Slevy pro Vás ZDE.

Přečtené knihy za březen 2017

5. dubna 2017 v 18:53 |  -Přečteno
Krásný večer přeji. Polovina týdne je za námi a já už se těším na víkend. Sice budu pracovat, ale čeká mě i první grilovačka.
Dneska bych Vám ráda ukázala knihy, které jsem přečetla v měsíci březen. Bohužel jsem přečetla jen 4 knihy. Z těchto knih doporučuji jen Noční lov a pro fanoušky Měsíční kroniky doporučuji Hvězdy nad hlavou.
______________________________________________

TYRKYSOVÉ OKO - Lenka Chalupová
Jak už jsem psala v recenzi, tak jsem chtěla začít číst více knih od českých autorů. Bohužel tento kousek byl pro mě velké zklamání. Na internetu jsem četla docela pozitivní recenze, ale já musím říct, že mě kniha bavila asi tak v poslední čtvrtině. Od začátku jsem se ztrácela v postavách, protože jich je v knize docela dost. Měla by to být detektivka, ale za mě tedy zklamání. Detektivka to rozhodně není. Vyšetřování bylo popsáno dost slabě a za mě tedy i nudně. Tuto knihu bych doporučila asi starším dámám pro odpočinkové večery. Jinak se můžete na recenzi mrknout SEM.


NOČNÍ LOV - Robert Bryndza
Než jsem si knihu přečetla, tak jsem se dozvěděla, že je kniha nic moc, protože se dozvíme, kdo je vrah už v polovině knihy. Byla jsem na tuto událost dost zvědavá, takže jsem knihu zhltla za jeden večer.
Musím říct, že se mi tento díl líbil více než první (Dívka v ledu), protože se mi právě naopak líbilo to, že víme vraha od půlky knihy. Autor krásně dokázal popsat obě strany. Jak se cítí vrah, jak myslí, co dělá a pak následovala druhá strana, tedy jak se vyšetřuje, zda už mají stopy atd...Mně se vážně moc líbila a těším se na další jeho díl, který určitě také přečtu za jeden večer, protože knihy od Bryndzy jsou neuvěřitelně čtivé.
Kniha je z nakladatelství GRADA a musím říct, že v poslední době vydávají čím dál tím víc zajímavější knihy.

TOVÁRNA NA SNY
Knihu jsem chtěla hlavně z toho důvodu, že už nějakou dobu chci mít doma a hlavně číst knihy o sebepoznání nebo knihy o štěstí atd... Každý tuto knihu chválil, jak je úžasná, krásná...
Koupila jsem si ji, protože mě toto téma dost láká, ale nakonec jsem byla docela zklamaná. Kniha je vyloženě pro fanoušky blogerky Anie Songe, která momentálně bydlí na Bali. Bydlela v Anglii, Asii a kdo ví, kde ještě. V knize popisuje, jak se měla v různých státech, jak vydělávala peníze, jak byli na mizině atd..takže je to spíše příběh mladé slečny, která prožila zajímavé bydlení po celém světě.
Pokud máte rádi zajímavé pravdivé příběhy, tak si knihu kupte, dá Vám to i něco málo do života, ale mně to moc nedalo, bohužel. Spíše jsem se dozvěděla, něco více o autorce, kterou sleduji na instagramu.

HVĚZDY NAD HLAVOU - Marissa Meyer
Poslední kniha ze série Měsíční kroniky. Jelikož mám doma všechny díly, tak jsem musela vlastnit i tyto povídky, které doplňují všechny příběhy postav, které byly v knihách.
Kniha se mi líbila, opět se krásně četla, ale skoro všechny povídky byly dost smutné, kromě té poslední, které byla velmi šťastná. I tak jsem za tyto povídky ráda, dozvěděla jsem různé detaily, které v dílech nebyly. Chtěla jsem vědět asi nejvíc, proč Winter nepoužívá svůj měsíční dar a kde byla Cinder jako maličká a jak ji adoptovala rodina, ve které vyrůstala. Vše jsem se dozvěděla, takže jsem spokojená.
Kniha je, řekla bych, že pro fanoušky série Měsíční kroniky, prostě, kdo má doma všechny díly, tak tyto povídky musí mít.

Jenom 4 knihy, áchjo. Nebyl čas, neměla jsem chuť číst, takže jsem na sebe dost naštvaná, protože 4 knihy? To je ostuda. Vždy přečtu 5-7 knih za měsíc, takže se musím polepšit.

Jaké knihy jste přečetli Vy v měsíci březen? Určitě mi to napište, ať mám nějakou inspiraci.

Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ennie Ennie | Web | 6. dubna 2017 v 14:51 | Reagovat

Ach, pořád se chystám na Dívku v ledu a Továrnu na sny si chci také přečíst :).

2 Eliss Eliss | Web | 7. dubna 2017 v 10:24 | Reagovat

Zaujalo mě to Tyrkysové oko :-)

3 Kikuš:) Kikuš:) | Web | 7. dubna 2017 v 17:09 | Reagovat

Já přečetla jen 3 knihy :/ takže si pořád o jednu lepší :P
Žádnou knihu neznám

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama