Slevy pro Vás ZDE.

Přečtené knihy za září 2017

10. října 2017 v 15:34 |  -Přečteno
Krásný den přeji všem.
Dneska Vám chci ukázat knihy, které jsem přečetla v měsíci září. Bohužel jich je jen 5. Nějak jsem neměla náladu číst.
________________________________________________
KRVAVÁ MARY - Alexander Stainforth
Hned na začátku měsíce jsem sáhla po hororu, který byl velmi čtivý, a všem bych ho mohla doporučit. Četla jsem ho večer, když jsem byla sama doma. Ležela jsem v posteli a naproti mám skříň se zrcadlem, to nebyl dobrý nápad, musela jsem jít rozsvítit velké světlo. Kniha se mi líbila moc a určitě si ji někdy přečtu znovu, třeba za rok zase večer.KOŘENY ZLA - Fabrice Humbert
Hodně zajímavá kniha. Hlavní hrdina najde v Buchenwaldu v muzeu fotografii, na které je muž, který je velmi podobný jeho otci. Fotografii získá a ukáže jí otci, ten o tom nechci ani slyšet. Hlavní hrdina pátrá a zjistí, že jeho dědeček není jeho pravý děda, ale ten muž z fotografie ano. Po různém pátrání zjistí, jak jeho babička podvedla dědu s jiným mužem, do kterého byla velmi zamilovaná a s ním měla právě jeho otce. Bohužel jejího milence odvedli do koncentračního tábora, její muž ji odpustil a vychovával nepravého syna, tak jako by byl jeho vlastní. Kniha mě bavila.

ZÁZRAČNÝ ÚKLID - Marie Kondo
Knihu jsem měla přečtenou dost rychle, protože je velmi čtivá a zajímavá. V něčem mi kniha velmi pomohla, ale řekla bych, že plno věcí je přetažené za vlasy. Nejsem na to, abych při vyhazování věcí do koše, každé věci poděkovala za službu nebo si třeba nechci každý den po práci vytahovat úplně všechno z kabelky, když vím, že si ji zítra vezmu zase do práce. Doporučuji knihu všem, co bydlí bez rodičů a chtějí udržovat u sebe doma pořádek. Myslím si, že tato kniha pomůže každému, jen nějaké věci určitě zavrhnete, tak jako já.

ČERNÉ LEKNÍNY - Michel Bussi
Má první detektivka od autora Bussi Michel. Určitě bych si od něj přečetla i další knihy, ale musejí počkat, protože mám doma na čtení jiné knihy. Jedná se o detektivku z krásného venkova, kam jezdi malíři. Tato kniha byla docela dobrá, jen začátek byl nudnější, ale chtěla jsem vědět, jak to všechno dopadne a konec mě docela dostal. Psala jsem nedávno na Černé lekníny recenzi, na kterou se můžete podívat SEM.

TAJEMNÁ MÍSTA NAŠÍ ZEMĚ - Petr Dvořáček
Poslední kniha, kterou jsem přečetla v měsíci září. Nečetla jsem ji na jeden zátah, četla jsem ji v průběhu celého měsíce. Byla to velmi zajímavá kniha, která obsahuje tajemná místa zde v ČR, u kterých je ve zkratce zmíněn i historický příběh. Zapsala jsem si plno zajímavých míst, kam se díky této knize chci podívat.

Tak to byly všechny knihy, které jsem přečetla v měsíci září.
Určitě mi napište, co jste četli Vy.
Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klár - 16 let Klár - 16 let | Web | 10. října 2017 v 16:17 | Reagovat

Nejvíce mě zaujali dvě knihy. Kořeny zla, které zní dost dobře. Takové příběhy mám ráda a hlavně když někdo dohledává své kořeny v rodině.

A druhá tajemná místa naší země. Tu si určitě pořídím:-).

O čem jsem ještě přemýšlela, tak bych se zkusila podívat po zázračném úklidu. V některých věcech by mi to třeba pomohlo jelikož jsem bordelář.:-)

2 Eliss Eliss | Web | 11. října 2017 v 7:05 | Reagovat

Velmi mě zaujaly ty Kořeny zla...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama