Slevy pro Vás ZDE.

Únor 2013

Aladinky z I-MODA.CZ

28. února 2013 v 15:38 -Kalhoty, overaly
Moderní dámské kalhoty Aladinky, které mají super střih naleznete na této stránce www.i-moda.cz, kde mají Aladinky i v jiných barvách.


Pastelové svetry jaro 2013 podle luxurymag.cz

8. února 2013 v 9:06 -Svetry
Na jaře se začíná vše zbarvovat do jasnějších barev. Zelenat začíná tráva i stromy, barví se a kvetou květiny a keře, tak proč by jste s nimi nemohla splynout i vy? Skvěle vám to například půjde ve svetrech, které jsou připraveny na letošní jaro. Oblíbené značky, které se soustřeďují především na dámskou módu, mají ve svých kolekcích plno pastelových svetříků, které vám padnou.

H&M

Svetry na jaro 2013 od značky Hennes&Mauritz, zkráceně H&M, jsou snad těmi nejpastelovějšími ze všech. Hrají skutečně všemi barvami. Naleznete zde svetříky fialové, zelené, oranžové, růžové i žluté. Mají mnoho střihů. Bude jen na vás, kterému zrovna dáváte přednost. Nejsou však zkrášleny žádnými potisky, proto se dají skvěle kombinovat s módními doplňky jako jsou šátky, pásky, kabelky, ale také šperky. Na jednobarevném svetříku skvěle vynikne nápadný náhrdelník, který si budete moci zakoupit ve stejném obchodě, jelikož H&M má ve své jarní kolekci i mnoho stylových šperků.

Jarní kolekce Early Spring Edition od Flamingopark

8. února 2013 v 8:58 -Fashion kampaně, kolekce
Je čas připravit se na jaro a osvěžit si šatník novými kousky. Flamingopoark na novou sezónu připravil novou kolekci nazvanou Early Spring Edition, která působí příjemným pohodlným dojmem. Přednost dostávají kalhoty v délce nad kotníky, topy jsou v ženských siluetách a transformují se do minišatů, přiléhavé kousky zase střídají volné variace svetříků. Flamingopark v této kolekci volí základní barvu černou, která je doplněná o přírodní tóny béžové, žluté a pastelové.

Černobílé proužky jsou hitem sezóny!

8. února 2013 v 8:49 -Co letí, trendy
Jestli mluvíme každou sezónu o významných módních trendech, pak letos jistě nepřehlédneme černo bílé proužky na kalhotách, sakách, halenkách i legínách. Černo-bílé proužky patří mezi must-have kousky nastávající sezóny a přináší do módního světa opět nový elán.