Slevy pro Vás ZDE.

Ombré hairstyle

9. června 2012 v 9:09 |  -Vlasy
Z USA k nám dorazil nový trend co se týče barvení vlasů. Toužíte po změně a máte plné zuby dobarvování odrůstu? Pak máme žhavý tip zcela pro vás - ombré hairstyle, tedy zesvětlené konečky vlasů. Tento vlasový trend spočívá v tmavém základu (nejlépe pokud jste přírodní brunetka) a přibližně od druhé půli délky vlasů postupně zesvětlené konečky. Důležité je, aby přechod byl plynulý a co nejvíc přirozený, tedy krásně natónovaný, jakoby vám pramínky vlasů zesvětlilo slunce.

I slavné celebrity propadly tomuto vlasovému trendu. Průkopnicí tohoto stylu je půvabná herečka Jennifer Aniston (známá především jako Rachel Greenová ze seriálu Přátelé), která je pověstná svými krásnými lesklými tónovanými vlasy, a již před pár lety jsme u ní mohli spatřit ombré hairstyle. Tomuto odbarvování propadla například i herečka Drew Barrymore a zpěvačka Ashlee Simpson. Za oceánem se s tímto trendem setkáte u velké části ženské populace.
Řeč byla o přirozeném tónování a odbarvování konečků do blond odstínů s tmavým základem u kořínků. Pokud se však nebojíte extravagance, barvy můžou být jakékoliv. Další oblíbenou barvou vlasových konečků je růžová, červená, zelená, modrá a fialová. Tento trend nejvíc boduje v Londýně. Základem nemusí být vždy jen hnědá, ale může to být například blond nebo černá barva vlasů. Kontrastní barva konečků už je jen na vás - pokud však zvolíte například červenou, růžovou nebo zelenou, dobarvovat budete muset častěji, jelikož se tyhle vlasové barvy často vymývají.
Nezapomeňte samozřejmě na důkladnou péči - šampóny na barvené vlasy, vlasové kůry a zábaly, neboť konečky vlasů u tohoto typu barvení trpí nejvíce a předejdete tak jejich třepení. Pokud vás ombré hairstyle zaujal, jděte do toho! Doporučujeme se však svěřit do rukou odborníků, kteří s tímto barvením a tónováním mají zkušenosti.

ZDROJ: www.luxurymag.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama