Slevy pro Vás ZDE.

Listopad 2012

Bershka šaty pro letošní party sezónu

26. listopadu 2012 v 19:42 -Šaty
Mladistvá španělská značka Bershka vždy hýří nápaditostí a zajímavými prvky. Tentokrát se zaměříme na šaty pro sezónu podzim/zima 2012. Říkáte si, že šaty nejsou hlavním produktem sezóny a nad jejich pořízením váháte? Je pravda, že kvalitní vlněný svetr zřejmě oblékneme častěji, ale také nezapomínejme na fakt, že je v plném proudu sezóna plesů a večírků. I minišaty se dají obléci natolik rafinovaně, aby aspoň trošku zahřály.

Mini šaty Beranka na párty

Prohlédněme si nejprve nabídku minišatů, které bezesporu patří mezi jeden z trendů sezóny. Stále více se dostáváme na nebezpečné mini délky, ale pokud máte krásné nožky, nebojte se je odhalit. Navíc v zimním období leckterý nedostatek snadno zamaskují silnější punčochy nebo vzorované legíny.

Krásné dlouhé společenské šaty z MODA.ITALIE.CZ

18. listopadu 2012 v 8:10 -Plesové a spol. šaty
Na stránkách naleznete šaty z Itálie i v jiných barvách


Šaty z MODA-ITALIE.CZ

10. listopadu 2012 v 9:31 -Šaty
Několik pěkných šatů z http://www.moda-italie.cz. Na stránce mají šaty i v jiných barvách.

Šperky s Onyxem z WHITEROSE.CZ

5. listopadu 2012 v 18:45 -Šperky atd..
Náušnice a přívěsek s onyxem jsou soupravy naprosté elegance. Sety onyx vás uchvátí již na první pohled. Temné lesklé onyxy ladně uchycené do pravého stříbra naleznete zde http://www.whiterose.cz/stribrne-sety/sety-onyx/


Glamorous by Glam

2. listopadu 2012 v 19:50 -Styly a značky
Eshop www.moda-italie.cz nabízí značku Glamorous by Glam světoznámou výrobou luxusního zboží. Veškeré jejich produkty jsou navrženy i vyrobeny v Itálii a mohou se tak pyšnit uznávaným přívlastkem MADE IN ITALY.
Mezi hlavní vlastnosti, na které se italští návrháři této značky zaměřují, patří originalita a luxus. K naplnění těchto cílů využívají nejkvalitnějších materiálů, jako jsou:
  • Luxusní pravá kůže
  • Dokonalé hedvábí
  • Vysokojakostní krajky
  • Pravé výběrové peří
  • Kašmír
Oblečení, obuv i módní doplňky, které tato společnost vyrábí, jsou tedy primárně určeny pro dívky a ženy vyznávající eleganci a jedinečnost.
Glamorous by Glam praktikuje takzvanou "Fast fashion" politiku. To v reálu znamená, že přináší až dvanáct kolekcí ročně, což je zárukou naprosté aktuálnosti módních trendů. Můžete si být naprosto jistí, že zboží, které si zde nakoupíte, nebude zastaralé a nemoderní.
Chcete být vyjímečná a sledovat obdivné pohledy mužů i žen z vašeho okolí? Není nic snazšího než vyzkoušet originální produkty italské módy od firmy Glamorous by Glam.