Slevy pro Vás ZDE.

Červencové přírůstky do mé knihovny 2017

2. srpna 2017 v 10:31 |  -Přírůstky
Krásný den.
Achjo, středa je tu. Čeká mě kontrola u doktorky, vůbec se na ní netěším. I když to bude zase jen na 5 minut, ale i tak tyto kontroly nenávidím. Nic mi není, tak snad bude všechno v pořádku. Ještě než vyrazím, tak jsem chtěla vydat tento článek. Jedná se o knihy, které jsem si koupila v měsíci červenec. Všechny jsem si koupila ve slevách. Nových knih je 7. Dobré číslo, není jich moc a ani málo.
______________________________________

DATABÁZEKNIH
Na všechny tyto krásky jste mohli vidět na blogu unboxing. Můžete se na něj mrknout SEM. Největší radost jsem měla z knihy SIROTEK Č. 8 a KRVAVÁ MARY. Z těchto čtyř jsem už přečetla Zúčtování a Musíš mě zachránit. Opět skvělý nákup na bazaru, všechny knihy dorazily v naprostém pořádku.BUX.CZ
Na bux.cz jsem objednávala knihy jako dárek a sobě jsem si objednala jen jednu knihu a to ve slevě. BRATŘI BĚLŠTÍ za 55Kč. Když mi kniha dorazila domů, zjistila jsem, že ji mají i v levných knihách. Na knihu jsem pokukovala už delší dobu, ale nechtěla jsem si ji kupovat za plnou cenu. 55Kč je suprová cena a v levných knihách jí mají ještě levnější.

LEVNÉ KNIHY
Do levných knih jsem zavítala náhodou a vzala jsem si hned do ruky knihu PANENKA Z KOSTÍ za 29Kč, protože jsem ji viděla všude na instagramu, fb i na youtube. Zaujala mě hrozně moc, takže jsem ráda, že ji ještě měli. Druhou knihu, kterou jsem si vzala, je kniha, na kterou mě nalákala Ohanna. Jedná se o MADAM X. Stála 49Kč a podle anotace by mě kniha mohla fakt bavit.

7 nových knih. Jsem ráda, že jsem moc neutrácela. Všechny knihy byly za skvělé ceny.
Jaké knihy jste si koupili Vy v měsíci červenec?


Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama