Slevy pro Vás ZDE.

Přečetla jsem v zimě všechny knihy, které jsem chtěla?

24. února 2017 v 15:51 |  -Knižní povídání

Jaké knihy chci číst v zimě?

To byla otázka v článku ze dne 20. listopadu 2016. Dneska bych Vám ráda ukázala knihy, které jsem přečetla z daného seznamu. Seznam jsem si stanovila od 1. prosince 2016 do 28. února 2017. Za tyto tři měsíce jsem přečetla 15 knih, což docela jde, i když jsem chtěla přes zimu číst víc. Ze seznamu jsem přečetla jen 9 knih, jaké to byly? Čtěte dál.

SÉRIE SKLENĚNÝ TRŮN
Nakonec jsem přečetla první dva díly, protože jsem spíše četla Měsíční kroniky. V březnu bych chtěla zbylé dva díly dočíst a chci si koupit po dočtení série povídky Krvavé Ostří. Jinak se mi první dva díly moc líbily, Čtvrtý a pátý díl jsou docela bichličky, tak doufám, že nebudou z části nudné.
KLASIKA
K zimě klasika patří, nevím proč, ale ráda v zimě vytahuji klasiku. Doma mám hromadu nepřečtené klasiky. Bohužel jsem v zimě dávala přednost fantasy knihám. Takže jsem přečetla jen dvě klasiky a to Bílého Tesáka a Bylo nás pět. Bílý tesák je krásná kniha, myslím si, že se k ní zase někdy vrátím, až bude venku hodně sněhu. Bylo nás pět pro mě bylo trošku zklamáním, protože jsem si myslela, že bude kniha daleko lepší jak seriál.

SÉRIE MĚSÍČNÍ KRONIKA
Přečetla jsem všechny díly plus speciál Nejkrásnější. Winter mi dala docela zabrat, protože má 768 stran. Celá série se mi hrozně moc líbila, je to vážně skvělá fantasy. Na každou knihu jsem dělala recenzi, můžete si je přečíst v rubrice Recenze-knihy. Teď sháním další speciál s názvem Hvězdy nad Hlavou.
SÉRIE TAJEMSTVÍ DVORA TUDOROVCŮ
Erotická a romantická série? Bohužel jsem neměla vůbec chuť na takové knihy, takže je odkládám na nevím kdy. Možná se objeví na seznamu na jaro.
TÉMA HOLOCAUST
Chtěla jsem si přečíst Děti, které přežily, ale když jsem ji měla na nočním stolku, tak mě chuť přešla a vzala jsem si tenkrát na čtení detektivku od Peter May. Takže jsem nakonec nepřečetla ani jednu knihu z tohoto odstavce.
Četli jste v zimě nějakou knihu z těchto?
Na seznamu na jaro už pracuji, protože mi to docela pomáhá číst knihy, které mám doma na hromadě nepřečtených knih.

Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Shock *Shock | Web | 24. února 2017 v 22:28 | Reagovat

Já vůbec nečetla.. nebyl skoro vůbec čas, samá práce nebo škola, takže žádná, ale teď čtu jednu a je skvělá, tak snad bude brzy dočtená a přejdu na další:-).

A děkuju za tipy na knížky:).

2 Butty♥ Butty♥ | Web | 25. února 2017 v 9:16 | Reagovat

Ahoj, je vidět že opravdu ráda čteš. :-) Já jsem kdysi taky hodně četla a teď už jen tak sem tam neco málo. Mám rozečtený 2 knihy a jedna mě moc nebere a druhá je moc tlustá tak jí čtu občas když je cas a chut :-D

3 Calistka Calistka | Web | 25. února 2017 v 12:46 | Reagovat

Nejvíce mě asi zaujaly knihy na téma holocaustu :) Taky bych si docela nějakou přečetla. Teď ovšem dávám přednost jen maturitní četbě :(

4 Nikola Nikola | Web | 25. února 2017 v 13:05 | Reagovat

Četla jsem Bylo nás pět, Na Větrné hůrce, Londona, Sophiinu volbu a Útěk z Berlína. Tu poslední knížku nedávno a je to docela pecka!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama