Slevy pro Vás ZDE.

Bílé tetování vám udělá z těla krajku!

30. července 2012 v 10:53
Tetování sice lze odstranit, ale spíše bychom měli počítat s tím, že si jej pořizujeme na celý život. A i z tohoto důvodu je bílé tetování vhodnější, protože je méně nápadné avšak rozhodně ne neviditelné. Zraky a obdiv přitáhne mnohem více, než klasické a profláklé černé tetování. A zejména k ženám a dívkám se svojí jemností hodí více, než klasické tetování černé.

Bílé tetování je posledním módním hitem. Bílé tetování se provádí standardním způsobem, jenom se používá bílý inkoust místo černého nebo barevného. Výsledné tetování vypadá jako estetické zjizvení, nebo bílá krajka vyšitá přímo na kůži. A propadly mu již také celebrity. Bílé tetování zdobí tělo zpěvačky Rihanny, modelky Kate Moss, herečky Angeliny Jolie, návrhářky a bývalé zpěvačky Victorie Backham nebo hvězdy Lindsay Lohan.

Možná si hned teď říkáte, že to je přesně to, na co jste čekali a dobře že jste doposud s klasickým tetováním váhali. Bílé tetování má však i pár nevýhod. Je rozhodně bolestivější, protože se musí aplikovat pod kůži hlouběji. S tím bývá spojená i silnější reakce těla na tetování. Jizvička po tetování bývá zduřená, zčervenalá a déle se hojí. Záležet byste si měli dát na výběru tatéra. Bílé tetování je o něco složitější a chce to zkušeného odborníka, který to umí nejen po výtvarné stránce, ale zvládá jej také technologicky. Bílé tetování, které není provedeno profesionálně, může totiž postupem času zežloutnout nebo zmizet.
Bílé tetování by se nemělo aplikovat na místo, které vystavujete výrazně sluníčku. Lépe jsou schované části těla, jakým je například zadeček. Tetované místo by nemělo mít znaménka, pihy ani další kožní vady. Překvapivě je toto tetování vhodnější pro bílou kůži a ne snědou. U snědých typů barva nechytá nejlépe. Takže je to vlastně dokonalé řešení pro "sněhurky", které mají hodně bílou kůži nebo si nelibují ve smažení se na sluníčku.
Oblíbenost bílé kérky dramaticky roste. Překvapivě zjistíte, že i u bílého tetování si lze vyhrát s jeho barevnou intenzitou a tak kérku vystínovat nebo se jen pohrát s tím, jestli jsou tetované bílé vzory výrazné méně nebo více. Bílé tetování je vhodné pro toho, kdo se chce odlišit a mít na sobě něco jiného, ale naopak i pro ty, pro které je "něco si vytetovat" pouze magickým symbolem a nechtějí své tetování vystavovat očím jiných.
Pokud se svým tetováním ani v jeho nenápadnější a decentnější podobě nepočítáte napořád, musíme vás varovat. Odstraňování bílého tetování laserem je složitější, než je tomu u černého tetování.
ZDROJ: www.moda.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama