Slevy pro Vás ZDE.

Srpnové přírůstky do mé knihovny

30. srpna 2016 v 7:22 |  -Přírůstky
Krásné dobré ráno.
Zítra je poslední den v měsíci, to snad není ani možné. Chci léto, nechci ještě podzim. Ještě štěstí, že mě v září čeká dovolená, poletím k moři, konečněěě. Moc se těším, až vypnu a budu se jen flákat u moře. Doufám, že se dovča vydaří.

A teď už k dnešnímu článku. Jelikož je konec měsíce, tak Vám ukážu knihy, které mi přibyly v knihovně. Za své peníze jsem si koupila 9 knih. Opět nakoupeno jen ve slevách. A jednu knihu jsem dostala. Takže mám 10 nových knih. Ke konci týdne tu bude článek o přečtených knihách.BUX.CZ
Pokaždé na buxu sleduji slevy a i tentokrát jsem si dvě knihy ze slev objednala. STÁLE PŮLNOC za 44Kč, na tuto knihu jsem slyšela plno chvály, ale zároveň i negativní recenze, takže jsem si chtěla udělat svůj vlastní názor na knihu, tím že si ji přečtu. Druhá kniha DÍVKA SE SNĚHEM VE VLASECH za 89Kč. Měla by to být detektivka, poslední dobou mě detektivky docela přitahují, ale nesmí to být klasický vyšetřovací detektivka.

Důvodem objednávky na buxu byla kniha BYLO NÁS PĚT, protože miluji seriál a knihu jsem si vždycky chtěla přečíst. Stála jen 112Kč, takže super. Určitě ji budu číst na podzim, protože každý podzim sleduji seriál Bylo nás pět, který mám stažený. Ještě jsem se mrkla po další klasické tvorbě a nakonec jsem si objednala i knihu KRYSAŘ, kterou jsem si taktéž chtěla přečíst už nějakou dobu. Cena 112Kč.

A pátou knihou je SPOUŠTĚČ od Wulf Dorn, mám doma jeho dvě předchozí kniha a moc se mi líbily, takže bylo jasné, že si někdy koupím i tuto knihu. Už se na ni moc těším, ale budu ji číst, až bude venku pochmurný podzim.
Ještě jednou jsem na konci měsíce objednávala z buxu, protože jsem objednávala kamarádovi dárek k narozeninám. Nechtěla jsem objednávat jen jednu knihu, takže jsem mrkla do slev a vzala jsem si knihu Z PŘÍKAZU KRÁLE - TAJEMSTVÍ DVORA TUDOROVCŮ za 59Kč. Když dorazila domů, tak jsem zjistila, že je to třetí díl, takže si dva předchozí díly budu objednávat na konci září.

KNIHCENTRUM
I tento měsíc jsem dostala knihu od knihcetrum na recenzi. NEJŠŤASTNĚJŠÍ DÍVKA NA SVĚTĚ. Začala jsem ji číst včera a zatím to vypadá jako skvělá oddechovka, akorát je v knize dost sprosťáren. Doufám, že kniha nebude až dokonce horší a horší ve sprostých slovech. Když jich je v knize moc, tak se mi kniha nelíbí.

LEVNÉ KNIHY
Na konci měsíce jsem jela úmyslně do levných knih a chtěla jsem dvě knihy, které jsem viděla na instagramu u jedné slečny a pak jsem je objevila i na e-shopou levných knih. Nechtěla jsem si je objednávat, když mám levné knihy vedle ve městě. Naštěstí měli v kamenném obchodě obě, takže jsem si je okamžitě vzala do ruky a šla ještě pátrat, kde co mají za zajímavé knihy. Přítel už mě samozřejmě tahal k východu.
A jaké dvě knihy jsem chtěla? HOUSE oficiální průvodně slavným televizním seriálem (39Kč)
a druhá je Dr. HOUSE VS. REALITA (49Kč) mám doma totiž první díl, tak jsem chtěla mít i druhý. Ceny zase úplná bomba. Mám z knih radost.

To bych samozřejmě nebyla já, kdybych odešla jen s dvěma knihami. Objevila jsem ještě v levných knihách hodně zajímavou knihu od Jana Bauera KRVAVÉ PŘÍBĚHY Z HRADŮ A ZÁMKŮ. Od malička jsem jezdila po zámkách a hradech a pokaždé mě zajímalo tajemství hradu, různé perličky atd... Takže jsem měla velkou radost, když jsem objevila tuto knihu. Stála 59Kč. Určitě budu pátrat po podobných knihách, protože mě takové knihy moc baví.

S nákupem jsem velmi spokojená. Opět nákupy jen ve slevách a pro mně samé dobré knihy.
Koupili jste si v srpnu nějakou knihu?


Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 30. srpna 2016 v 7:31 | Reagovat

Máš toho opravdu spoustu :-)

2 Silmarilli Silmarilli | Web | 30. srpna 2016 v 9:39 | Reagovat

Páni to je přírůstků. Ani si nepamatuju kdy jsem si pořídila za jeden měsíc 10 knih :)  
Detektivky moc nemusím, ale některé knihy mě zaujali. Projela jsem i anotaci a vypadá to zajímavě.

3 Chloé Chloé | Web | 30. srpna 2016 v 13:17 | Reagovat

To je ale výbava, haha :) Veľa z nich vôbec nepoznám, no ten Dr. House môže byť fájn :)

4 Eli♥ Eli♥ | Web | 30. srpna 2016 v 16:22 | Reagovat

já dneska dočtu první díl stmívání =) a pak mám u mamky další 3 díly =D jupí

5 Zlomenymec Zlomenymec | E-mail | Web | 1. září 2016 v 18:34 | Reagovat

Já už si knížky nekupuju, jenom půjčuju v knihovně... neměl bych je totiž kam dávat :D

6 Ennie Ennie | Web | 2. září 2016 v 22:02 | Reagovat

Tuhle jsem přemýšlela o tom, že si koupím Stále půlnoc, nakonec jsem dala přednost jiným knihám. Určitě si ji chci ale přečíst. Pokud ale napíšeš recenzi a nebudeš moc spokojená, tak si to třeba rozmyslím! :D DÍVKA SE SNĚHEM VE VLASECH mě zaujala svoji obálkou a detektivky mám ráda, takže snad bude taky recenze ;). A Krysař od Dyka je docela dobrá knížka :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama