Slevy pro Vás ZDE.

Prosinec 2017

Skippy - dupačky pro dospělé se slevou

29. prosince 2017 v 15:36 -Kalhoty, overaly
Přeji krásný pátek všem!
Bohužel stále nemám čas a ani náladu sedět na počítači, takže se velmi omlouvám, že jsou tu články, tak málo. Od nového roku se to snad změní.
Dneska jsem se koukala na různé slevy na internetu a narazila jsem na KUPONKA.CZ na slevu na dupačky pro dospělé SKIPPY. Vždycky se mi tyto dupačky líbily, přijde mi to jako fajn overal na doma. Slevu mají jen na 6 vybraných modelů, raději jsem Vám sem dala printscreen ze stránky, abyste, věděli jaké jsou ve slevě. Koukala jsem, že dali do slevy vcelku pěkné dupačky, určitě si z nich vyberete. -400Kč z dupaček je docela dost si myslím.
Co říkáte Vy na tyto SKIPPY dupačky pro dospělé?

Třetí a poslední Glanc box v roce 2017

25. prosince 2017 v 16:33 -Moje články
Krásné svátky přeji. Doufám, že si užíváte volna s cukrovím a rodinou.
Na GLANC BOX jsem se těšila hrozně moc, jelikož mám tyto boxy ráda. Pokaždé v nich najdu něco nového či zajímavého. V zimním glanc boxu byl časopis Top class, což je katalog pro snoby. Hodinky za 300tis, kabát za 44tis, luxusní auta, hotely atd...katalog opravdu pro pracháče, já si ho ráda prohlédla, ale nikdy by mě nenapadlo si ho koupit.
Těšila jsem se na obsah a byla jsem mile překvapena, i když přítel radost neměl snad z ničeho.
Co bylo v zimní GLANC boxu? Mrkněte do celého článku.

Zimní muži - Jesper Bugge Kold

23. prosince 2017 v 12:54 -Knihy recenze
Krásnou sobotu přeji.
Zítra je den D. Doufám, že vypnete všechnu elektroniku a budete se věnovat rodině, tak jako já.
Konečně tu mám pro Vás recenzi na knihu ZIMNÍ MUŽI od Jesper Bugge Kold. Mám ji doma už asi měsíc, nejprve jsem čtení knihy oddalovala, až přišel den, kdy jsem si přečetla pár stran a tak to pokračovalo několik dní. Knihu jsem tedy četla skoro 14 dní. Vůbec jsem neměla náladu na čtení, měla jsem jiné starosti. Neustálý stres mě donutil jen sedět a koukat na filmy.
Obálka knihy je zajímavá a téma také. Jaká kniha nakonec byla? To se dozvíte v celém článku, kde najdete jak anotaci, tak i mou recenzi.

Brandnooz box - prosinec 2017

22. prosince 2017 v 12:13 -Jídlo & pití
Krásný pátek všem!
Prázdniny jsou tu, doufám, že máte plno plánů. O zítra koukám jen a jen na pohádky.
Včera mi mamka dovezla balíčky, které mi dorazily poštou a mezi nimi byl i prosincový brandnooz box, na který jsem byla velmi zvědavá.
Hned jak jsem otevřela box, tak na mě vykoukl komiks Čtyřlístek. Připomněl mi dětství a hned jsem se do něj začetla. Přítel do mě šťouchal, zda jsem se už podívala, co je v boxu. Nepodívala, musela jsem Čtyřlístka dočíst. Je to krásný dětský komiks, já bych ho svému dítěti určitě kupovala.
Teď už tedy k samotným potravinám, které byli v boxu. Mrkněte do celého článku, kde najdete i fotky. Tentokrát je spokojenější s boxem přítel.

Konečně vysoké kozačky a třpytivé válenky

17. prosince 2017 v 11:32 -Recenze: Oblečení, boty
Krásnou neděli všem!
Jak se máte? Já se mám, tak nějak skvěle, protože mám dobrý pocit, že mám už do konce roku volno. Mám v plánu se válet u knih, popíjet výbornou kávu, pojídat cukroví a koukat na pohádky. Doufám, že školákům tento týden uteče a pak zasloužené volníčko, že?

Dneska Vám konečně ukážu třpytivé válenky z listopadového wishlistu a ještě vysoké kozačky, které mi dorazily minulý týden. Oboje boty jsou z e-shopu MILUJEME-BOTY.CZ, kde nakupuji boty už několik let. Mají dobře označené velikosti. U každé boty mají tabulku, kde jsou cm a podle toho vyberete velikost. Pokaždé beru 25,5 nebo 26cm a vždy mi boty jsou.
Mám z kozaček obrovskou radost, a jaký jsou válenky? Mrkněte do celého článku.

Listopadové přírůstky do mé knihovny 2017

14. prosince 2017 v 19:18 -Přírůstky
Dobrý večer,
cukroví mám skoro hotové, ještě mi zbývají vosí hnízda, ale na ty je ještě čas.
Jelikož budu mít teď hodně času, tak chci do konce roku přečíst ještě tak 5 knih. A když už píšu o knihách, tak tu mám konečně článek o knihách, které jsem si pořídila v měsíci listopad.
_____________________________________

LEVNÉ KNIHY
V polovině listopadu jsme jeli na výlet a při tom jsem se zastavila vedle ve městě v levných knihách. Šla jsem tam s úmyslem, že si koupím POLÁMANÉ PANENKY za 79Kč, ale to bych nebyla já, kdybych si neodnesla i nějaké jiné knihy. Konečně jsem si odnesla knihu ETTA A OTTO A RUSSELL A JAMES za 29Kč. Už když ji dali do levných knih, tak jsem po ní pokukovala, ale až teď jsem si ji koupila a poslední kniha se jmenuje PRAŽSKÝ TANEC SMRTI, která stála 49Kč. Opět na téma holocaust a doba ze dnů osvobození. Těším se na ní.

ARGAN OIL od značky XPEL

12. prosince 2017 v 16:20 -Vlasová kosmetika
Krásný den,
pro mě tedy dobrý a krásný vůbec není. Kdybych měla deníčkový blog, tak si tu dneska vyleju srdíčko, byl by to článek extra dlouhý. Není dobré se trápit, proto hodlám udělat zítra velkou změnu.
Omlouvám se za neaktivitu, ale je toho na mě tolik, že většinu volného času spím a peču cukroví. Dneska jsem si čas na blog udělala a přidám Vám sem recenzi na skvělý olejíček na vlasy, třeba ho někomu koupíte k Vánocům, protože má moc pěkné balení.

Konečně jsem vyzkoušela nějaký ten produkt od Xpel z řady Argan oil. Chtěla jsem hlavně olejíček a ten taky mám a jaký je? Mrkněte do celého článku, kde se dozvíte více.

Přečetla jsem na podzim 2017 všechny knihy, které jsem chtěla?

10. prosince 2017 v 15:29 -Knižní povídání
Vůbec nic nestíhám, když už mám čas, tak peču cukroví, ať mám letos také nějaké dobré ke kávě. Doufám, že Vy si užíváte zimu a nakupujete dárky na Vánoce. Dneska bych Vám ukázala, jaké knihy jsem přečetla na podzim, ale jen ty knihy, které jsem měla na seznamu knih, které bych ráda přečetla na podzim.
__________________________
HOLOCAUST, VÁLKA
Nejlepší období na čtení takových knih je pro mě jednoznačně podzim. Jak už jsem psala v článku o knihách, které chci přečíst na podzim.
LÁSKA ANNY FRANKOVÉ - Toto byla první kniha, kterou jsem přečetla v říjnu, vzala jsem si ji jako první, protože mě velmi zajímala a trošku mě zklamala. Byl to totiž vymyšlený příběh, jak by to asi mohlo být, ale i tak jsem si ji ráda přečetla.
KDO UDAL ANNE FRANKOVOU? - Tak tuto jsem si vzala na čtení hned po té první, protože je taktéž o Anně Frankové. Kniha je plná úvah a domněnek. Autoři řeší, kdo mohl Frankovi udat a čerpají hodně z knihy od americké spisovatelky, takže si myslím, že je tato kniha docela zbytečná, ale nevadí. Zařadila jsem si ji do knihovny vedle Deníku Anny Frankové.
KOŘENY ZLA - Zajímavá kniha. Hlavní hrdina najde v Osvětimi fotografii, na které je muž, který je velmi podobný jeho otci. Začne pátrat a dozví se, že se mu celou dobu "lhalo". Jeho děda není jeho pravý děda. Dlouhé pátraní a zjišťování. Ano, bavila mě,
STUDENTI, LÁSKA ČEKA A SMRT - Na tuto jsme se bohužel nedostala. Měla jsem tolik nových skvělých knih, že jsem tuto neustále odkládala.

WISHLIST KNIH #9

6. prosince 2017 v 15:18 -BookWishlist
Další knihy, které připisuji na můj wishlist knih. Pro Vás to je jen inspirace, třeba Vás nějaká zaujme natolik, že ji budete c chtít dostat k Vánocům. Určitě mi dejte vědět, zda nějakou z z těchto znáte?

NEJHEZČÍ MÍSTA SVĚTA - Jan Hocek
PO MYSTICKÝCH MÍSTECH SVĚTA - Saraha Bartlettová
DĚJINY ZLOŽINU - Hill Tim

PO TVÉM BOKU - Kasie West
SLUŽEBNÁ HOSTINCE - Dilly Court
ŠEPTAJÍCÍ DÍVKA - Marko Hautala
VYTOUŽENÉ DÍTĚ - Catherine Chidgey

LÁSKA ZA OSTNATÝM DRÁTEM - Hana Radulicová
LÉKÁRNÍK Z OSVĚTIMI - Patricia Posnerová
NEBE, NA NĚMŽ NESVÍTILY HVĚZDY - Rainer M. Schröder
IBM A HOLOKAUST - Edwin Black
DÍVKA V MODRÉM PLÁŠTI - Monica Hesseová

Brandnooz box - listopad 2017

3. prosince 2017 v 18:46 -Jídlo & pití
Právě jsem dorazila z jedné akce a jsem totálně zmrzlá, dopíšu tento článek a jdu do sprchy a pak do pelíšku.
Konec neděle je tu. To tak letí, že zítra opět škola/práce. Já ještě ke všemu budu v práci až do večera, ale nevadí, večer budu snad péct cukroví.
V pátek jsem si vyzvedla brandnooz box, bohužel jsem neměla čas Vám ho ukázat dříve, snad Vám to nevadí, že ho ukazuji dnes.

Právě mají na webu Vánoční nabídku, tak se můžete mrknout, třeba si box objednáte.
Co bylo v listopadovém boxu, najdete v celém článku.

Přečtené knihy za listopad 2017

2. prosince 2017 v 15:58 -Přečteno
Krásnou sobotu.
Dneska v rychlosti krátký článek o knihách, které jsem přečetla v listopadu. Jelikož jsem měla období migrén, tak jsem přečetla jenom 4 knihy. Vážně ostuda, ale bylo mi vážně zle, migrény jsou svinstvo. Pokaždé jsem tak tři dny v háji.
____________________________________________

VŠE, CO JSME MILOVALI - Pam Jenoff
Další kniha od Jenoff. Bohužel nejslabší a opravdu nic moc, ale jsem ráda, že ji mám v knihovně, protože se mi líbí, když mám více knih od jednoho autora u sebe. Jinak se příběh četl velmi dobře, protože autorka píše vážně skvěle. Pokud shání romány, kde je v hlavní roli nacismus, doporučuji od Jenoff její dvě předchozí knihy.