Slevy pro Vás ZDE.

Listopadové přírůstky do mé knihovny 2017

14. prosince 2017 v 19:18 |  -Přírůstky
Dobrý večer,
cukroví mám skoro hotové, ještě mi zbývají vosí hnízda, ale na ty je ještě čas.
Jelikož budu mít teď hodně času, tak chci do konce roku přečíst ještě tak 5 knih. A když už píšu o knihách, tak tu mám konečně článek o knihách, které jsem si pořídila v měsíci listopad.
_____________________________________

LEVNÉ KNIHY
V polovině listopadu jsme jeli na výlet a při tom jsem se zastavila vedle ve městě v levných knihách. Šla jsem tam s úmyslem, že si koupím POLÁMANÉ PANENKY za 79Kč, ale to bych nebyla já, kdybych si neodnesla i nějaké jiné knihy. Konečně jsem si odnesla knihu ETTA A OTTO A RUSSELL A JAMES za 29Kč. Už když ji dali do levných knih, tak jsem po ní pokukovala, ale až teď jsem si ji koupila a poslední kniha se jmenuje PRAŽSKÝ TANEC SMRTI, která stála 49Kč. Opět na téma holocaust a doba ze dnů osvobození. Těším se na ní.


GRADA a MEGAKNIHY
Nakladatelství Grada mi poslalo třetí díl od autora Robert Bryndza. Je to skvělá detektivka TEMNÉ HLUBINY, psala jsem na ní recenzi, tak si ji můžete přečíst TADY. Všem doporučuji všechny tři díly. I Megaknihy mi poslalo báječnou knihu. Taktéž detektivku s názvem ŽENA Z KAJUTY Č. 10. Také pěkná detektivka, a pokud Vás zajímá jaká je, můžete si také přečíst recenzi TADY.

DATABAZEKNIH a KNIZNI KLUB
Na začátku měsíce mi přišla kniha z bazaru z databáze knih. I s poštovných mě stála 110Kč. Jedná se o třetí díl ze série Alex Morrowová. BOHOVÉ A BESTIE. Četla jsem první díl, na druhý se chystám, tak ať mám rovnou doma i třetí. Na knižním klubu jsem kupovala knihy jako dárky k Vánocům a sobě jsem si vzala jen jednu knihu a to byla ještě ve slevě za 44Kč. VŠECHNY STARÉ NOŽE, zaujala mě hlavně obálka, tak jsem zvědavá, o čem bude.

KNIHCENTRUM
I v měsíci listopad jsem dostala knihu od Knihcetrum. ZIMNÍ MUŽI mě velmi lákali. Je to náročnější čtení. Právě ji čtu a jde to bohužel pomalu. Snad o víkendu tu na ní bude recenze. Tuto můžete koupit třeba tatínkovi k Vánocům, pokud se zajímá o války.

8 nových knih. Neutratila jsem za ně moc. Tři jsou z levných knih, jedna z bazaru a jedna ze slev na Knižním klubu. Poslední tři jsem dostala. Takže jsem spokojená. V prosinci to bude bída, vůbec knihy nekupuji a to je dobře, jelikož mám doma milion knih na čtení.
Jaké knihy jste si pořídili Vy v měsíci listopad?


Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama