Slevy pro Vás ZDE.

Nové omalovánky do sbírky #3

9. února 2018 v 12:10 |  -Antistresové omalovánky
Krásný den všem.
Dneska bych Vám ráda ukázala další mé nové omalovánky, které jsou naprosto skvělé, jelikož neobsahují jen obrázky. Relaxační omalovánky pro dospělé BESTIÁŘ. Autorkou je Zuzana Petráková. Podle titulky omalovánky, si plno lidí asi řekne, že bude omalovánka obsahovat různé nestvůry či pohádkovou vymyšlenou zvěř, ale pravdou je, že obsahuje 78 zvířat, které opravdu existují, ale jsou v ohrožení.
Jaké jsou omalovánky? Jak se mi líbí?
Mrkněte do celého článku, kde se i dozvíte, co ještě omalovánka obsahuje jiného než jen obrázky.


Nějak jsem si nepřečetla, kolik Bestiář obsahuje omalovánek, ale když mi Bestiář dorazil, byla jsem mile překvapena, jelikož je omalovánka dost tlustá. Obsahuje totiž 78 perokreseb ohrožených druhů zvířat a naproti každému obrázku jsou informace k danému zvířeti. Je to krásná "encyklopedie" ve které si zvířata vybarvíte sami. Bude to podle mě krásný dárek, pro někoho kdo miluje zvířata a rád si někdy něco vybarví.
Každý obrázek má u kraje naznačenou čáru, takže si můžete vybarvený obrázek i vystřihnout, třeba zarámovat nebo někam nalepit. Jelikož jsou obrázky opravdu krásné, tak by bylo moc hezké dát si nějaké výtvory pod sklo na zeď.

Vyfotila jsem Vám dvě zvířata, abyste viděli, jak omalovánky ve skutečnosti vypadá. Na jedné straně jsou informace o zvířeti a opravdu jsou to zajímavé informace, které hltám při každém vybarvováním.
Na druhé straně je vždy obrázek na vybarvení, který má většinou pozadí ve tvaru kruhů. Některé mají, ale třeba jako pozadí listy. Většinou jsou na pozadí, ale kruhy, takže můžete vybarvit zvíře podle pravdy, které si najdete na internetu a pozadí vybarvit bláznivě.
Papíry v omalovánce jsou skvělé. Řekla bych, že se jedná o slabší čtvrtku, jelikož jsou obrázky oboustranné, tak je důležité dát si pod každý vybarvovaný obrázek papír, či nějakou podložku, aby se nám písmo neobtisklo na další stranu, kde je další obrázek.
Už mám jedno zvíře vybarvené, ale jak asi víte, tak vybarvené obrázky dávám do článku Vybarveno/domalováno, takže se něj můžete těšit, jelikož takový článek bude asi za 5 dní.

Omalovánky jsou naprosto skvělé. Nejen, že můžete vybarvovat zvířata, ale zároveň se i něco zajímavého dozvíte o ohrožených druzích.
Od autorky vyšel u Grady i HERBÁŘ OMALOVÁNKOVÝ, který bych také ráda měla doma.

Omalovánky BESTIÁŘ mám z
Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Shock *Shock | Web | 9. února 2018 v 17:14 | Reagovat

Musím říct, že tyto omalovánky vypadají úplně úžasně! :-).

2 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 10. února 2018 v 13:04 | Reagovat

Je to paráda! (haha - zrovna jsem se chystala pochválit, že je to skvělé, když se něco dozvíš o tom daném ohroženém zvířátku a na druhé stránce si jej můžeš vybarvit :-) ale čtu, že jsi to vlastně napsala v posledních větách článku :-) ale stejně to stojí za zmínku! :-)

3 Joina Joina | Web | 10. února 2018 v 14:51 | Reagovat

Juu tak ty jsou kouzelné :) Tyhle jsem ještě v knihkupectví neviděla. Já jich mám už doma tolik že jak mám tak málo času, nestíhám je vymalovávat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama