Slevy pro Vás ZDE.

Stačí jen chtít - Joelle Charbonneau

27. června 2017 v 15:00 |  -Knihy recenze
Krásný den přeji!
Přežila jsem šílený den v práci, a teď se chystám konečně vyházet nepotřebné věci do popelnice. Už delší dobu si říkám, že potřebuji vygruntovat byt. Takže mám o zábavu postaráno. Pak mě čekají nákupy, chci si koupit plno doplňků do bytu, ale to co chci, nikde nemají.
Pokud se nudíte nebo máte chvilku času, tak si můžete přečíst dnešní recenzi na knihu STAČÍ JEN CHTÍT od autorky Joelle Charbonneau. Jedná se o tenčí mrazový thriller, který se na dnešní dobu fakt hodí. Tenké thrillery mám nejraději na letní večery na balkóně u kávy či vínka.

Jak se mi kniha líbila? To se dozvíte v celém článku.


ANOTACE:
Městem Nottawa se jako lavina šíří nový fenomén. Sociální síť s názvem NEED nabízí svým uživatelům vše, co chtějí mít. Chceš nový iPhone nebo lístky na koncert se vstupem do zákulisí? Výměnou za drobný úkol ti NEED tvé přání splní.
Kaylee Dunhamová ví, co chce. Potřebuje získat novou ledvinu pro nemocného bratra. Nevěří, že by jí nějaká sociální síť mohla pomoci, ale rozhodne se, že to zkusí.
Až po té, co zadá svůj požadavek, si uvědomuje, jak vysokou cenu bude muset zaplatit. Úkoly, které síť za splnění jednotlivých přání vyžaduje, totiž s přibývajícím počtem uživatelů nabírají na nebezpečnosti.
Dokáže Kaylee odhalit, kdo NEED stvořil, a zastavit ho dřív, než zničí celé město?
Dokonalý thriller od autorky bestsellerové série Univerzita Výjimečných.

Co já na anotaci:
Sérii Univerzita Výjimečných jsem nečetla, ale vím, co je to za sérii a nějak mě neláká. Tuhle knihu jsem si chtěla přečíst, protože mě anotace fakt zaujala. V dnešní době jsou sociální sítě na denním pořádku, takže mi knihy s touto tématikou přijdou dost děsivé, protože nikdy nevíte, co se Vám díky sociálních sítí stane, či co se dozvíte. Obálka se mi na internetu moc nelíbila, ale ve skutečnosti je skvělá. Celá je lesklá a slovo CHTÍT je tečkovaný a ty tečky jsou vystouplé, Takže za mě palec nahoru.

RECENZE:
Nejprve bych ráda zmínila to, že je to klasický oddychový thriller na letní večery. Thriller se četl velmi dobře, když jsem se začetla, tak nešlo knihu odložit. Jelikož je kniha tenká, tak jsem ji měla opravdu za jeden večer u sklenky vína přečtenou.
Celá kniha je o dívce Kaylee, která se s kamarádem přihlásí do sítě NEED, kam napíše svoje přání, ale bohužel nedostane žádný úkol. Všichni ostatní musí splnit nějaký úkol, aby dostali to, co si přáli, jako např. mobil, auto atd...Ten kdo vymyslel NEED má vše dobře naplánované, tak aby za vše mohla hlavní hrdinka...Autorka opravdu všechno napsala a vymyslela do posledního detailu, ale bohužel konec se jí moc nepovedl. Byl takový zrychlený, unáhlený, zkrátka nic moc.
V knize najdete opravdové nebezpečí. Napínavá je také a celkově se dá říct, že se opravdu jedná o thriller, ale spíše pro mládež.

Bohužel mi thriller nepřišel až tak mrazivý. Téma sociální sítě by se dalo pojmout trošku více strašidelně. Ale i tak se mi kniha vcelku líbila, bohužel bych ji doporučila pro mladší čtenáře, než jsem já.

Nakonec bych ráda řekla:
Kniha má skvělý námět. Na internetu na nás číhá každý den nebezpečí, takže téma fakt super. Kniha je velmi čtivá, líbila se mi, ale konec bych trochu více propracovala. Thriller by mohl být mrazivější.

Znáte autorku?
Četli jste od ní tuto knihu?

Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana R. Jana R. | Web | 27. června 2017 v 18:43 | Reagovat

Autorku ani její knihy neznám :( tahle knížka je asi opravdu děsivě reálná na dnešní dobu :D

2 Simona Simona | Web | 28. června 2017 v 17:32 | Reagovat

Autorku ani knihu neznám, thrillery mám moc ráda a téma je super, ale raději bych něco dospělejšího...

3 Arlenereoli Arlenereoli | E-mail | 22. července 2017 v 0:18 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170721

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama