CENA: 450KčTrendy na jaro 2012 budou pastelové barvy

23. února 2012 v 13:59 -Co letí, trendy
Když se řekne jaro, všem se vybaví barevné rostliny, zelenající se stromy, vůně květin a blankytně modrá obloha. Jaro je ze všech ročních období tím nejbarevnějším, a právě proto bychom na něj měli připravit i svůj šatník. Vyhoďte nebo schovejte na další sezónu kabáty, kalhoty a svetry fádních barev a vyražte na nákup barevných legín, triček, mikin, sukní a dalších prima oblečků.

Kolové sukně na jaro 2012

23. února 2012 v 13:43 -Sukně

Jednoduchá klasika vs. zářivé barvy a potisky

Kolové sukně mají velkou výhodu ve své univerzálnosti a variabilnosti. Mohou být z bavlny, denimu, šifonu či saténu a hodí se do kanceláře k business stylu, na nákupy s kamarádkou i na večerní party. Umění však spočívá v tom, s čím je zkombinujete a jakými doplňky doladíte. Formální look tak vytvoříte například pomocí vhodných blejzrů či krátkých sak, luxusní varianty docílíte pomocí lesklých materiálů a k ležérnímu stylu vám stačí zkombinovat sukni například s košilí nebo bavlněným tričkem s potiskem. Záleží však také na typu a barevnosti sukně, kterou si vyberete. Čím jednodušší bude její střih a odstín, tím odvážnější můžete zvolit top. Totéž platí i obráceně.
vše Asos 1050 Kč, 1300 Kč


Kabelky, co vypadají jako kniha!

16. února 2012 v 20:57 -Kabelky, tašky a batohy
Že by herečka Michelle Williams byla natolik začtená do knihy Arthura Millera, že si ji vzala s sebou do společnosti? Ale kdepak. Kniha, kterou svírá v rukou při pózování na červeném koberci, není nic jiného než stylová kabelka od mladičké módní návrhářky Olympiy Le-Tan.
Ta už v roce 2009 přišla s první kolekcí oblíbených kabelek, které "oblékla" jako Nabokovu Lolitu nebo Madame Bovaryovou od Gustava Flauberta. Také se chcete stát vášnivými čtenářkami její originální módy? V tom případě si připravte zhruba 1000 euro, tedy přibližně 25 tisíc korun. Právě na této částce totiž ceny jednotlivých kabelek začínají.
Herečka Michelle Williams jako věrná čtenářka Arthura Millera


Vůně Prada-Candy

9. února 2012 v 20:24 -Parfémy vůně


Filmové představení pomocí TV spotu ztvárnil režisér Jean-Paul Goude. Ten do krátkého příběhu zakomponoval taneční prvky takzvaného Apache tance, což byl tanec typický pro pouliční gangy v Paříži kolem roku 1900. Tanec zpodoboval primitivní vášeň mezi mužem a ženou - jakýsi boj, ve kterým měla ale vždy navrch žena.

Halle Berry přichází s novou vůní Reveal the Passion

6. února 2012 v 17:40 -Parfémy vůně
Parfémy uvedla Halle Berry na trh již tři. Reveal the Passion je její čtvrtá vůně a navazuje na úspěch vůně Reveal z roku 2011. Pokud předchozí vůně byla popisována jako univerzální, čtvrtá se tak rozhodně netváří. Má pomoci ženám odhalit jejich vášnivou stranu a získat více sebejistoty co se týče krásy. "Chtěla jsme vytvořit vůni, která ženám pomůže posílit jejich postavení a odhalí jejich vášnivé stránky. Nic totiž není na ženě krásnější, než sebejistota, která pochází zevnitř." Řekla k uvedení vůně Halle Berry.

Galerie nehtíků 42

2. února 2012 v 20:33 -Nehty
Nehtíky jsou od Sarah Payne