Slevy pro Vás ZDE.

Přečetla jsem na podzim 2017 všechny knihy, které jsem chtěla?

10. prosince 2017 v 15:29 |  -Knižní povídání
Vůbec nic nestíhám, když už mám čas, tak peču cukroví, ať mám letos také nějaké dobré ke kávě. Doufám, že Vy si užíváte zimu a nakupujete dárky na Vánoce. Dneska bych Vám ukázala, jaké knihy jsem přečetla na podzim, ale jen ty knihy, které jsem měla na seznamu knih, které bych ráda přečetla na podzim.
__________________________
HOLOCAUST, VÁLKA
Nejlepší období na čtení takových knih je pro mě jednoznačně podzim. Jak už jsem psala v článku o knihách, které chci přečíst na podzim.
LÁSKA ANNY FRANKOVÉ - Toto byla první kniha, kterou jsem přečetla v říjnu, vzala jsem si ji jako první, protože mě velmi zajímala a trošku mě zklamala. Byl to totiž vymyšlený příběh, jak by to asi mohlo být, ale i tak jsem si ji ráda přečetla.
KDO UDAL ANNE FRANKOVOU? - Tak tuto jsem si vzala na čtení hned po té první, protože je taktéž o Anně Frankové. Kniha je plná úvah a domněnek. Autoři řeší, kdo mohl Frankovi udat a čerpají hodně z knihy od americké spisovatelky, takže si myslím, že je tato kniha docela zbytečná, ale nevadí. Zařadila jsem si ji do knihovny vedle Deníku Anny Frankové.
KOŘENY ZLA - Zajímavá kniha. Hlavní hrdina najde v Osvětimi fotografii, na které je muž, který je velmi podobný jeho otci. Začne pátrat a dozví se, že se mu celou dobu "lhalo". Jeho děda není jeho pravý děda. Dlouhé pátraní a zjišťování. Ano, bavila mě,
STUDENTI, LÁSKA ČEKA A SMRT - Na tuto jsme se bohužel nedostala. Měla jsem tolik nových skvělých knih, že jsem tuto neustále odkládala.


DETEKTIVKY
Když je venku pochmurně ráda čtu detektivky, hlavně takové ty napínavé.
KONEC VOSÍ SEZÓNY - Čekala jsem na třetí díl, ale nakonec se ani na jeden díl nedostalo. Určitě si oba díly přečtu v zimě.
ABSOLUTNÍ ZLO - Ani na tuto detektivku se nedostalo, bohužel taktéž odkládám na nevím kdy.
VÍR -Je z levných knih, takže jsem očekávala, že to bude blbost a bude velmi nudný. Naopak mě mile překvapila a všem ji doporučuji, pokud na ní narazíte ještě v levných knihách, kupte si ji.

ROMÁNY + THRILLER/HOROR
MADAM X - Tuto jsem chtěla vážně přečíst, ale nakonec na ní bohužel nedošlo, což mě mrzí, ale určitě se do ní pustím, co nejdřív.
KOČÁR DO NEZNÁMA - Tuto knihu mám doma vážně dlouho, ale nějak se mi do ní nechce, jelikož má asi 5 dílů a já mám doma jen jeden. Takže ji neustále odkládám.
SIROTEK Č. 8 - Sirotka jsem si brala na čtení s tím, že se mi asi líbit nebude, protože jsem o ní četla dost negativity, protože od ní každý očekával něco jiného. Nakonec se mi vcelku líbila a jsem ráda, že jí mám ve své knihovně.
KRVAVÁ MARY - Na tento horor jsem se velmi těšila, proto jsem si ji vzala jako úplně první na čtení. Líbila se mi, i když je to taková pohádka.
Jsem vcelku spokojená. Z 11ti naplánovaných knih jsem přečetla 6.

Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FoxFirer FoxFirer | E-mail | Web | 10. prosince 2017 v 15:45 | Reagovat

A co fantasy knihy? Vlkodlaci, draci, kouzla, elfové atd. atd. Taky čteš? A jestli ano tak nějaký typ na klihu? :D

2 *Shock *Shock | Web | 10. prosince 2017 v 20:36 | Reagovat

Vcelku dost knih:-). Jsi na tom lépe než já.

Knížku Studenti, láska. čeka a smrt jsem dnes viděla v levných knihách, ale moc mě nezaujala..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama