Slevy pro Vás ZDE.

Přečtené knihy za listopad 2016

29. listopadu 2016 v 17:51 |  -Přečteno
Nemohu uvěřit, jak ten čas letí, ještě před měsícem byl červen a teď už je skoro konec roku? Hrozné. Jako vždy na začátku nového měsíce či na konci měsíce tu mám článek o knihách, které jsem přečetla. Tentokrát knihy za listopad. Je jich vážně málo. Chci číst hodně, když je venku zima, ale nedaří se mi. Když mám chvilku času tak peču, uklízím atd... Takže jsem přečetla 5 knih a u jedné mi zbývá dočíst asi 140 stran.

Provedu! - Martin X.
První, kterou jsem přečetla je kniha s tématikou Heydrich atd.. Moc pěkná kniha. Je to příběh s pravdivými daty, jsou to takové zápisky např. od Moravce, Himmlera atd..Určitě ji mohu doporučit, četla se skoro sama a příběh byl zajímavý a záživný. Recenzi na tuto knihu si můžete přečíst TADY.


Ilustrovaný Harry Potter a tajemná komnata
Po vcelku vážném tématu jsem si vzala na čtení pohádku s obrázky, protože jsem měla chuť číst nějaký jednoduchý příběh, nejlépe něco, co znám. Takže - Harry Potter a tajemná komnata v ilustrované verzi. První díl se mi děsně líbil, takže si budu kupovat každý díl. Bohužel vždy nový díl vyjde jednou za rok na podzim. Ale i tak se na další díl těším, protože ty ilustrace jsou nádherné a celkové provedení knihy se mi moc líbí.

Čokoláda - Joanne Harris
Jelikož jsem dostala čokoládu v den, kdy jsem dočetla Harryho, tak jsem hned věděla, jakou knihu číst jako další. Čokoláda od Harrisové, kterou mám doma vážně dlouho. Viděla jsem na střední film, který se mi líbil, ale né nějak extra. Knihu jsem si chtěla přečíst, protože mi tenkrát někdo řekl, že je daleko lepší než film, ale já teda nesouhlasím. Film se mi líbil daleko více. Nemohla jsem se do knihy vůbec začíst, proto jsem ji četla pěkně dlouho. Doufala jsem, že druhý a třetí díl se bude číst lépe.

Krysařovy střevíce - Joanne Harris
Tak bohužel i do druhého dílu jsem se nedokázala zažrat, opět jsem knihu četla asi 10 dní. Ale musím říct, že se mi kniha vážně moc líbila. Je to krásný příběh, jen mi Harrisová moc nesedla, takže její další knihy vyhledávat nebudu. Na třetí díl jsem se nesmírně těšila, už jen kvůli tomu, že jsem chtěla sérii zařadit do knihovny, protože nepřečtené knihy nemám ve své knihovně, až když je přečtu, tak je srovnám do knihovny podle žánru.

Broskve pro otce Francise - Joanne Harris
A poslední díl nemám dočtený. Ale vážně moc se těším až ho dočtu, protože tu mám tolik krásných knih na čtení, že se těším na jiné knihy, např. na Skleněný trůn, Cinder a za druhé se mi tato série moc nelíbí, takže ji chci mít tak nějak z krku.

Jaké knihy jste přečetli Vy?

Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 30. listopadu 2016 v 11:25 | Reagovat

Tak Čokoláda je u mě v knihovně a nedokázala jsem se do ní začíst.....

2 Ennie Ennie | Web | 3. prosince 2016 v 9:10 | Reagovat

Jo, ten čas letí hrozně rychle :(. Harryho jsem četla jen normální verzi :D a Čokoládu jsem viděla film ;).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama