Slevy pro Vás ZDE.

-Antistresové omalovánky

Vybarveno/Domalováno #1

10. ledna 2018 v 9:24
Krásnou středu přeji, polovina týdne je tu. Doufám, že se máte skvěle. Dneska tu mám první článek "Vybarveno" a dozvíte se, proč jsem vlastně zase začala vybarvovat.
Jednou večer jsem listovala na youtube a vyskočilo na mě video od COLORING MARTINA. Jedná se o kanál, na kterém Martinka ukazuje antistresové omalovánky nové či vybarvené. Radí lidem jak co používat, jaké pastelky jsou vhodné na co atd...Totálně mě navnadila na omalovánky, takže jsem oprášila své omalovánky, které mám doma od roku 2015, na všechny jsem tenkrát dělala recenzi. Chytlo mě to tak, že skoro každý večer vypustím z hlavy práci, povinnosti a relaxuji u vybarvování. Rozhodla jsem se dávat sem občas nějaké své výtvory, jen tak pro inspiraci a na kochání.

1.) ZVĚŘINEC

- pastelky Mondeluz na sucho
- omalovánky mám z Grada.cz

Antistresové omalovánky pro dospělé 3

28. května 2016 v 7:50
Dobré ráno,
včera se mi výlet docela vydařil. Nakonec jsem si přece jen koupila ty vysněné boty v deichmann, i když jsem zaplakala, protože nebyly levné a boty v deichmannu nejdou vůbec kvalitní, tak snad tyto moje vydrží, alespoň dvě sezóny.
Dneska Vám chci ukázat něco jiného než boty. Nakladatelství GRADA totiž nedávno vydalo další díl antistresových omalovánek pro dospělé. Už je to třetí díl a to bych nebyla já, kdybych si ho nepořídila. Asi bych neusla, kdybych věděla, že existuje třetí díl a já mám doma jenom dva díly. Samozřejmě si dělám legraci, ale jsem ráda, že mám nakonec doma i třetí díl.
Na konci článku se můžete dočíst, který z dílů se mi líbí nejvíc.

Říše snů - Kerby Rosanes

2. dubna 2016 v 13:44
Krásný dobrý den. Byla jsem celé dopoledne pryč a teď jedu zase pryč, takže jsem v rychlosti přidala do recenze ještě jednu fotku, kterou najdete úplně dole v článku.
O jako recenzi se jedná? Ano zase omalovánky, tentokrát Říše snů od autora Kerby Rosanes, které mám opět z www.grada.cz, kde mají plno omalovánek od různých autorů.
Toto jsou jeho druhé omalovánky, první byly pod názvem Proměny zvířat, ale ty bohužel nemám a vůbec nevím, jestli si je pořídím, ale nejspíš asi ne.

Asi si už klepete na hlavu, protože toto jsou moje šesté omalovánky. Nemám šanci je všechny vybarvit, ale ono je těžké odolat novým, když neustále vydávají nové a krásné omalovánky. Vybarvuji vždy navečer, když už mám vše hotové a nemám co dělat. Pustím si film a vybarvuji, je to pro mně opravdu relax. Nevybarvuji každý den, většinou vybarvuji 1-2x týdně, protože nemám vůbec čas a večer už jsem totálně vyčerpaná a hned usnu.

Jaké jsou omalovánky? Mrkněte do celého článku.

Omalovánky proti stresu ZVĚŘINEC

12. února 2016 v 10:11
Pááátek je tuuu :-) tak doufám, že máte něco pěkného v plánu, protože já ano. Dneska jsem si vzala v práci po dlouhé době dovolenou, a tak jsem ráno doma uklidila, upekla, vyprala a nafotila pár věcí na recenzi. Ted mám v plánu zkouknout nějaký film a pak pojedu na velký nákup. A večer budu také po dlouhé době něco pít.

Ještě než vypnu počítač, musela jsem dodělat tuto recenzi, kterou jsem chtěla dokončit už včera, ale nebyl čas a hlavně světlo na focení.
Recenze je na další moje nové omalovánky proti stresu, které se jmenují ZVĚŘINEC, tak jako všechny předchozí mám tyto také ze stránky WWW.GRADA.CZ.

Jsou úplně jiné, než ty co mám doma, mrkněte na ně do celého článku.

Ztracený oceán - Johanna Basfordová

8. ledna 2016 v 16:44
Jsem konečně doma a jsem ráda, že zítra nikam nemusím, takže mám v plánu ležet v pelechu, číst si a pít čajík. Co budete dělat Vy?
Dneska bych Vám chtěla ukázat další nové omalovánky, které vlastním. Bohužel mám hroznou pošťačku, nedala mi do schránky lísteček a v pondělí jsem se dozvěděla, že mám omalovánky už skoro 10 dní na poště. Byla jsem dost naštvaná, ale jsem ráda, že je nakonec mám a jsou nádherné.
Tak jako ostatní omalovánky, které mám je i ztracený oceán z e-shopu GRADA.

Antistresové omalovánky pro dospělé 2

6. listopadu 2015 v 18:59
Na wishlistu za říjen a v pořízených věcech z října jste mohli vidět antistresové omalovánky pro dospělé 2 a dneska si tu o nich konečně můžete něco přečíst. Dokonce jsem Vám vyfotila několik omalovánek, abyste viděli, jak omalovánky vypadají.
Tak jako jedničku vytvořili dvě ženy, Jolana Daňková a Lenka Tréglová. Je dobře, že autorky zůstaly stejné, nemám ráda, když se nějaký autor změní, pak to totiž není druhý díl, ale úplně něco jiného.
Tak jako první díl mám i druhý díl z e-shopu www.grada.cz.

Je lepší jednička nebo dvojka? To se můžete v tomto článku také dozvědět. Stačí se jen mrknout do celého článku.

Čarovný les - Johanna Basfordová

13. srpna 2015 v 7:53
Nejnáročnější den pro mě je tu. Doufám, že ho přežuji a večer dočtu knihu, kterou mám rozečtenou. Školáci, vy si užívejte prázdniny a uživejte si dokud to jde.
Pokud sledujete můj blog, tak jste tu mohli nedávno vidět antistresové omalovánky pro dospělé. Byla to kratší recenze, ve které jsem psala, že si koupím další, pač mě to nějak chytlo.

Pořídila jsem si opravdu další, tentokrát ČAROVNÁ LES. Taktéž je mám z e-shopu www.grada.cz. Jaké jsou? Nakonci recenze najdete menší srovnání mezi těmito a minulými.

Antistresové omalovánky pro dospělé

2. srpna 2015 v 7:24
Krásné dobré ráno, neděle je tu a má být údajně pěkně, takže pojedu nejspíš zase na výlet.
Ve čtvrtek jste tu mohli vidět červencový wishlist, na kterém bylo 6 věcí. Já si z něho už pořídila 4. Postupně na ně udělám recenzi, takže se dozvíte, které věci mám doma.
Největší radost mám zatím z antistresových omalovánek pro dospělé, které jsem si objednala z e-shopuwww.grada.cz a dneska si o nich můžete něco málo přečíst v tomto článku.

Koukala jsem, že i Vás omalovánky hodně zaujaly už jen díky obrázku na wishlistu, takže se mrkněte do celého článku, kde uvidíte i malou ukázku, jak omalovánky vypadají.
 
 

Reklama