Slevy pro Vás ZDE.

Přírůstky do mé knihovny - červenec 2018

18. srpna 2018 v 12:39 |  -Přírůstky
Krásnou sobotu přeji. Opět je venku tak krásně. Pojedu na zahradu, a ještě se chci zastavit v drogérii a v KIK.
Doufám, že Vy nesedíte doma a užíváte si léto venku.
Dneska bych Vám ráda ukázala mé nové knihy, které jsem si pořídila v měsíci červenec.

GRADA
Od nakladatelství GRADA jsem dostala tři báječné knihy. Dvě jsou dost poučné a zajímavé. PROKLETÁ A TAJEMNÁ MÍSTA ČECH A MORAVY. Kniha, kterou jsem chtěla hrozně moc. Miluji knihy o tajemných místech světa, ale tato kniha je jen o Česku, což je skvělé. Jelikož mohu i v Čechách prozkoumat tajemná místa. Na tuto knihu jste tu už mohli vidět RECENZI.
Další velmi zajímavá kniha je POZNEJ BÁJEČNÉ ŽENY. Je to nádherná kniha, ale je spíše pro mladší čtenáře. Určitě na blog dám, co nevidět recenzi.
A poslední knihou je román ZNOVU JÁ. Když vyšla, tak ji měl každý, všude byly recenze, fotky atd...já ji ale nechtěla. Nepřišla mi dříve zajímavá a poutavá. Dnes to vidím jinak. Po přečtení anotace jsem usoudila, že by to mohla být hodně dobrá kniha.


KNIHCENTRUM
Od KNIHCENTRUM.CZ jsem dostala šestý díl Skleněného trůnu. Popravdě jsem netušila, že bude šestý díl. Když kniha vyšla, tak jsem si myslela, že je to zase doplňková kniha s krátkými příběhy. Když jsem si knihu našla na internetu, tak jsem se dozvěděla, že to je opravdu šestý díl a autorka plánovala, že bude velmi krátký. Bohužel je to opět velká bichle. Co jsem slyšela, tak má být i sedmý díl. Tak to rovnou sérii může zaokrouhlit na 10. Knihu momentálně čtu, takže tu bude recenze asi do týdne. Zatím jsem mile překvapena.

LEVNÉ KNIHY
V levných knihách jsem byla na začátku měsíce a šla jsem tam cíleně pro tuto knihu. Je to třetí díl detektivky Polámané panenky. Mám doma předchozí dva díly, takže mi třetí díl nesměl chybět. Ještě jsem se k této sérii nedostala, ale podle recenzí to bude skvělá série, těším se na ní. V levných knihách stála 79Kč a bohužel jsem si koupila jen jednu knihu, nějak jsem neměla náladu se kochat.

5 nových knih, to jde. Už si nekupuji tunu knih. Jak vidíte, tak v červenci jsem si koupila jen 1 knihu a 4 knihy jsem dostala. Takže jsem spokojená.

Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 V3ronika♥ V3ronika♥ | Web | 18. srpna 2018 v 17:18 | Reagovat

páni,musíš mít doma už pěknou sbírku

2 Ennie Ennie | Web | 19. srpna 2018 v 9:04 | Reagovat

Kriminálky mám ráda, ale už mám tolik, co si chci přečíst :D, že nové radši nevyhledávám... ale z těch knih, co sis pořídila si chci určitě přečíst ty tajemná místa...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama