Slevy pro Vás ZDE.

Přečtené knihy za srpen 2017

5. září 2017 v 10:42 |  -Přečteno

Léto bylo hodně krátké a doufám, že podzim bude krásný a teplý.
Dneska bych Vám chtěla ukázat knihy, které jsem přečetla v měsíci srpen. Není jich moc, ale i tak jsem ráda, že jsem nějaké přečetla, protože mi neustále přibývají nové knihy na čtení, přitom mám i doma plno knih na čtení.
__________________________________________

MY 2 - Radka Denemarková
Na začátku srpna jsem měla dovolenou, takže jsem si naplánovala přečíst tuto knihu z levných knih a poté shlédnout film. Knihu jsem měla během chvilky přečtenou, protože je napsaná, tak jako, když koukáte na film. Kniha byla opravdu zajímavě napsaná, a proto mě velmi bavila. Film byl horší a to o dost, asi to bylo možná obsazením herců. Jinak příběh byl pěkný, líbil se mi, ale knihu jako takovou doporučit nemůžu. Málo komu se takové knihy líbí.


PANENKA Z KOSTÍ - Holly Black
Další kniha z levných knih. Hned jak jsem si donesla domů, tak jsem si ji chtěla přečíst. Po dočtení jsem si knihu dala do knihovny a řekla jsem si, že si ji na 100% zase někdy přečtu. I když je to spíše kniha pro mladší čtenáře, ale k vínku na večer byla skvělou volbou. Jedná se o hororovou pohádku, je trošku strašidelná, ale mě přišla spíše dobrodružná.
Určitě si knihu kupte, pokud na ní narazíte v levných knihách.

VÁLKA RŮŽÍ 1 - BOUŘE - Conn Iggulden
V srpnu jsem nečetla jen letní oddechovky, ale přečetla jsem i jednu vážnější knihu. A to klasický historický román. Bála jsem se knihy, protože jsem historický román nikdy nečetla, ale nakonec mě kniha bavila. Na začátku knihy jsou rodokmeny a skvělý seznam postav, které vystupují v knize. Za seznam jsem byla ráda, protože pokaždé, když se v knize objevila nová postava, hned jsem věděla o koho se jedná, díky seznamu. Pokud byste chtěli o knize vědět více, mrkněte na RECENZI.

JSEM SINGLE A POMSTÍM SE - Tracy Bloomová
Naprosto skvělá romantika na letní večery. Kniha je vážně dobrá oddechovka. Myslím si, že není vůbec pro malé děti, jak tomu nasvědčuje obálka, takže se nenechte odradit. Na tuto knihu jsem dělala také recenzi, můžete si jí přečíst TADY.
Od autorky chci další knihu a to Žádný sex je úterý. Doufám, že bude také tak dobrá.

KATAKOMBY - Madeleine Roux
Poslední díl série Asylum. První dva díly byly super. Třetí byl také velmi dobrý. Ani nevím, který se mi z těch tří líbil nejvíc. Opět byl díl velmi napínavý a poutavý, proto jsem měla knihu přečtenou během jednoho večera. Jako předchozí dva díly má i tento díl krásné, strašidelné fotografie. Na recenzi se můžete těšit, co nejdříve.


Jen 5 knih, bohužel jsem byla nemocná a neměla jsem chuť číst, raději jsem koukala na seriály.
Jaké knihy jste přečetli Vy v měsíci srpen?

Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Shock *Shock | Web | 5. září 2017 v 16:36 | Reagovat

Moc pěkné knížky:)

Jak už jsem zmiňovala, tak katakomby se mi líbí hrozně moc, ale nevím, kdy se dostanu ke koupi celé série:/.

2 Iris Iris | E-mail | Web | 6. září 2017 v 19:38 | Reagovat

Jsem singl a pomstím se, už ten název mě pobavil, asi do ní půjdu.
Jinak seš dobrá, že jsi přečetla   knih, já nějak toto nedávám.

3 BethanyGol BethanyGol | E-mail | Web | 10. října 2017 v 8:54 | Reagovat

http://owhagroup.co.za/story.php?title=order-deltasone-prednisone-online-cheap-buy-drugs-without-prescription

4 BethanyHox BethanyHox | 21. října 2017 v 2:18 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and cried about his sleeplessness. I totally told him to <a href=http://juegosfriv.eu/profile/anita55o149.html>website</a> and deal with it.

5 BethanyRye BethanyRye | 15. listopadu 2017 v 13:40 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and complained about his insomnia. I totally told him to <a href=https://foursquare.com/user/463710387>link</a> and deal with it.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama