Slevy pro Vás ZDE.

5 věcí, které nemám ráda na booktuberech!

8. srpna 2017 v 8:34 |  -Knižní povídání

5 věcí, které nemám ráda na booktuberech!!

Jelikož sleduji booktubery snad více než beauty a fashion, tak jsem jen tak napsala 5 věcí, které nemám ráda na právě booktuberech. Samozřejmě všech pět věcí nedělají všichni booktubeři, na které koukám. Sleduji jich dost, ale jen pár z nich se řadí k mým oblíbeným. Oblíbené mám momentálně např.: Ohanamon, Nejen co čteme, Bichliččin blog, Tomáš s knihou, atd..


1.) Neustálé stěžování, že nestíhají číst své knihy, knihy na recenzi a přesto si jdou do knihovny půjčit dalších tucet knih...Tohle fakt nenávidím, když se koukám na video, ve kterém ukazuje booktuberka knihy z knihovny a skoro u toho brečí, že nemá čas na čtení, že musí přečíst tyhle knihy na poličce a ještě tyhle knihy na recenzi, a pak ukazuje knihy z knihovny, které chce také číst. To mi hlava nebere, tak když mám tunu knih doma a tunu knih na recenzi, tak proč si půjčovat další knihy v knihovně??

2.) Kraviny při natáčení. Neříkám, že to dělají všichni booktubeři, ale někteří ano. Myslím tím, že booktuber začne mluvit o knize a najednou se obraz stane černobílým a booktuberovi buď spadne kniha, nebo začne dělat kraviny. Nemám tyhle záběry ráda, bylo by lepší dát tyto záběry třeba na konec videa, pak by se na ně podíval ten, kdo chce a né že při sledování např. recenze z ničeho nic začne booktuber dělat totální kraviny, které mě vůbec nezajímají.

3.) Prodávání recenzních výtisků za docela velké sumy. Všimla jsem si toho už dávno, že někteří booktubeři přečtou recenzáky a pak je prodají za skoro plnou cenu. Já kdybych byla booktuberka, tak recenzáky, které by se mi nelíbily, bych dala do soutěže, abych měla na kanále furt nějaké soutěže, jelikož jednoduché soutěže má rád skoro každý.

4.) Při unboxing hodinové otvírání a u toho trapné kecy. Unboxingy většinou proklikám, abych viděla, co jim přišlo za knihy. Nemám ráda takové to hodinové otvírání, při kterém booktubeři melou nesmysly, jako např. Asi se pořežu nůžkami, neumím s nimi, do kolika kartonu knihu zabalili atd...Nebaví mě na to koukat, takže fakt unboxingy jen proklikám.

5.) Z pravidelných videí nepravidelné natáčení. Když booktuber řekne, že vydá každou středu a každou neděli video, tak očekávám, že ty dny video bude. Chápu, že třeba není čas, nebo se něco stane, že nemůže booktuber natáčet, ale tak přece většina booktuberů má instagram, tak stačí napsat omluvu, že video nevyjde. Nemám ráda, když booktuber slíbí pravidelná videa a pak nevydá video třeba 14 dní, nakonec řekne, že bylo venku krásně a nebyl čas na natáčení.


Sledujete booktubery? Co Vám vadí na videích?

Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andey Andey | Web | 8. srpna 2017 v 22:29 | Reagovat

Booktubery vůbec nesleduju. Recenze na knížky si ráda přečtu na různých blozích.

2 Hannah Hannah | E-mail | Web | 27. srpna 2017 v 10:46 | Reagovat

to taky existuje? :-D :-D To vůbec nevím :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama