Slevy pro Vás ZDE.

Červen 2017

Brandnooz box - červen 2017

30. června 2017 v 17:33 -Jídlo & pití
Krásný večer.
Dneska mi dorazil červnový brandnooz box. Byl pěkně těžký. Takže jsem si tak říkala, doufám, že je v boxu nějaké víno. Bylo v boxu? Mrkněte do celého článku.
Zase skvělý časopis Epocha a zrovna s bezvadným tématem Lovci Nacistů. Těším se na něj, protože jsem ho jen zběžně zkoukla a obsahuje skvělé kapitolky.
S boxem jsem spokojená velmi, přítel zase říká, že nic moc.

Jaké knihy chci číst v létě?

29. června 2017 v 19:59 -Knižní povídání
Dobrý večer, jak se máte? Asi skvěle, když Vám začínají od víkendu prázdniny. Školáci se fakt mají. Užívejte si, dokud můžete, pak příjde práce a volno budete mít leda tak o víkendu.
V sobotu bude první červencový den a mě končí seznam, na kterém byly knihy, které jsem chtěla přečíst na jaře (od 1. března do 30. června). To znamená, že od července mi začíná nový seznam, který jsem si včera sepsala. Seznam platí vážně jen léto, to znamená od 1. července do konce srpna.
Obsahuje jen 9 knih a doufám, že je všechny přečtu.

ROMANTIKA
Tři knihy z levných knih. LÁSKA JAKO Z FILMU mě lákala už, když byla k dostání v levných knihách, takže se na knihu velmi těším. MY 2, o této knize jsem nevěděla co je zač. Koupila jsem si ji v levných knihách, protože stála jen 29Kč. Zjistila jsem, že je to skoro něco jako scénář k filmu. Mám v plánu si film stáhnout a po dočtení knihy si ho hned pustit. JSEM SINGLE A POMSTÍM SE bude určitě klasická oddechovka na léto.

Stačí jen chtít - Joelle Charbonneau

27. června 2017 v 15:00 -Knihy recenze
Krásný den přeji!
Přežila jsem šílený den v práci, a teď se chystám konečně vyházet nepotřebné věci do popelnice. Už delší dobu si říkám, že potřebuji vygruntovat byt. Takže mám o zábavu postaráno. Pak mě čekají nákupy, chci si koupit plno doplňků do bytu, ale to co chci, nikde nemají.
Pokud se nudíte nebo máte chvilku času, tak si můžete přečíst dnešní recenzi na knihu STAČÍ JEN CHTÍT od autorky Joelle Charbonneau. Jedná se o tenčí mrazový thriller, který se na dnešní dobu fakt hodí. Tenké thrillery mám nejraději na letní večery na balkóně u kávy či vínka.

Jak se mi kniha líbila? To se dozvíte v celém článku.

Vybírám šaty na letní svatbu na Bonprix

25. června 2017 v 20:31 -Šaty
Dobrý večer, včerejšek jsem si vcelku užila, ale mám spálené čelo a ramena. Naštěstí to není tak hrozné. Zítra zase do práce. Doufám, že nebude takové vedro jako včera a dnes, protože v práci je na padnutí.

Dneska bych Vám ráda ukázala šaty z BONPRIXU, protože jedu v srpnu na letní svatbu. A to znamená, že potřebuji nějaké pěkné a nové šaty. Před týdnem jsem si dvoje objednala a rovnou zaplatila kartou. Příští týden by mi měly šaty dorazit.
Nevím, zda si je vezmu na svatbu, ale i tak jsem je chtěla na léto. Zatím Vám neprozradím, jaké šaty jsem si objednala, protože Vám je samozřejmě ukážu v nějakém jiném článku na sobě.
Jinak jsem díky webu KUPONKA.CZ nemusela platit poštovné, protože jsem u nich našla aktuální kód na poštovné zdarma. A to se vyplatí.

Do ukázky jsem Vám dala několik šatů, které se mi fakt moc líbí. Bohužel plno z nich už nemají v mé velikosti. Takže jsem si musela vybrat vždy jiné a jiné.

Klasický unboxing #3

24. června 2017 v 6:55 -Knižní povídání
Krásné dobré ráno.
Dneska jdu na festival, takže se jdu trochu odreagovat po delší době. Doufám, že i Vy máte nějaké plány, přece byste neseděli doma, když je tak krásně (pokud u Vás neprší)
V úterý mi dorazil balíček, na který jsem se neskutečně těšila, protože jsem poprvé udělala objednávku na Levneknihy.cz. Slyšela jsem několikrát, že z tohoto e-shopu chodí zničené knihy, ale já neodolala a objednala si 8 knih. Vybrala jsem si knihy, které mě zaujaly cenou a obálkou. U některých jsem si zjišťovala podrobnosti na databaziknih.cz.

Nejprve Vám ukážu, jaké knihy jsem si objednala a dole si může přečíst kolik stálo poštovné a jak dlouho jsem na knihy čekala.

Hloubkově čisticí peeling od Bione Cosmetics

22. června 2017 v 17:42 -Tělová a pleťová kosmetika
Krásný večer, venku je tak krásně. Doufám, že jste byli někde u vody. Já byla dlouho v práci, takže jsem byla ráda, že si můžu dát nohy nahoru a vypít si výbornou kávičku. Sedla jsem si pak k pc a dopsala jsem konečně recenze, které mám delší dobu rozepsané.
Dneska jsem se rozhodla přidat sem recenzi na okurkový peeling od Bione Cosmetics, protože je vedro a okurkový osvěžující peeling se právě do horka hodí. Já mám celkově peeling ráda jak v zimě, tak v létě, ale okurka je vážně spíše na léto.
Tento peeling jste tu už možná viděli, ale byl jen v nákupech, protože jsem si ho objednávala na e-shopu Notino.cz.

Teď už k samotnému okurkovému peelingu...

Zdravá střeva, zdravý život - Joachim B.Vollmer

20. června 2017 v 18:29 -Knihy recenze
Úterý skoro za námi. Dám si čaj a zalehnu k seriálu Panství Downton.
Všem přeji dobrou noc, ale jestli si chcete ještě něco málo počíst, tak tu mám konečně recenzi na knihu ZDRAVÁ STŘEVA, ZDRAVÝ ŽIVOT od úspěšného terapeuta Joachima Bernd Vollmera.
Pořídila jsem si ji, protože mám neustále problémy s nafouklým břichem, se zažíváním atd.. Jsem alergická na laktózu, ale i když se jí vyhýbám, tak mám pořád problémy, takže jsem si chtěla ještě něco počíst a doufala jsem, že najdu nové rady. Dvě rady jsem vážně našla, takže je zkusím a uvidím.

Jaká jinak kniha je? Mrkněte do celého článku.

WISHLIST KNIH #2

18. června 2017 v 22:45 -BookWishlist
Krásný večer a dobrou noc :-)
Mám tu další díl wishlistu knih. Tentokrát je většina knih fantasy, kterou čtu velmi ráda. Vždy mě vtáhne do nadpřirozeného příběhu a já na chvilku zapomenu jaká je realita. Ještě mám plnou popsanou stranu A4 knih, které chci a skoro každý druhý den napíšu do seznamu novou knihu, jak koukám na booktubery, tak mi vždy dají skvělé tipy na knihy.

Doplňkové knihy k Harry Potterovi
BESTIÁŘ
PANOPTIKUM
FILMOVÁ MAGIE
FILMOVÁ MAGIE 2
FAMFRPÁL V PRŮBĚHŮ VĚKŮ
FANTASTICKÁ ZVÍŘATA
BAJKY BARDA BERDLEHO
HARRY POTTER A PROKLETÉ DÍTĚ
FANTASTICKÁ ZVÍŘATA PŮVODNÍ SCÉNÁŘ

NASLOUCHAČ - Petra Stehlíková
MEZI ELFY PROTI SVÉ VŮLI - Sandra Regnier
DRAČÍ PROROCTVÍ - Sandra Regnier
SERAFÍNA A ČERNÝ PLÁŠŤ - Robert Beatty
SERAFÍNA A ČARODĚJNÁ HŮL - Robert Beatty
KRVAVÉ OSTŘÍ - Sarah Janet Maas
POVÍDKY PRASTARÝCH - Ransom Riggs
BEZ SRDCE - Marissa Meyer
MRAZIVÝ OHEŇ - Amanda Hocking
POLÍBENÁ LEDEM - Amanda Hocking
ŠEPOTÁNÍ - A. G. Howard
DIVOTÁNÍ - A. G. Howard
ZRCADLENÍ - A. G. Howard
BĚSNĚNÍ - A. G. Howard
DCERA ČARODĚJNICE - Paula Brackston

Všechny knihy WARCRAFT:
Den draka, Vládce klanů, Poslední strážce
VÁLKA PRASTARÝCH: Studna věčnosti, Duše démona, Rozdělení
WORLD OD WARCRAFT: Kruh nenávisti, Zrod hordy, Příliv temnoty, Za temným portálem, Noc draka, Arthas, StormrageDruhý Glanc box 2017 (letní)

17. června 2017 v 15:14 -Moje články
Krásné odpoledne, dneska bylo tedy pěkně hnusně. Skoro celý den jsem byla pryč, takže teď dopíšu článek a zalehnu ke knize, protože jsem totálně vyřízená.
Včera mi dorazil další GLANC BOX, druhý v tomto roce. Přivezla mi ho mamka dneska, protože mi dorazil k mamce do práce. Líbí se mi snad všechno, takže jsem velmi spokojená. I přítel box chválil, takže opět spokojenost. Jelikož bydlíme sami, tak se nám všechno hodí. Pro mladší glanc box asi nebude, protože jsou v boxu převážně produkty do domácnosti. V tomto boxu jsem našla i masku, kterou jsem si chtěla objednat, takže jsem za ní velmi ráda.
Teď už se mrkněte do celého článku, kde uvidíte, co bylo v boxu.

Novinky v PEPCO

16. června 2017 v 17:34 -Novinky na e-shopech
Nakupujete v obchodě PEPCO?
Musím říct, že já pepco vážně žeru. Mají krásnou dekoraci do bytu, pohodlné kalhotky, levné ponožky a občas i pěkné kousky oblečení. V sobotu jsem v pepcu byla a koupila jsem si ponožky, kraťasy a samozřejmě kalhotky, které si tam kupuji vždy, mají totiž kraťásky za 25Kč, které jsem extra pohodlné, takže pokud sháníte pohodlné obyčejné kalhotky, zajděte si do PEPCO.
Zítra jedu opět do PEPCO a jsem zvědavá, co ukořistím. Zjistila jsem, že mají i leták na jejich webu, který platí odedneška a mají vcelku pěkná trička. Je dobré vědět, co budou mít nového, takže můžete také sledovat jejich nové letáky na webu PEPCO.CZ.


Plavky 2017 v New Yorker

15. června 2017 v 12:25 -Spodní prádlo a plavky
Krásný den přeji,
dneska jsem od rána doma, ale celou dobu ležím. Není mi dobře, to je jak naschvál. Volno v práci a já ho proležím doma. Navečer ale musím jít pryč, takže Vám sem dám zase nějakou ukázku plavek.
Koukala jsem opět na stránky New Yorkeru, kam dávají fotky různých kolekcí, což je velmi fajn, protože vidím, co mají nového. Dneska Vám zase ukážu plavky, protože i v new yorkeru mají levné a krásné plavky. Tak jako v GATE si můžete koupit spodek a vršek zvlášť, což je super.

Líbí se mi asi nejvíc první, třetí a sedmý. A jaký Vám? Nakupujete v New Yorkeru plavky?

WISHLIST KNIH #1

13. června 2017 v 19:30 -BookWishlist
Jelikož je GOODMODA můj blog, kam dávám články o módě, kosmetice a knihách, tak jsem se rozhodla, že sem budu dávat občas i wishlisty knih, protože knihy které chci si zapisuji do diáře. Bylo by hezké mít i seznam na blogu, nejen pro sebe, ale třeba i pro mé známé, aby jim seznam umožnil výběr dárku.
Knihy, které si koupím, tak v seznamu vyškrtám. Budu ráda, když mi třeba do kometářů budete psát názory na nějaké knihy ze seznamu. Třeba, které knihy jste četli a jaké byly.

Vrhám se na první seznam, mám totiž v diáři tolik knih, že je chci i vytřídit. Nějaké totiž už asi nejspíše nechci. Tak abych měla na blogu jen knihy, které opravdu chci. V první várce najdete 38 knih.
_____________________________________________________

FOTOGRAF Z OSVĚTIMI - M.Onnis, L. Crippa
NÁVRAT Z PEKLA - Jan Vavřík
V PEKLE MEZI OSTNATÝMI DRÁTY - Manny Steinberg
DĚTI, KTERÉ PŘEŽILY MENGELEHO - E. M. Kor, L. R. Buccieri
NARODILI SE ABY PŘEŽILI - Wendy Holden
HVĚZDY NAD NÁMI - Eva Slonimová
DOBROVOLNÝM VĚZNĚM V OSVĚTIMI - Adam Cyra
TÁBOR SMRTI OSVĚTIMI - Ian Baxter
____________________________________________________________
VOJENSKÁ FELČARKA - Heidi Rehnová
ČERODĚJNICKÉ ZLATO - Heidi Rehnová
JEDNA ČASNĚ ZRÁNA - Virginia Baily
SRDCE Z KAMENE - Simon Scarrow
V ŠEDÝCH TÓNECH - Ruta Sepetys
KRYCÍ JMÉNO VERITY - Elizabeth Wein
ROSE POD PALBOU - Elizabeth Wein
VYPRAVĚČKA - Jodi Picoultová
NADĚJE NA KONCI SVĚTA - Sarah Larková
SIROTEK Č. 8 - Kim van Alkemade
______________________________________________________________
AMNÉZIE - Michael Robotham
STŘEPY - Michael Robotham
DCERA NĚKOHO JINÉHO - Amy Gentryová
DESET MALÝCH ČERNOUŠKŮ - Agatha Christie
SUCHO - Jane Harperová
POHŘBENÝ ŽIVOT - Allen Eskens
NĚMÝ KŘIK - Angela Marsonsová
ĎÁBELSKÉ HRY - Angela Marsonsová
TICHÁ MODLITBA - Angela Marsonsová
VŠUDE KOLEM ČERNÝ LES - Ruth Ware
______________________________________________________________
PŘÍTELKYNĚ SMRTI - Berhard Aichner
DŮM SMRTI - Berhard Aichner
NIKDY NEVÍŠ - Chevy Stevensová
STÁLE NEZVĚSTNÁ - Chevy Stevensová
PAMATUJI SI VÁS VŠECHNY - Yrsa Sigurdardóttir
MĚDĚNÝ JEZDEC - Paullina Simons
TAŤÁNA A ALEXANDR - Paullina Simons
LETNÍ ZAHRADA - Paullina Simons
BELLAGRAND - Paullina Simons
SBOHEM PICCADILLY - Cynthia Harrod-EaglesMé nové sandálky z milujeme-boty.cz

12. června 2017 v 7:16 -Recenze: Oblečení, boty
Krásné ráno, pondělí začínám fakt nenávidět. Snad budete mít lepší den.
Dneska Vám ukážu sandálky, které jsem si objednala na e-shopu MILUJEME-BOTY.CZ. Měli přesně ty, které jsem chtěla. Jak koukám po internetu a instagramu, tak jsem si všimla, že se hodně nosí obyčejné dva pásky na sandálkách. Zalíbilo se mi to, takže jsem se mrkla na e-shop a zjistila jsem, že takové mají v různých barvách a provedení. Chtěla jsem klasické černé.
Objednala jsem si nakonec černé s lesklým a třpytivým páskem. Jsou přesně takové jako na obrázku. Objednávala jsem si zase velikost podle cm a jsou mi přesně. Mám 25,5cm. Měli jen 26cm, vzala jsem si ty a jsou mi skvěle.

Mrkněte do celého článku na více fotek a informací.

Vršky od plavek v GATE

11. června 2017 v 8:02 -Spodní prádlo a plavky
Včera jsem byla v obchodě GATE a musím říct, že mají krásné plavky, šaty a šortky na léto. Některé věci tedy dost tenoučký a drahý, ale mají plno levných plavek a šatů. Celkově nikde nebyly slevy, což mě mrzelo, ale i tak jsem ukořistila nějaké kousky.

V článku bych vám ráda ukázala vršky od plavek, protože já jsem na plavky ujetá. Spodek mají samozřejmě k plavkám také. Líbí se mi, že si k vršku můžete vybrat spodek, protože já mám třeba nahoře Sko a dole Mko, takže jsem ráda, že plavky neprodávají jako celek. Určitě se vyplatí si zajít do GATE alespoň pro krásné vršky.
Nakupujete v GATE plavky?

Kolekce Summer in the city na Bonprix

10. června 2017 v 8:25 -Novinky na e-shopech
Přeji krásné ráno. Právě snídám a za chvilku jedu na výlet. Navštívím levné knihy, pepco atd.. Snad si udělám radost něčím pěkným.
Koukala jsem zase na BONPRIX, protože si moje mamka bude objednávat šaty. Vždycky mi dá vědět, kdybych náhodou také něco chtěla. Takže jsem se mrkla a mají dvě nové kolekce na léto. Líbí se mi snad všechno z kolekce SUMMER IN THE CITY, ale ještě nevím, zda si něco objednám. Chci šetřit a dneska utratím asi dost peněz, takže uvidím a Vy se také mrkněte na nové kolekce, mají pěkné věcičky.

Pokud se rozhodnete objednávat, mrkněte se třeba i na nějakou slevu na portálu KUPONKA.CZ, kam chodím vždy, když mi mamka napíše, že bude objednávat z bonprixu, pak ji přepošlu odkaz se slevou, která se vždy hodí.
Líbí se Vám nějaké oblečení z mé ukázky?

Když Lenin přišel o mozek a Churchill obětoval ovci - Giles Milton

7. června 2017 v 19:58 -Knihy recenze
Dobrý večer všem.
Půlku týdne máme za sebou a já už se těším na pátek, mám toho nějak po krk. Teď už všeho nechám a jdu si lehnout ke knize, kterou mám rozečtenou už asi 14 dní.
O víkendu jsem dočetla velmi zajímavou knihu, která nese vtipnější název KDYŽ LENIN PŘIŠEL O MOZEK A CHURCHILL OBĚTOVAL OVCI, kterou napsal Giles Milton.
Možná si říkáte, že už jste ji viděli, nejspíše jste viděli první díl, který jsem též recenzovala. Dole v článku si můžete prohlédnout obě obálky vedle sebe a napsala jsem i malé srovnání.

Jaký byl druhý díl? Mrkněte do celého článku.

Pink plavky z PINKI.cz

6. června 2017 v 19:41 -Spodní prádlo a plavky
Dobrý večer, přináším další várku plavek na ukázku, tentokrát z PINKI.CZ.
První plavky jsou krásné, ale opalovat se v nich asi nebude nejlepší nápad. Druhé plavky se mi také moc líbí, brala bych je hned. Třetí plavky jsou nádherné, moderní, ale nevím, zda bych si je mohla dovolit. Čtvrté plavky vypadají velmi zajímavě, páté se mi líbí vážně moc a poslední plavky do krytého bazénu proč ne.
Líbí se Vám nějaké z těchto šesti? Jaký máte názor na třetí plavky?

Květnové přírůstky do mé knihovny 2017

5. června 2017 v 7:18 -Přírůstky
Krásné pondělní ráno přeji. Já jsem doma. Němci mají svátek, takže mám v plánu celý den odpočívat.
Dneska bych Vám ráda ukázala knihy, které jsem dostala/koupila v měsíci květen. Z května mám 6 nových knih. Ze všech mám velkou radost a dvě už mám přečtené.

GRADA
Na začátku měsíce mi přišly dvě knihy od nakladatelství GRADA. První knihu jsem chtěla, protože mám problémy se střevy, takže jsem byla zvědavá, co se v knize dozvím a zda mi třeba pomůže. Jmenuje se ZDRAVÁ STŘEVA ZDRAVÝ ŽIVOT. Určitě Vám dám vědět jaká je.
Druhý kniha je o Aztécích, tedy AZTÉCKÁ ŘÍŠE. Je to kniha ze série Temné dějiny. Je to krásná kniha, ale spíše více pro děti, je velmi stručná a obsahuje fotky a ilustrace.

WISHLIST KVĚTEN 2017

3. června 2017 v 21:12 Měsíční wishlist
Dobrý večer přeji, doufám, že jste si sobotu užili. Zítra je neděle, takže odpočívejte a užívejte. Dneska bych Vám ráda ukázala věcičky, které jsem viděla v květnu a moc bych je chtěla. Věcí je 5 a z toho dvě potřebuji akutně, které? Čtěte dále.

1.) FIXAČNÍ SPREJ - Měl by i zmatnit pleť, takže si myslím, že na léto bude skvělý. Chtěla bych ho zkusit.
2.) BALZÁM NA METLIČKOVÉ ŽILKY - Začaly se mi dělat metličky z boku na stehnech, jak neustále stojím. Sice to jsou maličké a světlé metličky, ale i přesto si chci začít stehna mazat nějakou tou mastičkou na metličkové žilky.
3.) SANDÁLKY - Oblíbila jsem si přesně takové, jako jsou tyto dvoje na wishlistu. Přesně takové mají i na e-shopu milujeme-boty, kde je mají i za dost dobré ceny, takže si asi jedny objednám.
4.) MAX FACTOR WHIPPED CREAME - Už nějakou dobu bych ráda zkusila krémový make-up a tento si dost lidí chvílí, takže si ho v blízké době koupím.
5.) PRVNÍ TŘI DÍLY WARCRAFT - Warcraft se mi líbí už dlouho a knihy jsem chtěla také už dříve, ale v květnu mě na ně znovu nalákala youtuberka Denise Stormrage. Takže kouknu po výplatě na databaziknih a první tři díly bych si ráda pořídila.


Sandálky a mastičku si určitě pořídím, další věci nejsou tolik potřebné, takže na ně nepospíchám.
Zaujala Vás nějaká věc z mého květnového wishlistu?
Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Spark

Dárek ke DNI OTCŮ

2. června 2017 v 7:57 -Ostatní a tipy na dárky

DEN OTCŮ - 18.ČERVNA

I tatínkové mají svůj svátek, tak doufám, že na své milované tatínky nezapomenete a koupíte mu nějakou malou pozornost. Já volím opět parfém, myslím si, že parfém nikdy neurazí, ba naopak potěší. Samozřejmě můžete koupit nějakou tu lahev dobrého alkoholu, ale proč podporovat tatínky v alkoholu, když mu můžeme udělat radost krásným parfémem, který bude používat a vždy si vzpomene, že je od Vás.

Abych Vám pomohla ve výběru, tak jsem našla na NOTINO.cz 5 zajímavých parfémů.
________________________________________________________

1.) JOOP! HOME
Joop! Homme je výrazná vůně pro muže. Natolik specifické a neotřelé variace tohoto parfému se hodí spíše pro vyzrálé muže, kteří jsou již pevně ukotveni ve svých názorech na svět a své okolí. Teplá medová vůně tabáku a skořice je plně protknutá květy oranžovníku a vzácných dřevin, což dodává parfému Homme mužnou příchuť....myslím si, že pro starší muže asi ideální. Mají na výběr od 30ml do 200ml, takže můžete vybrat, jaké balení zvolíte.