Slevy pro Vás ZDE.

Přečtené knihy za leden 2018

5. února 2018 v 8:58 |  -Přečteno
Dobré ráno.
Nemohla jsem vůbec spát, tak jsem si sedla k PC a připravila jsem pro Vám článek o knihách, které jsem přečetla za leden 2018. Přečetla jsem 4 knihy a jednu rozečetla. Nějak nebyla chuť číst, ale díky čtvrtému dílu Skleněného trůnu jsem se opět rozečetla a čtu každý den, alespoň chvilku před spaním. Unaví mě to a pak usnu bez problémů, ale dnes jsem nemohla číst, jelikož jsme koukali na seriál, proto ponocuji.
Mrkněte se, jaké knihy jsem přečetla, a určitě mi dejte vědět, zda jste nějaké knihy z těchto knih četli.
____________________________________________________

VÁLEČNÉ DENÍKY - Olga Horníčková - Nováková
Kniha z levných knih. Válečné deníky mě baví číst, ale tento deník mě docela dost bohužel nudil. Očekávala jsem tak trochu něco jiného, ale i tak jsem ráda, že jsem si deník přečetla a vím, jak žila Olga. Myslím si, že už tuto knihu asi nikdy neotevřu, ale já knihy s tématikou válek/holocaustu jakoby sbírám. Baví mě toto téma a chtěla bych se dozvídat další a další skutečné události, které se staly během války.


BELLMAN & BLACK - Diane Setterfieldová
Další kniha z levných knih. Očekávala jsem nějakou fantasy, ale ve skutečnosti to byl román o životě a smrti, o radosti a smutku. Podle mě to byla hodně zajímavá a i divná kniha. Půlka knihy mi občas nedávala smysl, ale pak jsem vše pochopila a nakonec mi kniha dala hodně a určitě si ji v budoucnosti někdy zase ráda přečtu. Pokud na knihu ještě narazíte v levných knihách, určitě si ji kupte.

ZRŮDY STOLETÍ - Eduard Svítivý
Ráda čtu skutečné příběhy z války, z různých událostí, ale také mě i občas zajímají vrazi. Tato kniha je skvělá. U každého vraha je napsané jeho dětství, ze kterého je patrné, proč daný vrah vraždil, a jak. Někteří vrazi vypadají jako obyčejní lidé, ale pak udělají takové věci, které si ani nedovedete představit. Jsem ráda, že jsem se dozvěděla i kolik let za vraždy vrazi dostali. Vážně velmi zajímavé čtení, pokud Vás zajímají případy vrahů, tak knihu doporučuji. Uvnitř jsou i fotografie, kde je třeba vyfocené rozřezané tělo, takže pokud toto nesnášíte, tak si knihu raději nekupujte.

KRÁLOVNA STÍNŮ - Sarah J. Maas
Na čtrtý díl jste tu mohli vidět recenzi. Byl vcelku dobrý, ale stále mám nejraději první dva díly. Několikrát jsem si u této knihy řekla, že by pár stran mohla autorka vynechat. Líbilo se mi hodně jak se Aelin s Jeřábem přitahovali a čarodějka Manon mě také docela okouzlila, takže Vám radím, pokud máte rádi fantasy, tak tuto sérii musíte mít.

ŘÍŠE BOUŘÍ - Sarah J. Maas
Jsem teprve v půlce a je to pecka. Zatím asi nejlepší díl, určitě se těšte na recenzi, která bude snad do týdne.

Konečně jsem se vrhla na čtvrtý díl Královna stínů. Dočítám pátý a jsem ráda, že je série za mnou. Moc se mi líbila a vypadá krásně i v knihovně.

Jaké knihy jste přečetli Vy v lednu?

Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kikuš:) Kikuš:) | Web | 5. února 2018 v 15:26 | Reagovat

Ahoj, jseš lepší než já :D
Já přečetla jen jednu knihu (Rozpálený) a další jsem rozečetla :/
Nějak není poslední dobou čas číst i kdybych strašně chtěla.

2 *Shock *Shock | Web | 5. února 2018 v 19:15 | Reagovat

Moc hezké knížky. Nejvíce mě zaujala první knížka, takové témata mám "ráda".:-)

Já za leden přečetla jen jednu knihu a to - MY 2. Snad se v tomto měsíci polepším :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama