Slevy pro Vás ZDE.

Nejkrásnější - Příběh Levany od Marissa Meyerové

7. února 2017 v 18:10 |  -Knihy recenze
Dobrý večer mé milé čtenářky. Poslední dobou nespím, takže jsem si po práci normálně lehla a usnula jsem. Ještě bych spala, ale musím udělat večeři a chtěla jsem napsat nějaké články, aby blog nebyl zase neaktivní. Vrhla jsem se na recenzi knihy Nejkrásnější, která patří k sérii Měsíční kroniky.
Četla jsem první a druhý díl, třetí a čtvrtý díl jsem ještě nečetla, ale už je mám oba objednané. Moc se na ně těším, je to vážně skvělá oddychová série. Po náročném dni je skvělé začít se do "pohádky".
Tak a teď už k samotné knize Nejkrásnější - Příběh Levany od Marissa Meyerové.


ANOTACE:
Čiré zlo má své jméno, skrývá se za maskou klamu a používá "osobní romantické kouzlo", aby získalo moc nad ostatními. Ale kdo je doopravdy královna Levana? Dlouho předtím, než jí cestu zkřížily Cinder, Scarlet a Cress v Měsíčních kronikách, žila Levana úplně jiný příběh - příběh, který nebyl nikdy vyprávěn… až dosud.
Marissa Meyerová, autorka ságy Měsíční kroniky, odhaluje v knize Nejkrásnější ze všech život své magnetizující záporné hrdinky, nezapomenutelný příběh o lásce a válce, zradě a smrti.
Co já na anotaci:
Anotaci jsem si musela přečíst, protože jsem chtěla vědět o čem kniha je, když to není třetí díl, měla by to být kratší "povídka", která by se měla přečíst po třetím díle. Já ji přečetla po druhém a myslím si, že je to jedno, kdy si knihu přečtete. Anotace mě, ale popravdě vůbec nezaujala, myslela jsem si, že to bude nudné vyprávění života královny Levany.

Recenze:
Kniha je velmi tenoučká, takže jsem ji měla přečtenou během pár hodin, to asi přeháním. Stačí Vám na přečtení této knihy jeden večer. Opět krásně napsané, žádná nuda.
Jak už jsem psala nahoře, tak by se měla tato kniha číst po třetím díle, já ji přečetla po druhém a vůbec nevadí, že ještě nemám přečtený třetí díl. Pokud nemáte peníze na koupi této knihy a nějak o ní nestojíte, tak ji podle mě nepotřebujete k sérii. V knize je sice vyprávění života Levany, ale nejsou tak až tak důležité informace, abyste ji za každou cenu museli mít.
Pokud milujete sérii Měsíční kronika, tak knihu potřebujete akutně, protože po čtvrtém dílu vyšla další kniha podobná této s názvem Hvězdy nad Hlavou. Tu si určitě pořídím také.
Jinak se mi tato tenoučká kniha moc líbila. Je to podle mě hezké zpestření celé série.

Máte rádi sérii Měsíční kronika?
Mně se moc líbí, je to vážně skvělá fantasy. Těším se na dva poslední díly.


Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Shock *Shock | Web | 10. února 2017 v 0:24 | Reagovat

Jak už jsem psala, nějak mě to tolik neláká, ale pěkně napsaná recenze:).

2 Karinlife.com Karinlife.com | Web | 10. února 2017 v 4:13 | Reagovat

Ctu jiny typ knizek, kazdopadne recenze super provedena. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama