Slevy pro Vás ZDE.

Klasický unboxing #2

25. května 2017 v 18:40 |  -Knižní povídání
Hezký večer přeji.
Zítra mám krásné volníčko. Těším se, udělám si krásný den, ale musím i s kočičkou na zákrok k veterináři. Snad to zvládne.
A dneska tu pro Vás mám další klasický unboxing. Dorazil mi balíček, který jsem si zaplatila a jeden jsem dostala. Ze všech knih mám velkou radost a těším se až se do nich pustím.
Nejsou to žádné příběhy, jsou to naopak velmi zajímavé a užitečné knihu, určitě se mrkněte do celého článku, třeba Vás na nějakou nalákám.


KNIHCENTRUM
Dostala jsem druhý díl KDYŽ LENIN PŘIŠEL O MOZEK A CHURCHILL OBĚTOVAL OVCI. První díl se mi velmi líbil, tak jsem zvědavá, jaké fikce budou v druhé dílu. Koukala jsem na obsah a zaujala mě většina kapitol, takže se na knihu těším. Poslední dobou si kupuji a čtu knihy na téma historie, zajímavosti, záhady atd...takže je toto kniha přesně pro mě.

Anotace:
Věděli jste, že se Churchill během druhé světové války připravoval zaútočit na Německo pomocí biologických zbraní, které by zemi učinily neobyvatelnou na několik desetiletí, a obětoval tomu ovci, a to nejednu? Nebo že mozek Lenina je nakrájený na 30 000 tenkých plátků?
Mistrovský vypravěč historických příběhů Giles Milton nám v této knize servíruje další bizarní události z nedávné i vzdálenější historie, mnohdy jen těžko uvěřitelné, ale přesto pravdivé.
Slyšeli jste třeba o tom, že se v Londýně stavěla věž, která měla svou výškou předčít pařížskou Eiffelovku? A představte si, že Spojené státy měly svého císaře! Zní to neuvěřitelně, ale přesto je to tak - historie zkrátka píše příběhy, které by nevymyslel ani ten nejkreativnější spisovatel.
Druhá část knihy, kterou Milton v originále nazývá Fascinující poznámky z historie pod čarou, tak přináší dalších padesát příběhů, které se čtou jedním dechem, a čtenář se díky nim dozví leccos z toho, co se už nevešlo do hodin dějepisu.

BUX
Na bux.cz jsem si koupila za své peníze tři knihy a všechny velmi zajímavé.
První dvě jsou ze série KNIHY ZÁHAD. Nevěděla jsem, které si vezmu, protože jich mají docela dost. Po dlouhém rozhodování jsem si vzala knihu KLETBA FARAONŮ, protože mě Egypt velmi zajímá, už mám vybrané další knihy o Egyptu.
Druhá kniha NEJVĚTŠÍ ZÁHADY SVĚTA, záhady mě baví, takže jsem na knihu fakt zvědavá. Koukám na různé dokumenty a knihy o záhadách miluji. Jsou to menší knihy se souvislým textem, obrázky jsou černobílé. Zatím jsem knihy jen prošla a vypadají zajímavě, tak doufám, že budou zajímavé, i když je budu číst.
Kletba faraonů stála 187Kč a kniha o záhadách světa stála 202Kč.

TAJEMNÁ MÍSTA NAŠÍ ZEMĚ. Koupila jsem si ji za 202Kč. Musím říct, že je kniha nádherná, u když tenoučká. Obsahuje krásné fotografie a celkově provedení knihy je krásné. Knihy o České republice mě poslední dobou lákají mnohem více, než klasické knihy, protože chci v létě jezdit po památkách, tak bych se ráda něco více dozvěděla o tajemných místech v ČR.
Knihu mohu všem doporučit, pokud máte také rádi tajemná místa či historii.

Zaujala Vás nějaká kniha z těchto čtyř?

Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Spark
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L. L. | Web | 25. května 2017 v 19:24 | Reagovat

Nevím proč, ale nikdy mě nějak historie nezajímala :) ale zaujala mě ta poslední kniha - tajemná místa :)

2 Natálie Natálie | Web | 26. května 2017 v 10:47 | Reagovat

ty knihy záhad vypadají hodně dobře.. :)

3 Ennie Ennie | Web | 29. května 2017 v 20:10 | Reagovat

Zaujala mě ta poslední kniha, budu se muset na ní podívat :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama