Slevy pro Vás ZDE.

Přírůstky do mé knihovny - duben, květen 2018

27. května 2018 v 9:00 |  -Přírůstky
Krásnou neděli všem!!
Dneska tu pro Vás mám na ukázku knihy, které jsem si koupila v dubnu a v květnu. Není jich moc.
V dubnu jsem si koupila jen 4 knihy, a to z levných knih, takže jsem za ně ani moc neutratila. Jak jsem psala v minulých článcích, tak mám stále stopku, nenakupuji tunu knih jen tak. Nakupuji jen v levných knihách nebo si kupuji knihy do sérií.
________________________

LEVNÉ KNIHY
SVŮDNÍK A VRAŽEDKYNĚ (59Kč) - O této rodině mám doma několik knih. Ráda se o nich dozvídám více, i když knihy jsou docela zavádějící. Plno autorů se snaží na knihách jen vydělat. Nevadí, i tak jsem si knihu koupila do sbírky a chystám se na ní asi na podzim, jelikož na podzim takové knihy čtu nejraději.
OSUDY ČESKÝCH ZRÁDCŮ (69Kč) - Knihu jsem viděla na e-shopu levných knih. Nejprve jsme si ji chtěla objednat. Nakonec jsem, ale raději jela do kamenného obchodu a rovnou jsem si odnesla 4 knihy.
Obě knihy jsou ještě k dostání jak na internetu, tak i v obchodech.LEVNÉ KNIHY
PÍSEŇ ZVĚROKVARKA (49Kč) - Doma mám první díl, když jsem uviděla v levných knihách druhý, hned jsem ho brala a šla k pokladně. Je to spíše fantasy pohádka, ale na oddych je to skvělé čtení.
JAK ŽÍT S NEUROTICKOU KOČKOU (cca 19Kč) - Doma máme dvě kočky. Je to hodně vtipná kniha, takže jsme ji v levných knihách nemohli nechat. Bohužel to byl poslední výtisk na prodejně, a proto je i docela poškrábaný a poničený. Nevadí, i tak se bavíme při každém přečteném odstavci. Na e-shopu už ji také nemají, což je škoda.
ZBÝVÁ NÁM TAK MÁLO ČASU (cca 59Kč) - Vůbec nevím, o čem tato kniha je. Zalíbila se mi obálka a cena, takže jsem ji brala i přesto, že nevím děj. Snad to bude taková ta romantika na večery k vínku. Opět už ji asi nemají, jelikož jsem ji na e-shopu neviděla.

GRADA
Od nakladatelství GRADA jsem dostala naprosto úžasnou knihu. Jedná se o knihu MANUÁL PRO MILOVNÍKA KÁVY. Miluji kvalitní kávu, takže je tato kniha přesně pro mě. Už ji mám rozečtenou a sepisuji recenzi. Máte se na co těšit, protože už teď Vám mohu říct, že je to povedená kniha a pro milovníka kávy to bude úžasný dárek.

6 knih za dva měsíce. Jsem spokojená. Bohužel stále moc nečtu, jelikož měním práci a ty problémy máme furt, takže nálada na čtení není.

Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SáraD. SáraD. | E-mail | Web | 30. května 2018 v 22:26 | Reagovat

Pěkné knihy, nečetla jsem, ale poslední mě zaujala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama