Slevy pro Vás ZDE.

Přečtené knihy za červen 2017

6. července 2017 v 8:14 |  -Přečteno
Krásné ráno!
Dnes si můžete přečíst, jaké knihy jsem přečetla za měsíc červen. Myslela jsem si, že nebudu mít v červnu čas na čtení, ale pravdou je, že jsem přečetla 10 knih. Krásné číslo, jsem velmi spokojená a knihy, které jsem četla se mi líbily až na jednu, která mi přišla trochu zbytečná.
____________________________________________________________________________

KDYŽ LENIN PŘIŠEL O MOZEK A CHURCHILL OBĚTOVAL OVCI - Giles Milton
Další skvělý díl od autora Milton. Kniha obsahuje 50 příběhů z historie. Nejsou to ledajaké příběhy. Většinou jsou to zajímavosti, o kterých jste nejspíše nevěděli. Zaujalo mě plno příběhů, ale musím říct, že první kniha se mi líbila daleko více, jelikož obsahovala zajímavější příběhy. Mně se kniha líbila hrozně moc. Jsem ráda za oba díly a všem je doporučuji. Určitě bych tuto i předchozí knihu doporučila i jako dárek pro někoho, kdo miluje knihy a historii.
Pokud Vás zajímá má recenze na tuto kniha tak se můžete, mrknou SEM.


KONEC ČERNÉHO VRAHA - Petr Kettner
Kniha z levných knih. Operace Anthropoid mě velmi zajímá. Takže bylo jasné, že kniha bude moje, hned jak jsem ji spatřila na prodejně. Knihu jsem měla přečtenou během dvou večerů a líbila se mi. Je to shrnutí všeho, co se tenkrát stalo. Kdo mohl za atentát, ale nikdo neví, kdo byl ten hlavní. Já mám svůj tip, ale nechci prozrazovat, protože by to mohlo vyvolat rozepře a to fakt nechci. Knihu mohu doporučit, pokud Vás zajímá atentát na Heydricha.

KRÁSNÁ KATASTROFA - Jamie McGuire
Po vážném tématu jsem si konečně vzala na čtení knihu Krásná katastrofa, kterou mám doma vážně dlouho. Tenkrát jsem si celou sérii koupila v levných knihách a po dočtení všech dílů jsem velmi ráda, že ji mám v knihovna. Krásná katastrofa je krásná romantická kniha plná napětí. Žárlivý chlapec se zamiluje do holky, kterou nechce jen do postele. Chlapec je známý tím, že holky jen vojede a nevezme si od nich ani číslo, takže je dost zajímavé, že se právě do obyčejné holky zamiluje. Knihu jsem měla přečtenou za jeden den, protože mě tak vtáhla do děje, že jsem se nedokázala odtrhnout. Četla se velmi dobře. Tento díl je z pohledu té holky a líbil se mi daleko více, než druhý, který je z pohledu žárlivce.

UČINĚNÁ KATASTROFA - Jamie McGuire
Jak už jsem psala nahoře, tak tento díl je vlastně úplně stejný jako první, ale napsán z pohledu zamilovaného žárlivce. Líbilo se mi, že si mohu přečíst příběh i z pohledu muže. Popravdě jsem u této knihy měla trošku problém ji dočíst, neustále jsem ji odkládala, ale to jen proto, že jsem znala příběh, takže jsem věděla, co bude následovat. I muži svůj vztah řeší s kamarádem, takže i žárlivec se "radil" s kámošem, občas byl fakt na facku. Rváč, sukničkář a především bezhlavě zamilovaný do ženy, která ho nechce. Jak to dopadlo? Řekla bych, že dobře, ale první kniha byla hezčí.

NÁDHERNÁ SVATBA - Jamie McGuire
Doplňková kniha k předchozím dvou knihám. Popravdě mi přišla zbytečná, ale když už jí mám doma, tak ji nevyhodím. Po úspěšném přijetí o ruku se vzali, a proto autorka napsala i tuto knihu. Je velmi tenoučká, takže jsem ji měla přečtenou během jednoho dopoledne. Myslím si, že pokud ji nemáte, tak neděláte žádnou chybu. Je taková nic moc.

ZDRAVÝ STŘEVA, ZDRAVÝ ŽIVOT - Joachim Bernd Vollmer
V knize najdete skvělý popis, jak putuje sousto, které chcete sníst. Dále je v knize popisované, co jíst a nejíst pro zdravá střeva. Kniha je skvělá, ale vše najdete na internetu, takže pokud nechcete knihu, přečtěte si informace na internetu, kterých je tu dost. Na knihu jsem psala recenzi, ve které Vám knihu více přibližuji, určitě se na ni mrkněte. ODKAZ.

STAČÍ JEN CHTÍT - Joelle Charbonneau
Thriller, který se na dnešní dobu fakt hodí. Pojednává o sociálních sítí. Nikdy nevíte, kdo Vás sleduje na internetu, kdo Vám co pošle atd.. V tomto thrilleru je krásně ukázané jaké jsou lidi ovce. Něco začne nového a každý to musí mít. Bohužel v knize jsou vraždy, takže žádná sranda. Určitě je kniha napínavá a obsahuje plno akčních scén. Kniha se mi líbila, ale je spíše pro mladší čtenáře.

ČESKÉ MILENKY NACISTŮ - Václav Miko
Další skvělá kniha z levných knih. Zarazilo mě, že obsahuje extra velké písmo, takže budete potřebovat nejspíše ke čtení lupu :-D
Milenky jsou rozdělené do tří kapitol: Z vášně, Z lásky, Ze strachu a donucení. V knize můžeme najít např.: Lídu Baarovou, Adinu Mandlovou, Veroniku Lieblovou, Natašu Gollovou atd...
Kniha mě bavila a dozvěděla jsem se opět něco nového a zajímavého. Co byly tenkrát schopné ženy je neuvěřitelné, ale v té době pro záchranu rodiny bych asi také udělala všechno. Většina žen v knize jsou herečky, které byly krásné a chtěly být slavné nebo se jednalo o špionky. Pokud Vás zajímá období nacistů, knihu si určitě kupte.

VÝKŘIK DO TMY - Manuela Martini
Poslední kniha ze série thrillery od fragmenu, kterou jsem neměla přečtenou. Všechny tyto tenké thrillery jsou skvělé na letní večery. Tento thriller Výkřik do tmy se mi líbil velmi. Bohužel jsem od začátku věděla, kdo bude vrahem a tím "hajzlem", i když v knize hlavní hrdinka podezírala někoho jiného ve velkém stylu. Knihu odkládám do knihovny a myslím si, že všechny thrillery od fragmentu si přečtu znovu za rok v létě.

SPOUŠTĚČ - Wulf Dorn
Naprosto skvělý psycho thriller až horor. Celý příběh byl o psychiatričce, které se začínají dít divné věci. Snaží se přijít, o co jde, začíná podezírat svého kamaráda, přítele a spoustu dalších. Zmlácené pomáhá nakonec kamarád, kterého měla za toho špatného. Nakonec kniha dopadne tak jak jsem si myslela. Za všechno může ona, jak? To neprozradím. Nejspíš napíšu na knihu recenzi, ve které Vám ji představím a také vřele doporučím. Další skvělá kniha od Dorna.

10 knih. Jsem spokojená.
Jaké knihy jste přečetli Vy v měsíci červen?

Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ennie Ennie | Web | 6. července 2017 v 13:10 | Reagovat

Ta Katastrofa zní zajímavě :). Stačí jen chtít mi trochu připomíná film "Nerve: Hra o život" :D. A pokud se k ní dostanu, tak si ji asi přečtu :).

2 misa660 misa660 | Web | 6. července 2017 v 19:19 | Reagovat

Tak si připisuji do seznamu :)

3 Dominika Dominika | Web | 7. července 2017 v 12:25 | Reagovat

České milenky nacistů mám a je to úžasný čtení!

4 EssayForMe EssayForMe | E-mail | Web | 25. července 2017 v 20:02 | Reagovat

We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write My Essay for Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an <a href="https://essayerudite.com" />essay writing help</a>

5 Mariawem Mariawem | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 0:13 | Reagovat

Хотели бы разнообразить сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений позволят секс-игрушки

Один из самых востребованных способов достичь невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться дополнительной симуляции чувствительных зон. Только не используйте его в одиночестве, доверьтесь своей второй половине. Это укрепит вашу связь и позволит стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены наручники, эрекционные кольца, различные стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы точно сможете отыскать то, что придется по душе вам обоим.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и прочие интим-товары вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

6 Radikbligh Radikbligh | E-mail | Web | 31. července 2018 v 14:10 | Reagovat

Мой viber, whatsApp: пишите 8-996-725-57-87  скайп kruzzor

Могу долго расписывать какой я молодец, сколько десятков лет у меня опыта в данной сфере, но я предпочитаю "воде" реальные факты.Поэтому хватит лирики, вот что я могу предложить:
------------------------------------
1. Качество услуг на уровне ведущих компаний.
---
2. Цены существенно ниже чем в компаниях (зачастую в разы).
---
3. Постоянная доступность, готовность ответить на интересующие Вас вопросы (ну разве что не ночью), то есть не нужно писать письма и сутками ждать ответа.
---
4. ГОТОВ ПРЕДОСТАВИТЬ ПОРТФОЛИО РЕАЛЬНЫХ РАБОТ. ПРОВЕРИТЬ МОЖНО ПРОСТО ПОЗВОНИВ ПО НОМЕРАМ, УКАЗАННЫМ НА САЙТАХ.
---
5. Мой опыт работы в рекламном агентстве позволяет выделить ваш продукт среди конкурентов, что значительно повысит вашу прибыль от сайта в дальнейшем.
---
6. Люблю креативить. Это можно увидеть в моих работах.
---
7. При желании можно встретиться и побеседовать лично.
---
8. Также могу предложить: SEO продвижение сайта, контекстную рекламу Я.Директ и SMM продвижение в социальных сетях
---
Я надеюсь, что первоначальной информации достаточно, ЗВОНИТЕ ;)
-------------------------------------
Сайт-визитка, лендинг, лэндинг, landing page, интернет-магазин, портал, корпоративный сайт.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama