Slevy pro Vás ZDE.

Nové omalovánky do mé sbírky #12

29. srpna 2018 v 7:49 |  -Antistresové omalovánky

NOVÉ OMALOVÁNKY - DÁRKY K NAROZENINÁM

OBLAKOVKY K NAROZENINÁM
17.srpna jsem měla narozeniny. Takže jsem si udělala radost a koupila si 6 omalovánek z OBLAKU. Jsou to vlastivědné omalovánky od autorky Blanky Kučerové. Na začátku července jste tu mohli vidět článek o první várce z OBLAKU.
Chtěla jsem mít doma všechny, takže jsem si na narozeniny objednala dalších 6. Chybí mi už je jedna omalovánka.
Jak můžete vidět na fotce, tak jsem si objednala: Poniklá, Kořenov, Mnichovo Hradiště, Železný Brod, Vysoké nad Jizerou a Liberec. Asi se mi nejvíc líbí Železný Brod a Kořenov.
Každá omalovánka stála 49Kč, kromě Vysoké nad Jizerou, která stála 39Kč.Mnichovo Hradiště je novinka. Vyšla nedávno. Město znám, takže jsem byla ráda, že konečně vydali omalovánku města, které znám. Je to opět velmi povedená omalovánka. K objednávce jsem dostala pohlednici, která je úžasná.
Vlastivědné omalovánky můžete objednávat přímo a e-shopu www.e-oblak.cz.

DÁREK OD PŘÍTELE
V červenci vyšla jedinečná omalovánka PRAMÍNEK NADĚJE, kterou vydala Vladislava Schafferhans, ale na omalovánce se podíleli i jiní autoři a není to jen tak ledajaká omalovánka. Koupí této omalovánky jsem přispěla na dobrou věc, jelikož CELÝ VÝTĚŽEK z prodejní ceny byl věnován NADAČNÍMU FONDU ŠANCE ONKOLÁČKŮM.
Tuto omalovánku mi koupil přítel k narozeninám, jelikož nevěděl, co mi koupit. Tak jsem řekla, ať mi koupí tuto omalovánku. Jednak mi udělá radost a také přispějeme na dobrou věc. Bohužel byla omalovánka v limitovaném počtu a už je rozebrána, takže se už nedá pořídit.

JEŠTĚ JEDNA KOUPĚ SAMA SOBĚ
Z knižního klubu jsem objednávala kamarádovi dárek, tak jsem se podívala, jaké omalovánky mají ve slevě a tuto omalovánku: ANTISTRESOVÉ OMALOVÁNKY DEKORATIVNÍ MOTIVY měli jen za 29Kč, tak jsem si ji vzala a řekla si, že to bude také k narozkám. Je to klasická omalovánka na relax k filmu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 V3ronika♥ V3ronika♥ | Web | 29. srpna 2018 v 11:58 | Reagovat

Tak ty s tím městem vypadají fakt dobře :O

2 Cherry Berry Cherry Berry | Web | 29. srpna 2018 v 15:52 | Reagovat

Omalovánky vypadají velice dobře😊

3 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 30. srpna 2018 v 15:18 | Reagovat

Moje srdce si získaly ty omalovánky, které jsou s těmi městy... byla by paráda, kdyby postupně přibývaly i ostatní města z ČR :-) zdá se mi to jako parádní nápad :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama