Slevy pro Vás ZDE.

Přečtené knihy za duben 2017

3. května 2017 v 19:20 |  -Přečteno
Krásný večer! Chtěla jsem dneska péct klasický perník s čokoládou, ale ještě než jsem začala, tak jsem zjistila, že mi došlo hořké kakao, takže budu péct zítra, protože perník miluji hodně tmavý. Takže jsem místo pečení sedla k počítači a dopisuji tento článek. Něco málo Vám povím o knihách, které jsem přečetla v měsíci dubnu. Přečetla jsme 6 knih, což je na mě akorát.

PODIVNÁ HRA - ZUZANA POSPÍŠILOVÁ
První kniha, kterou jsem přečetla v měsíci duben je vcelku čerstvá novinka, tedy tehdy byla. Podivná hra - zase alespoň jedna kniha od českého autora. Mně se vcelku líbila, jednalo se o klasický stalking. Žena si toho začne všímat, řeší to a bojí se. Její manžel jí nevěří a říká jí, že je naivní a nic se nikde neděje. Pravda je ale taková, že je žena v ohrožení života. Celý příběh skončí velmi zajímavě. Občas jsou v knize nudnější pasáže, ale není to nejhorší kniha. Pokud máte rádi stalking, tak si knihu určitě přečtěte.


STÁLE PŮLNOC - DENISE MINA
Po thrilleru jsem měla chuť na klasickou detektivku, protože v knize Podivná hra byl závan vyšetřování. Takže jsem sáhla do mé jarní hromádky knih a vytáhla jsem knihu Stále půlnoc, která by měla být detektivkou, ale hodně lidí ji bohužel nevychvaluje. Přečetla jsem ji velmi rychle, byla sice nudnější, ale závěr se mi líbí, i když jsem četla, že se plno lidem nelíbil. Druhý díl mám doma, ale v tomto měsíci jsem ho nepřečetla a nevím, kdy ho začnu číst.

VELITELOVO DĚVČE - PAM JENOFF
Po nudnější knize jsem sáhla po válečném románu a věděla jsem, že se mi kniha bude líbit hrozně moc, protože válečné romány miluji a recenze na databázi knih jsou velmi kladné. Těšila jsem se na knihu a nezklamala mě. Je to vážně krásný příběh z války. Je napsaná takovým tím stylem, kdy se začtete a nemůžete přestat číst, takže jsem po dočtení sáhla hned po druhém dílu. Pokud máte rádi válečné romány, tak si tuto knihu určitě pořiďte a rovnou si pořiďte druhý díl.

DIPLOMATOVA ŽENA - PAM JENOFF
Druhý díl byl také krásný, ale tady v té knize bylo více "slaďárny". To znamená, že vše bylo kladné, ačkoliv to zezačátku vůbec nevypadalo. Jenže po dočtení prvního dílu jsem prostě chtěla vědět, jak to dopadlo s hlavní postavou. Byla jsem mile překvapena, že celá kniha bylo o jiné postavě z prvního dílu, takže se mi kniha líbila a ráda se k těmto dvou románům někdy vrátím.

TEMNÁ HRA PAMĚTI - JACK LANCE
Po romantice jsem měla zase náladu na nějaký kratší thriller. Vzala jsem si tedy konečně knihu Temná hra paměti, kterou jsem si koupila v levných knihách za pár kaček. Myslela jsem si, že to bude hrozná kniha, když stála necelých 50Kč. Naštěstí se mi kniha líbila. Byl to klasický příběh někoho, kdo ztratil paměť a snaží se přijít na to, co se mu doopravdy stalo. Všechno bylo doprovázeno hroznými událostmi. Takže nejen ztráta paměti, ale i vraždy. Z hlavní hrdinky se stane detektivka, která nakonec vše vyřeší a zjistí, co byla její noční můra, když byla ještě malá.

ČERVENÝ VRCH - JAMIE MCGUIRE
Konečně jsem přečetla jednu z knih od Jamie McGuire. Neměla jsem chuť na romantiku, takže jsem dala přednost fantasy Červený vrch. Když jsem knihu četla, tak to bylo jako bych měla před očima seriál živý mrtvý. Je to přesně to samé, akorát se hrdinové jmenují jinak. Kniha se mi líbila, ale už se k ní asi nikdy nevrátím, je to spíše kniha pro mladší čtenáře.

Jaké knihy jste četli Vy v měsíci duben?
Já jsem spokojená, kolik knih jsem přečetla.

Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronika Veronika | Web | 4. května 2017 v 7:34 | Reagovat

Ty dva díly, Diplomatova žena, Velitelovo děvče, ty by mě zajímaly....

2 Peťula** Peťula** | Web | 5. května 2017 v 0:30 | Reagovat

Knížky nečtu, max jen časopisy

3 Monica. Monica. | Web | 5. května 2017 v 16:33 | Reagovat

6 knih, tyjo, to je docela hodně. Já teď bohužel moc nečtu a strašně mě to mrzí, ale nedokážu se do ničeho začíst. Nečtu úplně tenhle styl, takže mě moc nic nezaujalo, um.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama