Slevy pro Vás ZDE.

Červencové přírůstky do mé knihovny

29. července 2016 v 11:52 |  -Přírůstky
Krásný pátek přeji!
Červenec utekl opravdu nějak moc rychle, po víkendu nám začne srpen, to znamená, že školáci mají ještě měsíc na užívání léta. Já pracuji každý den i víkendy, takže léto jde letos nějak mimo mně. No, a jelikož je tedy konec měsíce, tak je mou "povinností" ukázat Vám knihy, které jsem si koupila. V minulých přírůstcích jsem psala, že si za své peníze koupím max. 4 knihy, dodržela jsem to?
Porušila jsem to, opět. Ale tentokrát jsem se polepšila a koupila jsem si jen 6 knih a dvě jsem dostala. Všechny byly zase ve slevách, takže žádné předražené knihy.LEVNÉ KNIHY
Na začátku měsíce jsem se dostala do Plzně, kde jsem navštívila nejen ZOO, ale i levné knihy. Nechtěla jsem moc utrácet, protože jsem si neustále připomínala, že se musím s knihami krotit. Nakonec jsem si odvezla jen dvě knihy. Druhý díl V PODSVĚTÍ, první mám totiž už objednaný z DK. To byla velká náhoda, že jsem našla druhý díl v levných knihách, ještě, že jsem si ho taktéž jako první díl neobjednala. Stála 59Kč.
Druhá kniha POSLEDNÍ DRAKOBIJCE, vůbec nevím, co je to za knihu, ale jelikož by měla být o dracích, tak jsem si ji vzala, protože miluji draky. Taktéž stála 59Kč, koukala jsem, že existuje i druhý díl, takže ten si budu někdy asi objednávat z DK.

DATABAZEKNIH
Tak tady je první díl PTAČÍ ZPĚV, už delší dobu jsem ji chtěla, a když jsem ji viděla na databáziknih za pár korun, hned jsem si ji koupila. Stála i s poštovným 140Kč, což je opravdu fajn cena. Bohužel jsem se nedávno dočetla, že u nás v ČR třetí díl nevyjde. Tak to mě pěkně naštvali, doufám tedy, že u druhého dílu nebude otevřený konec.

Když vyšel u nás první díl Sirotčince, chtěla jsem ji hrozně moc. Odkládala jsem nákup knihy takovou dobu, až stihli vydat dva další díly, takže jsem si řekla, že už je na čase koupit si tuto trilogii dohromady. Koukala jsem asi dva měsíce na databáziknih, ale nikdo tyto knihy neměl, až nedávno se na mně usmálo štěstí a jeden uživatel měl všechny tři na prodej, napsala jsem mu a zaplatila jsem 703Kč, když si spočítáte, kolik každá kniha stojí třeba na buxu, tak jsem hodně ušetřila a to bylo v ceně i poštovné. Bohužel po odeslání jako by se po uživateli slehla zem, měla jsem takový strach, že jsem byla okradena. Naštěstí mi knihy dorazily v pořádku, jsou jako nové.

KNIHCENTRUM a GRADA.CZ
Na začátku měsíce jsem dostala od knihcentrum DĚTI HNĚVU. Měla by to být detektivka, kterou napsala Češka, takže jsem byla velice zvědavá, jaká kniha bude, protože knihy od českých autorů moc nečtu. Obálka je suprová a knihu už mám dočtenou, včera jste tu mohli vidět dokonce i recenzi.
Od nakladatelství GRADA jsem dostala třetí díl BUCHENWALD PEKLO NA KOPEČKU, předešlá dva díly jsem od nich taktéž dostala, takže jsem velmi ráda, že mi zaslali i třetí závěrečný díl, moc se na něj těším.

Jsem ráda, že jsem si koupila jen 6 knih, protože už nevím, kam dávat nepřečtené knihy. Myslela jsem si, že v létě budu hodně číst, ale bohužel nemám čas.

Jaké knihy jste si koupili v měsíci červenec?

Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 behappyem behappyem | Web | 29. července 2016 v 13:35 | Reagovat

Tolik  knížek najednou :D já koupím jednu a vždy než ji začnu číst to trvá rok :D vždy se k tomu nemužu donutit ale pak když začnu zase než se do toho dostanu se pak nemužu odthnout od čtění :D

2 *Shock *Shock | Web | 29. července 2016 v 15:14 | Reagovat

Děti hněvu hrozně lidi čtou, takže si jdu přečíst tvou recenzi:-).

Sirotčinec slečny P. jsem viděla mnohokrát, ale stále uvažuji zda má cenu ji koupit.. někde kladné a někdy záporné recenze, tak snad ty na ně uděláš recenze:D:-).

3 Ennie Ennie | Web | 29. července 2016 v 16:59 | Reagovat

Jen :D . Já mám jen…dvě :D. Jediné z těch tví znám Sirotčinec, ale neviděla jsem ho a ani nečetla.

4 Joina Joina | Web | 29. července 2016 v 18:36 | Reagovat

Téda, ty asi hodně čteš.
Tolik knih jsem dostávala vždy jako malá, teď čtu, ale o dost méně a jsem ráda když za rok přečtu jednu knihu.

5 hotmaIl sign in hotmaIl sign in | E-mail | Web | 21. června 2018 v 9:09 | Reagovat

Keep up the good work!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama